26

Odp: odchudzanie

genosajd nic sie nie stało wink bo wiadomo, ze ważne jest by się cwiczyło, lecz jeśli na czczo to lepiej "schodzi".
Mi np jak jestem po porannej siłce daje to kopa na cały dizeń i mam mase energii a co do snu - dla mnie to nie problem tongue

27

Odp: odchudzanie

[quote=malenka84]genosajd nic sie nie stało wink bo wiadomo, ze ważne jest by się cwiczyło, lecz jeśli na czczo to lepiej "schodzi".
Mi np jak jestem po porannej siłce daje to kopa na cały dizeń i mam mase energii a co do snu - dla mnie to nie problem tongue[/quote]

no dobra jak chcesz wink

28

Odp: odchudzanie

No własnie każdy organizm jest inny tongue.

By schudnać trzeba:
- byc wytrwałym
- cwiczyć
- mieć odpowiednie nawyki zywnościowe (przezniektórych jest to zwane dietą)
To klucz do sukcesu tongue

Przepraszam za upierdliwosć - tak juz mam tongue

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-07 10:56:26)

29

Odp: odchudzanie

[quote=malenka84]No własnie każdy organizm jest inny tongue.

By schudnać trzeba:
- byc wytrwałym
- cwiczyć
- mieć odpowiednie nawyki zywnościowe (przezniektórych jest to zwane dietą)
To klucz do sukcesu tongue

Przepraszam za upierdliwosć - tak juz mam tongue[/quote]


ale wieczorem i tak sie lepiej cwiczy cool

30

Odp: odchudzanie

wieczorem to planuje robic A6W tongue
i obym ja robiła bo wieczorem mam ogromnego lenia tongue

31

Odp: odchudzanie

Malenka napisalas cos bardzo waznego - ze dieta to zdrowe nawyki zywieniowe.
Jesli juz musimy/chcemy schudnac to pierw madra dieta  a pozniej nie powrot do starych nawykow lecz pozostanie przy zdrowym odzywianiu. Ogolnie zdrowy tryb zycia to podstawa.

32

Odp: odchudzanie

[quote=Antalis]Malenka napisalas cos bardzo waznego - ze dieta to zdrowe nawyki zywieniowe.
Jesli juz musimy/chcemy schudnac to pierw madra dieta  a pozniej nie powrot do starych nawykow lecz pozostanie przy zdrowym odzywianiu. Ogolnie zdrowy tryb zycia to podstawa.[/quote]
DOKŁADNIE
dieta to to co jemy cały czas a nie przez jakiś tam okres...

33

Odp: odchudzanie

[quote=justyna]Nie tylko ze względu na wygląd i estetyczne aspekty zgrabnej sylwetki powinniśmy zadbać o zachowanie prawidłowej masy ciała. Ważniejsze jest nasze zdrowie i to ze względu na nie osoby otyłe powinny zdecydować się na zrzucenie zbędnych kilogramów. Nadwaga i otyłość przyczyniają się bowiem do rozwoju innych chorób, takich jak: cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, a nawet niektóre rodzaje nowotworów.
co warto na temat odchudzania wiedzieć, aby nie wpaść w pułapkę efektu jojo?

Dieta cud nie istnieje.
Nie ma, nie było i nie będzie diety, która pozwoliłaby szybko i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy bez tzw. efektu jo-jo. W kilka czy kilkanaście dni nie da się pozbyć tkanki tłuszczowej gromadzonej miesiącami czy latami. Jedyną skuteczną walką z nadwagą i otyłością jest trwała zmiana stylu odżywiania. [/quote]

Nie zgadzam się i jestem żywym przykładem na to że jednak "dieta cud" istnieje. Odchudzać zaczęłam się w połowie czerwca, teraz mam 13 kilo mniej a już miesiąc na diecie nie jestem . Nie ma efektu jojo i świetnie się czuję. Poza tym picie wody (ok 1,5 litra dziennie) bardzo w tym pomaga.

34

Odp: odchudzanie

[quote=avianna][quote=justyna]Nie tylko ze względu na wygląd i estetyczne aspekty zgrabnej sylwetki powinniśmy zadbać o zachowanie prawidłowej masy ciała. Ważniejsze jest nasze zdrowie i to ze względu na nie osoby otyłe powinny zdecydować się na zrzucenie zbędnych kilogramów. Nadwaga i otyłość przyczyniają się bowiem do rozwoju innych chorób, takich jak: cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, a nawet niektóre rodzaje nowotworów.
co warto na temat odchudzania wiedzieć, aby nie wpaść w pułapkę efektu jojo?

Dieta cud nie istnieje.
Nie ma, nie było i nie będzie diety, która pozwoliłaby szybko i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy bez tzw. efektu jo-jo. W kilka czy kilkanaście dni nie da się pozbyć tkanki tłuszczowej gromadzonej miesiącami czy latami. Jedyną skuteczną walką z nadwagą i otyłością jest trwała zmiana stylu odżywiania. [/quote]

Nie zgadzam się i jestem żywym przykładem na to że jednak "dieta cud" istnieje. Odchudzać zaczęłam się w połowie czerwca, teraz mam 13 kilo mniej a już miesiąc na diecie nie jestem . Nie ma efektu jojo i świetnie się czuję. Poza tym picie wody (ok 1,5 litra dziennie) bardzo w tym pomaga.[/quote]


kwestia tylko co zgubiłaś?
mięsnie czy tłuszcz....

