1

Temat: Modny manicure na imprezę

Hej, za  parę dni idę na wesele i zupełnie nie mam pomysłu, jak ozdobić moje paznokcie? Mam sukienkę w kolorze  jasnego fioletu, jestem brunetką o piwnych oczach..

2

Odp: Modny manicure na imprezę

Mogą być np. stalowe, koniecznie z połyskiem (wystarczy nałożyć na wierzch top coat np. ja używam Vipery) - ja takie bardzo lubię i fajnie wyglądają wieczorem smile

3

Odp: Modny manicure na imprezę

Jeśli sukienka jest prosta w kroju i nie będzie za dużo biżuterii to można zrobić paznokcie  z naklejonymi np. kryształkami

4

Odp: Modny manicure na imprezę

Ja polecam french manicure, zawsze wygląda elegancko, do każdej kreacji pasuje

5

Odp: Modny manicure na imprezę

też jestem za frenchem

6

Odp: Modny manicure na imprezę

W tym sezonie kolor odcieniu  musi być idealnie dobrany pod szminkę.  Modna będzie również czerń, granat, wszelkie odcienie szarości,  delikatny róż .Myślę ,że dobierzesz sobie odpowiedni kolor .

7

Odp: Modny manicure na imprezę

Taki modny manicure możesz sobie wykonać np. . Mają całkiem ciekawe zabiegi nawilżające i do tego spory wybór lakierów...

8

Odp: Modny manicure na imprezę

Wg mnie to raczej coś na zasadzie kolor w kolorze dodatków i do tego jeden lub 2 paznokcie z jakimś akcentem, a to jakiś wzór, ozdoba albo ciemniejszy lub jaśniejszy kolor

9

Odp: Modny manicure na imprezę

imprezowe paznokcie to u mnie prawie zawsze brokat - zamiast biżuterii wink

10

Odp: Modny manicure na imprezę

French jest super:)

11

Odp: Modny manicure na imprezę

French jest zawsze na topie,do tego cyrkonie albo jakies kwiatuszki wkolorze fioletu

12

Odp: Modny manicure na imprezę

Różnokolorowe paznokcie są też fajne...

13

Odp: Modny manicure na imprezę

Myślę, że teraz paznokcie nie muszą być robione w kolorze sukienki czy butów. Popatrz np. na EM Nail po świetne ozdoby do paznokci. Pomysł z różnokolorowymi paznokciami jest według mnie świetny. Ale jeśli się boisz tak odważnej stylizacji to postaw na french - jest uniwersalny.

14

Odp: Modny manicure na imprezę

Jeden paznokieć biały, reszta czarne - na pewno zwrócą uwagę wszystkich:)

15

Odp: Modny manicure na imprezę

Mi się podobają np. paski biało-czarne malowane po skosie na paznokciach

16

Odp: Modny manicure na imprezę

Naklejki na paznoiie to hit tego lata!

17

Odp: Modny manicure na imprezę

Manicure hybrydowy też! A do fioletowej sukienki ja dobrałabym paznokcie w odcieniu różu lub grafitu wink Lub postawiłabym na klasykę - czerwień lub bordo! wink

18

Odp: Modny manicure na imprezę

siemano

19

Odp: Modny manicure na imprezę

Raczej do fioletowej sukienki pasuje jasny fiolet , bordo , szary , beż .
polecam stronkę
_____________________________________________________________

20

Odp: Modny manicure na imprezę

Mnie natomiast bardzo podobają się intensywne odcienie fioletu i na pewno do sukienki w takim kolorze będą idealnie pasowały. Z resztą na pewno świetnie kolory lakierków znajdziesz na i bez problemu dzięki nim uda Ci się wykonać świetny manicure na imprezę:) Z resztą tak na dobrą sprawę, najważniejsze żeby dany odcień Ci odpowiadał.

21

Odp: Modny manicure na imprezę

A co sądzicie o manicure japońskim? Nie lubię intensywnych kolorów na paznokciach, wolę coś zdecydowanie subtelniejszego. Japoński chyba właśnie taki jest? Zastanawiam się nad zrobieniem go tu  . Znacie może ten salon?

22

Odp: Modny manicure na imprezę

obczaj z miss sporty kolekcję wonder metal. Według mnie srebrny i miedziany wymiatają smile

23

Odp: Modny manicure na imprezę

[quote=passiflore]Ja polecam french manicure, zawsze wygląda elegancko, do każdej kreacji pasuje[/quote]
Co prawda to prawda smile W dodatku łatwo można nauczyć się go samemu chociażby zaglądając do [url=http://www.neonail.pl/blog/piekny-hybrydowy-frenchczyli-porady-dla-poczatkujacych/]tych[/url] instrukcji smile

24

Odp: Modny manicure na imprezę

Ja mam ochotę spróbować w końcu metalicznego manicure, tylko martwi mnie trochę ten pyłek, bo już czuję, że nie będę mieć do tego cierpliwości. Chyba, że uda mi się znaleźć lakier z formułą metalicznego, bo inaczej będę zmuszona udać się do kosmetyczki w tym celu. No i trochę mnie kusi, by spróbować paznokci z efektem lustrzanym, ale nie miałabym ich za bardzo do czego nosić.

25

Odp: Modny manicure na imprezę

Bardzo modny jest manicure lustrzany. Niestety jeszcze go nie miałam. Słyszałam, że jest trudny w utrzymaniu. Może któraś z Was miała? smile