1

Temat: Urodziny w sali zabaw

Sale zabaw w Warszawie, są ostatnio bardzo popularne, rodzice chętnie chodzam tam z pociechami, pomiędzy zakupami, a także organizują urodziny i wszelkiego rodzaju inne zabawy. Takich miejsc powstało ostatnio sporo, a pewnie będzie ich jeszcze więcej. Jestem ciekawa jak wam się podoba ten pomysł, że wszystko mamy pod ręką w jednym miejscu, czyli w cetrum handlowym? I czy urządzilibyście swojemu dziecku urodziny w sali zabaw?

2

Odp: Urodziny w sali zabaw

Fajny pomysł, mniej będzie sprzątania w domu po imprezie:)

3

Odp: Urodziny w sali zabaw

Rozważam zorganizowanie imprezy urodzinowej swojemu dziecku na takiej sali zabaw, bo nie mamy warunków w domu, żeby pomieścić 30 bardzo aktywnych 7 latków. Zastanawiam się, czy może lepiej wybrać park linowy dla dzieci, czy może basen z kulkami? Macie jakieś doświadczenie w jednym i drugim i możecie napisać co lepiej się sprawdziło? Zastanawiam się także, czy do takiej sali zabaw można wnieść tort urodzinowy. Wiecie może coś o tym? Chcę zamówić tort urodzinowy w cukierni , bo oferują także dowóz i mają bardzo ładne torty urodzinowe, ale nie wiem, czy w takiej sali zabaw nie ma zakazu wnoszenia jakiegokolwiek jedzenia. Któraś z Was mogłaby mi pomóc?

4

Odp: Urodziny w sali zabaw

jestem za - mniej hałasu ,oszczędzam czas nie muszę piec smakołyków tylko catering zamawiam .

5

Odp: Urodziny w sali zabaw

Kiedy ja organiowałam urodziny dla swojego dziecka, tort był jedyną rzeczą jaką mogłam wnieść.

A swoją drogą urodziny dla 30 dzieci - powodzenia smile

6

Odp: Urodziny w sali zabaw

Dzieciaki przynajmniej domu nie rozniosą ,wiadomo koszt jest troszkę droższy niż w domu ,ale co się nie robi dla kochanego dziecka .

7

Odp: Urodziny w sali zabaw

Plac budowy dla dzieci ! Bardzo fajnie zorganizowane miejsce, coś innego, pomysłowego. Dzieci nie chciały wychodzić !  Miło spędziliśmy tu czas

8

Odp: Urodziny w sali zabaw

Mniej sprzątania i więcej frajdy dla dzieciaków - ja polecam wink

9

Odp: Urodziny w sali zabaw

Sale zabaw są teraz bardzo popularne - i bardzo dobrze! To jest naprawdę super sprawa - dzieciaki mają gdzie się wybiegać, wykrzyczeć, wyszaleć - i to bez obaw, że sąsiad za ścianą będzie miał nam hałasy za złe. Ponadto teren jest zorganizowany i dostosowany do potrzeb dziecka, często w takich miejscach są animatorki zabaw z dziećmi (które zabawiają nasze pociechy, gdy my pijemy kawę)... dodajmy, że po imprezie nie musimy sprzątać.... Minus całej tej atrakcji jest taki, że wielu rodziców zapomina jaka idea przyświeca temu miejscu - to ma być teren odpoczynku i zabawy dla dziecka a nie ,,przetrzymanka" dla pociechy, gdy rodzic chce ochłonąć lub zrobić zakupy... dlatego nie zostawiajmy naszych pociech tam samych, bo cała atrakcja może prysnąć jak bańka mydlana, nasze dziecko szybko odczuje, że ,,mama się go po prostu pozbyła na jakiś czas".... cała frajda polega na spędzaniu czasu z innymi, z bliskimi, z rodzicami, z kolegami czy koleżankami... na wspólnej zabawie w odpowiednich warunkach... myślę, że takie urodziny mogą być niezapomniane...

