26

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Teraz modne są kraty, bordo i odcienie rudości - biżuteria wyróżniająca się na tle stylizacji zawsze się sprawdzi. Długo nie mogłam się przekonać do kolii wink Uważałam, że są zbyt dostojne do wielu wyjść typu wyjście do pracy i nadają się bardziej do sukien ślubnych lub innych eleganckich sukni niż do korporacyjnego mundurka wink Cieszę się, że się pomyliłam - uwielbiam kolie, szczególnie złote! Tylko trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić ze świecidełkami. Kolia jest dużym świecidełkiem, więc lepiej nie dodawać do tego przykładowo wystawnych kolczyków.

27

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Słuszna racja smile ja jak już zakładam kolie to kolczyki sobie odpuszczam albo zostawiam takie malutkie wkręciki, Kolia+ pierścionek zaręczynowy/obrączka wystarczająco big_smile. Nie obwieszam się jak choinka heheh

28

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja czuje się dużo bardziej atrakcyjna jeśli mam na sobie jakąś fajną biżuterie. Bardzo lubię złotą i pozłacaną biżuterię i taka biżuteria moim zdaniem najlepiej pasuje do stylu w jakim się ubieram. Bardzo często kupuje nową biżuterie i teraz planuje kupić naszyjnik, który noszą celebrytki, a mianowicie jeden z takich ] . Który z tych najbardziej Wam się podoba?

29

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Pewnie smile

30

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

W ogóle ładny wygląd sprawia, że czuję się bardziej atrakcyjna. A na to składa się m. in. właśnie biżuteria.

31

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Pewnie że tak smile mi ostatnio humor poprawiły te kolczyki

32

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Z pewnością w pewien sposób sprawia, że czuje się lepiej, ale z drugiej strony ja sama też nie noszę zbyt dużo biżuterii i sporadycznie, więc nie jest mi to też potrzebne do szczęścia.

33

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Oczywiście,ze tak ! Mąż śmieje się ze mnie,że jestem prawdziwą sroczką bo tak lubię biżuterię. Sama uwielbiam czuć się atrakcyjnie i kupowac sobie coraz to nowe dodatki. Pochwalę się również co kupiłam sobie niedawno. Zegarek marki Certina. Od dawna na niego polowałam ale dopiero teraz mogłam sobie na niego pozwolić z uwagi na fundusze ( nie należą one jednak do najtańszych zegarków).


Prosty model na białym paseczku. Pasuje do praktycznie wszystkiego. Do ubrań eleganckich i sportowych.

34

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja bardzo lubię nosić srebrne łańcuszki. Mam ich kilka, ale szukam nowych naMuszę kupić jakiś nowy, żeby pasował mi do weselnej sukienki.

35

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Czasami tak jest, uważam ze biżuteria to fajny dodatek, który uzupełnia cały look. smile

36

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Tak, zwłaszcza złota biżuteria mnie podbudowuje jako kobietę:)

37

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Też mi się tak wydaje wink

38

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

A to mnie nie aż tak bardzo. Jednakże w biżuterii czuję się bardziej "zrobiona".

39

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Biżuteria to dobre uzupełnienie stroju - drobna  celebrytka czy [zawsze świetnie dopełni look smile

40

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Nie lubię przesady w biżuterii. Często stawiam na jako ozdobę. Jeden element dekoracyjny i czuję się najlepiej. Na pewno nie wyglądam jak choinka.

41

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Wiadomo. Ale to też zależy jaką biżuterie nosisz big_smile

42

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja mam bransoletkę Indali  na nogę [img=PunBB bbcode test]https://s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod22338_0_m.jpg[/img]

43

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ależ oczywiście, że tak. Jak mam na sobie coś co wygląda ładnie to czuje sie o wiele bardziej atrakcyjnie oraz pewniej.

Ostatnio zastanawiałam się nad nowym zegarkiem, Upatrzyłam sobie dwa zegarki od firmy Certina. Konkretnie:


Myślicie ,ze lepszy będzie ten pierwszy na bransolecie czy ten drugi na paseczku?

44

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ależ oczywiście, że tak. Jak mam na sobie coś co wygląda ładnie to czuje sie o wiele bardziej atrakcyjnie oraz pewniej.

Ostatnio zastanawiałam się nad nowym zegarkiem, Upatrzyłam sobie dwa zegarki od firmy Certina. Konkretnie:


Myślicie ,ze lepszy będzie ten pierwszy na bransolecie czy ten drugi na paseczku?

Jeden i drugi zegarek jest bardzo fajny w mojej opinii. Jestem chyba jednak większą zwolenniczką zegarków na pasku skórzanym. Są dla mnie wygodniejsze i nie czuję ich podczas noszenia.
Sama firma - certina - uważam, że bardzo dobry wybór. Zarówno pod względem punktualności jak i jakości wykonania. Zegarek na lata, no może raz na kilka lat zajdzie potrzeba wymiana paska.

45

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja uwielbiam biżuterię, bez niej czuję się naga. Mi podoba się najbardziej biżuteria artystyczna, jest niepowtarzalna, a w sieciówkach i jubilerach ciągle widzę to samo. Ostatnio kupuję najczęściej , uwielbiam takie w stylu boho lub retro. Dzięki biżuterii najbardziej zwyczajny strój staje się wyjątkowy.

Ostatnio edytowany przez kaja78 (2017-02-24 20:29:47)

46

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Z zegarków to bardzo kobiece i eleganckie  są  Albert Riele Gala.

47

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Witajcie! Ja składam zamówienie na biżuterię . Sklep bardzo profesjonalny , miła obsługa , dobry kontakt ze sklepem i realizacja bardzo szybka. Jak dla mnie biżuteria musi być kobieta zawsze czuje się lepiej mając na sobie jakieś cacuszko:)

Ostatnio edytowany przez durka (2017-03-10 18:26:31)

48

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Tak! Najczęściej stawiam na zegarki i oczywiście kolczyki. A jak koleżanki jeszcze komplementują moją biżuterie to już w ogóle czuję się extra!

49

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Dla mnie biżuteria to prawie jak makijaż, nie wyobrażam sobie wyjść bez niej wink

50

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

pewnie , że tak ! Im ładnie się wygląda , tym pewniej się czujemy. Nie tylko jeśli mamy ładną bieliznę ale również fryzurę czy makijaż;)