26

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

[quote=meggie]Ja sobie sama coś tam do jedzenia szykuję a jak nie mam czasu to kupuję boxa z salad story na obiad, mamy niedaleko ich lokal więc wpadam szybko i zjadam w przerwie obiadowej, moożna się spokojnie tym najeść smile[/quote]

Też mam to szczęście:) Mam 30 min przerwę więc wpadam tam na lunch, kiedyś jechałam na kanapkach ale szkoda zdrowia, lepiej zjeść konkretny posiłek w ciągu dnia. A sałatka Hawajska - moja ulubiona.

27

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Na szczęście moje przerwy są wystarczające, żebym nie chodziła w pracy z burczącym brzuchem smile

28

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Brak czasu w pracy na jedzenie,to najgorsze,co moze być,zwlaszcza kiedy chcemy sie odchudzać.Nie raz przez to przechodziłam

29

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Zawsze można zjeść na stanowisku pracy, jedną ręką wykonując pracę, a drugą trzymając kanapkę

30

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja tak często robię. Chociaż to akurat nie jest najzdrowszy sposób na jedzenie w pracy.

31

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Właśnie jem twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem:)

32

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Mmmmm.... U mnie dziś tylko wafle ryżowe i biszkopty. Ostatnio nie za dobrze z moim żołądkiem.

33

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja zabieram często oś do odgrzania w mikrofali

34

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Kanapki jak zawsze najlepiej się sprawdzają

35

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

ja najczęściej wybieram takie przepisy i dania które moża zrobic szybko i zapakowac do pudełka - wtedy w pracy nie mam problemu z obiadem, np taka paella [url]https://www.przepisy.pl/przepis/paella-z-kurczakiem-2[/url] raz dwa robisz a potem sobie na szybko odgrzewasz i gotowe smile fajna sprawa smile

36

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

A ja gotuję sobie ryż z warzywami albo kaszę i do tego jakieś mięsko, które potem podgrzewam w pracy i mam gotowy lunch na szybko:)

37

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Mam czas tylko na kanapki i herbatę z termosu... Dlatego wszystko przygotowuję w domu i zabieram ze sobą.

38

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

mam i staram się coś zdrowego robić sobie do pracy, nawet desery, hitem ostatnio są kakaowe kulki z daktylami, zawsze daję kakao , wiórki kokosowe, masło orzechowe i kto tam co lubi

39

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Oczywiście od tego jest przerwa a to chyba w każdej pracy się należy. Ja by najmniej tak mam.

40

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

u nas normalnie mozna sobie jesc kiedy sie chce nie ma stalych godzin

41

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Wreszcie mam pracę, w której można zjeść posiłek na spokojnie i w każdej chwili zaparzyć sobie herbatę lub kawę big_smile
Przerwa jest o 11:00 i trwa tylko 15 minut. To bardzo mało, ale rodzaj pracy wymaga, żeby było zrobione to, co ma być zrobione, więc da się też zjeść na spokojnie i mieć dodatkową chwilę na odpoczynek. W poprzedniej trzeba było być robotem, który nawet do łazienki nie mógł odejść, jeśli ktoś go nie zastąpił.

42

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Takie stałe przerwy są możliwe dziś chyba tylko w pracy biurowej i to takiej, gdzie klient nie przychodzi do firmy, bo na produkcji czy w usługach to jest się uzależnionym od tego ile i w którym momencie jest do zrobienia...

43

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja pracuję w biurze i przysługują nam 2 przerwy, więc bez problemu mogę zjeść obiad smile

44

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

od kiedy siedze na home office to mam go aż za dużo bo nikt mnie nie gania za jedzenie przy biurku big_smile

45

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Pewnie jeszcze jakaś zniżka na firmę. Fajna sprawa.

Tak jak pisze Anays, na produkcji czasami trzeba coś zrobić już i nie ma zmiłuj. Znam ten klimat, bo pracuję w firmie produkcyjnej, tyle że już za biurkiem, nie jak kiedyś przy stole pomiarowym.