35

Odp: odchudzanie

[quote=malenka84]Ja teraz jak zaczynaja grzac w domach to pije nawet i 3 lirtry wody smile dziennie[/quote]

A słyszałyście o AQua Slim to też wsypuje się do wody i niby ma pomóc schudnąć?

36

Odp: odchudzanie

[quote=emilia_s292][quote=malenka84]Ja teraz jak zaczynaja grzac w domach to pije nawet i 3 lirtry wody smile dziennie[/quote]

A słyszałyście o AQua Slim to też wsypuje się do wody i niby ma pomóc schudnąć?[/quote]


Słyszałam, ale żadnych konkretów, bardziej obojętne opinie tzn ze nie działa tongue

37

Odp: odchudzanie

[quote=avianna][quote=justyna]
Dieta cud nie istnieje.
Nie ma, nie było i nie będzie diety, która pozwoliłaby szybko i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy bez tzw. efektu jo-jo. W kilka czy kilkanaście dni nie da się pozbyć tkanki tłuszczowej gromadzonej miesiącami czy latami. Jedyną skuteczną walką z nadwagą i otyłością jest trwała zmiana stylu odżywiania. [/quote]

Nie zgadzam się i jestem żywym przykładem na to że jednak "dieta cud" istnieje. Odchudzać zaczęłam się w połowie czerwca, teraz mam 13 kilo mniej a już miesiąc na diecie nie jestem . Nie ma efektu jojo i świetnie się czuję. Poza tym picie wody (ok 1,5 litra dziennie) bardzo w tym pomaga.[/quote]
chodzi o to, że nie ma diety która by w krótkim czasie pozwoliła na zgubienie zbędnych kilogramów (myślę tu o dietach weekendowych czy monodietach)

a co do Ciebie, to 13 kg w 3 miesiące to nie jest znowu taki super szybki czas - powiedziałabym że idealny smile
więc jeśli odchudzałaś się racjonalnie to trzymam kciuki za utrzymanie efektu smile

38

Odp: odchudzanie

moim sposobem na utrzymanie wagi jest jedzenie kolacji 3godziny przed snem:)
a do kolacji jem wszystko na co tylko mam ochotę:P i nie muszę przejmować się żadnymi dietami;)

39

Odp: odchudzanie

A ja jem ile chce i o której chce i ciągle jestem chuda!!! w ciąży przytyłam 24 kg a już tydzień po porodzie wróciłam do swojej wagi...każdy organizm jest inny

40

Odp: odchudzanie

[quote=emilia_s292]A ja jem ile chce i o której chce i ciągle jestem chuda!!! w ciąży przytyłam 24 kg a już tydzień po porodzie wróciłam do swojej wagi...każdy organizm jest inny[/quote]
wow ... w tydzień? smile

41

Odp: odchudzanie

[quote=justyna][quote=emilia_s292]A ja jem ile chce i o której chce i ciągle jestem chuda!!! w ciąży przytyłam 24 kg a już tydzień po porodzie wróciłam do swojej wagi...każdy organizm jest inny[/quote]
wow ... w tydzień? smile[/quote]


wręcz nie realne 24 kg w tydzień zgubić...

42

Odp: odchudzanie

Nigdy nie rozumiałam co to jest odchudzanie. Po ciąży nic mi nie zostało, a i teraz nie mam problemów.

43

Odp: odchudzanie

[quote=pinkmause]Nigdy nie rozumiałam co to jest odchudzanie. Po ciąży nic mi nie zostało, a i teraz nie mam problemów.[/quote]
nic tylko zazdrościć smile
ja też się nigdy nie odchudzałam, ale zobaczymy jak mi pójdzie w ciąży... hmm

44

Odp: odchudzanie

Ja dziś drałuje na siłkę tongue

45

Odp: odchudzanie

Ja gdzieś czytałam, że rodzaj ćwiczeń i dieta muszą być dostosowane do rodzaju figury. Ale nie wiem dokładnie, bo ja bym chciała mieć więcej w okolicy biustu smile

46

Odp: odchudzanie

Po siłce - ale dumna z siebie big_smile.
Brakowało mi juz tego smile od razu brzuszek bardziej płąski (co widać okiem) tongue

47

Odp: odchudzanie

[quote=pinkmause]chciała mieć więcej w okolicy biustu smile[/quote]
mogę Ci podesłać ze dwa rozmiary, chcesz?? smile

48

Odp: odchudzanie

może mi któraś torchę oddać.. ja to powinnam zapisać się do programu "odtuczanie" wink

49

Odp: odchudzanie

Naukowcy udowodnili: Mężczyźni nie chcą chudych kobiet

Jak informuje BBC News zespół z uniwersyteckiej pracowni Perception Lab zebrał informacje od 84 studentek na temat ich zdrowia i zrobił zdjęcia. Fotografie pokazano następnie grupie studentów-mężczyzn, prosząc, by ocenili zdrowie, atrakcyjność i wagę pokazanych osób.

Okazało się, że dziewczyny, których waga mieściła się w przeciętnej skali, były uznane za bardziej pociągające i zdrowe od tych z niedowagą i nadwagą.  To wyraźny sygnał do wszystkich dziewcząt, które uważają, że muszą mieć niedowagę, żeby być atrakcyjne - podkreśla prof. David Perret.

50

Odp: odchudzanie

ja i tak bede sie odchudzac tongue

tzn chce sie fałdki pozbyć smile