1

Temat: Stalowa Wola

W TAKKO jest wyprzedaż posezonowa, całkiem fajne bluzki i bluzy można ogarnąć w mocno obniżonych cenach.
Oczywiście nie tylko to smile

Uwaga na Ups, sprzedają ciuchy z bazaru 2x drożej.

2

Odp: Stalowa Wola

Nie tylko oni na to wpadli, sama natknęłam siew innym sklepiku na ten sam proceder big_smile

3

Odp: Stalowa Wola

I jak z cenami? Bo u mnie 100% więcej w Ups w galerii handlowej City Park. Na rynku ten sam t-shirt był tańszy o połowę, a w galerii 2x droższy, przy czym była to wieeeelka wyprzedaż. Niestety kupiłyśmy z koleżanką po jednej koszulce. Nigdy więcej!

Co prawda widziałam w lokalnych sklepach te same rzeczy tych samych producentów dużo droższe niż na rynku, bo handlarze zaopatrują się w tych samych hurtowniach, ale nie spodziewałam się czegoś takiego po sieciówkach sad

Widziałam już w sklepie internetowym te same buty 2x droższe i pokazywałam też koleżance swoje buty, identyczne jak te, które ona kupiła w sklepie za 70 zł, tylko ja zapłaciłam za nie 35 (i tylko tej ceny były warte) smile
Przyszła do mnie i pokazała nowy zakup, a wtedy ja wyciągnęłam z szafki swoje i pokazałam jej smile

Właśnie upolowałam z wyprzedaży parkę khaki z rękawami z ekoskóry... mrrr... 50% off.

4

Odp: Stalowa Wola

Nic nowego, koleżanka kupiła kurtkę ze skaju od znajomej za 100 zł i miała to być wielka okazja, a ja za tydzień taką samą na giełdzie  za 50... Ale była na siebie zła, bo dała znajomej zarobić:)

5

Odp: Stalowa Wola

Jedyne wyjście to orientować się w cenach, tylko nie każdy ma czas, żeby obejść wszystkie sklepy i jeszcze bazar.
Bardzo podoba mi się możliwość porównywania cen w sklepach internetowych. W realu musimy działać sami.
Ja robię tak: czasami dla rozrywki łączymy z koleżanką spacer z chodzeniem po sklepach i zakupami. Kiedy planuję coś kupić najpierw robię obchód, potem zastanawiam się co, gdzie i za ile widziałam i wybieram najlepsze.

6

Odp: Stalowa Wola

W STW dzisiaj koncert Donatana i Cleo o 18:00 z okazji świętowanego przez KILKA DNI(!) otwarcia nowej galerii handlowej - VIVO.

[url]http://www.vivo-stalowawola.pl/[/url]

Nawet się tam nie pojawię, obawiam się stratowania.

7

Odp: Stalowa Wola

W Cropp w City Parku 50% off na drugi produkt (oczywiście ten tańszy).

Coś przebąkują o likwidacji z racji tego, że w Vivo mają nowy lokal. Byłoby bez sensu, bo City Park stoi w centrum miasta.
Tak czy siak ja skorzystałam i kupiłam portfel i pasek. Na pasek dostałam 50% rabaciku big_smile

8

Odp: Stalowa Wola

Sinsay w galerii Vivo - mega wyprzedaż. Koszulki już od 9,90 PLN. Za 19,90 można upolować naprawdę fajne t-shirty.

9

Odp: Stalowa Wola

Likwidacja sklepów w budynku hipermarketu Tesco (dwa pierwsze butiki od strony jubilera). Obniżka do 70%.

10

Odp: Stalowa Wola

W PEPCO na K.E.N. (nie wiem czy w Vivo też) jest cuuudowna wyprzedaż świeczek i świeczników. Kupiłam dwa świeczniki (jeden dla siebie, jeden dla Netka40 wink i trzy świeczki. Najchętniej wyniosłabym ich stamtąd co najmniej dziesięć. Mam fioła na punkcie świeczek i świeczników.
[img]https://s25.postimg.org/qwmpts3bj/20160706_160702.jpg[/img]

11

Odp: Stalowa Wola

Piękne są te świeczki, niestety u mnie nie widzę takich promocji...

12

Odp: Stalowa Wola

U mnie każdy z powyższych przedmiotów kosztował 2,99 PLN. Widocznie tutaj im nie schodziło. Wcześniejsze ceny to jakoś 4-6 złotych.

13

Odp: Stalowa Wola

Wolą sprzedać tanio niż wyrzucić jak niektórzy sklepikarze... Ja lubię angielskie, ale jedna taka ponad 60 zł kosztuje

14

Odp: Stalowa Wola

Drogo hmm

W STW na Okulickiego w Moodo wyprzedaż! smile Bardzo duży wybór.

15

Odp: Stalowa Wola

Czy są teraz w stalowej górze jakieś wyprzedaże ubrań? Bardzo byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat.

16

Odp: Stalowa Wola

Up...

17

Odp: Stalowa Wola

W Vivo jeszcze są w kilku sklepach.

W F&F na początku były takie obniżki, że stało się po 20 minut w kolejce do przymierzalni z naręczem ciuchów.

18

Odp: Stalowa Wola

Promocja dla osób budujących/remontujących: płyty OSB 3 - przy większych zakupach, tj. powyżej  40 szt.. Odbiór osobisty lub transport z dopłatą. Płyty są nowe. Tel. 517259090
Ceny:
8mm- 38 zł brutto
10mm- 43 zł brutto
12 mm- 46 zł brutto
15mm- 60 zł brutto
18mm- 69 zł brutto
22mm 85 zł brutto
25mm- 96 zł brutto
Rozmiar: 2,5x1,25 m

19

Odp: Stalowa Wola

Można też wynająć sprzęt ogrodniczy czy budowlany już od 5 ł za dobę:)

20

Odp: Stalowa Wola

Na pojedyńcze okazje można wynajmować, ale jeśli potrzebujemy czegoś częściej, to lepiej kupić i mieć.