10

Odp: Urodziny w sali zabaw

Najfajniej jest z tym, że nie trzeba sprzątać po imprezie, personel się wszystkim zajmie, a my oczywiście tylko musimy za to słono zapłacić. Ale ile frajdy mają dzieciaki! Szkoda, że za moich dziecięcych lat nie było takich rozrywek..

11

Odp: Urodziny w sali zabaw

Miałam okazję być z moim dzieckiem na tego typu imprezie. Sama jeszcze nie wynajmowałam animatorów, którzy poprowadzą urodziny, ale teraz bardzo mocno to rozważam. Imprezy urodzinowe mogą odbywać się według określonego scenariusza. Moim dzieciom bardzo podobało się to, że były to urodziny tematyczne pod hasłem "Parada groźnych Piratów" .

12

Odp: Urodziny w sali zabaw

Sale zabaw i urodzinki to bardzo dobre połączenie i to z wielu powodów. Szczególnie że dzieciaki lubią hałasować - a tam to mogą robić do woli. W warszawie bardzo fajne usługi ma Sala Zabaw . Bardzo szeroki zakres usług - czyli generalnie to co raczej może przyjść do głowy w kontekście Sali Zabaw - tutaj jest do zrobienia. Jest też specjalna oferta dla szkół. Ja gorąco polecam.

Ostatnio edytowany przez Anitka.b (2016-07-29 14:29:40)

13

Odp: Urodziny w sali zabaw

Mi szczerze się już sale zabaw znudziły. Dzieciakom chyba też no bo ile można chodzić tam na urodziny? Ja myślę o urodzinach w ogrodzie. Miejsce mamy wiec to nie problem. Znalazłam już animatora, magika i dmuchane atrakcje . Nie wiem czy ich nie wynajmę. Co o tym myślicie?

14

Odp: Urodziny w sali zabaw

Moim zdaniem wszelkie pompowane zabawki na imprezach dla dzieci to świetny pomysł. Fajna atrakcja dla dzieci, a dorośli też mogą się zrelaksować wiedząc, że dzieci bawią się bezpiecznie.

15

Odp: Urodziny w sali zabaw

A ja bym jeszcze proponowała na takie urodziny to - poczta balonowa.
Znacie taką formę prezentu? Jeśli nie, to koniecznie przeczytajcie, z czym to się je wink

Ostatnio edytowany przez Balobon (2016-11-05 13:17:26)

16

Odp: Urodziny w sali zabaw

Urodziny na sali zabaw to super sprawa i wcale się nie dziwię, że wiele osób organizuje urodziny właśnie na nich. ma bardzo sporo atrakcji i dość przystępne ceny. Do tego jest możliwość zorganizowania urodzin tematycznych z warsztatami smile

17

Odp: Urodziny w sali zabaw

pomysł fajny, jednak u mnie w okolicach niestety wszystkie sale są bardzo podobne i to już nie jest nic fajnego dla dzieci. tym bardziej, że kilka osób z klasy zorganizuje, najczęściej w tych samych miejscach i już w ogole miejsce oklepane. W tym roku z tego względu znalazłam coś nowego dla córki - akademie kulinarną Kids Kitchen w katowicach, organizują tam warsztaty kulinarne i właśnie takie przyjęcia urodzinowe jak w salach zabaw. myslę że się spodoba dzieciakom

18

Odp: Urodziny w sali zabaw

Dobry pomysł, dziecko najlepiej się bawi z innymi dziećmi

19

Odp: Urodziny w sali zabaw

Rodzice mają trochę spokoju jak dzieciaki się zajmą sobą pod opieką personelu sali:)

20

Odp: Urodziny w sali zabaw

W takiej sali jest multum zarazkow po innych dzieciach.... Bleee...

Ostatnio edytowany przez geneviev (2023-05-01 20:35:25)