1

Temat: Chodzicie na pedicure?

Zastanawiam się czy się nie wybrać smile Jeszcze nigdy nie byłam a tak się składa,że w połowie tego miesiąca lecimy z mężem za granicę na wakacje tak więc chciałabym zadbać trochę o swoje nogi. Szczególnie,że zauważyłam,ze mam trochę przesuszoną skórę...
Może możecie mi polecić dobry gabinet kosmetyczny w Warszawie, gdzie mozna byłoby się trochę dopieśćić?

2

Odp: Chodzicie na pedicure?

Na przesuszoną skórę są dobre kremy i balsamy, możesz spróbować kuracji w domu;)

3

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja wole sama się swoimi stópkami zająć w domu wink jakoś bym się niekomfortowo czuła jakby ktoś obcy się nimi zajmował .

4

Odp: Chodzicie na pedicure?

Nie zdarzyło mi się jeszcze iść na pedicure. Powiem szczerze, że nawet mnie nie ciągnie. Może gdybym miała zafundowaną albo wygrana taką wizytę to bym oczywiście skorzystała, ale nie czuję potrzeby płacenia za coś co mogę bez większych problemów zrobić sama w domu.

5

Odp: Chodzicie na pedicure?

A to żałuj, bo pedicure to niesamowicie przyjemny zabieg smile No i efekty są rewelacyjne. O stopy trzeba dbać podobnie jak o twarz czy o ręce. Jest kilka dobrych gabinetów kosmetycznych w Warszawie. A możesz napisać dokładnie przy jakiej ulicy mieszkasz? Łatwiej będzie coś wybrać smile Nie musisz podawać konkretnego adresu tongue

6

Odp: Chodzicie na pedicure?

Mieszkam w Śródmieściu ale mogę dojechać trochę dalej nawet. Byle by nie było na totalnych obrzeżach Warszawy.
Próbowałam w domu różnych balsamów i kremów. Niestety słabo mi pomagały. Potrzebne jest mi jakieś mocniejsze odżywienie.

7

Odp: Chodzicie na pedicure?

To poszukaj sobie w wyszukiwarce Pani Katarzyny Gaździckiej (specjalistka ds. podologii - podologia zajmuje się schorzeniami i pielęgnacją stóp). Ona ma gabinet przy Skwerze Wyszyńskiego 5. Ceny jak u wszystkich.

8

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja chodzę choć nie tak często jak na manicure, o stopy dbam w domu, ale od czasu do czasu porządku pedicure jest potrzebny przynajmniej raz po zimowej hibernacji oraz właśnie przed urlopem, a jeśli wybierasz się na piaszczyste plaże to także po powrocie aby doprowadzić się do porządku.

Ostatnio edytowany przez OlekMagda (2015-05-04 15:23:16)

9

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja osobiście nie chodzę ani na manicure ani na pedicure, nie mam na to czasu zupełnie. Kiedyś próbowałam, ale szybko niszczę tak zrobione paznokietki. Dlatego wolę dbać o nie sama w domu. W internecie można znaleźć wiele różnych podpowiedzi choćby na domowe i naturalne zabiegi pielęgnacyjne

10

Odp: Chodzicie na pedicure?

Witaj ja nigdy nie byłam. Natomiast sama staram się w domu coś z tym robić ale nie ma jak profesjonalna kosmetyczka. Myślę, że warto spróbować.

11

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja chodzę regularnie co 3 tygodnie i robie sobie i ręce i nogi. Jakoś tak się do tego przyzwyczaiłam że bez żeli nie wyobrażam sobie swoich rąk. Raz w roku tylko żele ściągam na miesiąc żeby dać płytce odetchnąć... i tak już od lat smile

12

Odp: Chodzicie na pedicure?

nigdy nie byłam ,ale systematycznie dbam o swoje stopy w domu

13

Odp: Chodzicie na pedicure?

nie chodzę, sama dbam o stopy, ale znam moc frezarki, której nic nie zastąpi smile

14

Odp: Chodzicie na pedicure?

nie chodzę ale śpię w bawełnianych skarpetkach jak oliwką smaruję to nie chcę ,wycierać to w pościel

15

Odp: Chodzicie na pedicure?

A ja używam maseczkę do stóp ze sklepu i polecam ją każdemu

16

Odp: Chodzicie na pedicure?

Mnie taki pedicure od czasu do czasu robi ta kosmetyczka nowy sącz. Naprawdę zna się na rzeczy także można się odprężyć na takiej wizycie...

17

Odp: Chodzicie na pedicure?

W gabinecie kosmetycznym "Wyspa Piękna" we Wrocławiu wykonują takie zabiegi dające "odetchnąć" stopom jak:
-Pedicure BASIC
-Pedicure Spa de Lux
-Pedicure hybrydowy
Najbardziej relaksacyjnie działa Pedicure Spa de Lux, to nie tylko pobudzający zmysły zabieg, ale i chwila dla siebie, chwila na całkowity relaks.

18

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja też sama dbam o stopy. Mam taki pilnik do stóp Scholla Velvet Smooth - do stosowania na sucho i w wodzie. Bardzo dobrze się sprawdza. Ja stosuję tylko na sucho, bo wtedy lepiej widzę kiedy przestać go używać. Jednak rozmiękczona skóra jest delikatniejsza, a ja nie lubię przesadzać. Bardzo fajne też jest to, że można go ładować (nie jest na baterie, tylko ma dołączoną do zestawu wygodną ładowarkę). To spora oszczędność, bo jednak zabiegi w gabinecie sporo kosztują w skali roku...

19

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja od czasu do czasu chodzę na pedicure. Zwłaszcza jak mam jakieś ważniejsze spotkania. Cały zabieg jest bardzo przyjemny, a i z kartą stałego klienta można uzyskać zniżki. Jak najbardziej zachęcam do skuszenia się na pedicure w gabinecie kosmetycznym, najlepiej w jakimś poleconym przez znajomych.

20

Odp: Chodzicie na pedicure?

Oczywiście, że chodzę. Sama nie potrafię tak idealnie zadbać o paznokcie u stóp. Tutaj zabiegu. Bardzo ciekawa lektura, dlatego też myślę, że naprawdę warto się z nią zapoznać.

21

Odp: Chodzicie na pedicure?

a ja sama sobie robię pedicure w domu. To już taki mój rytuał. Raz na tydzień, w okresie jesienno-zimowym raz na dwa. Byłam kilka razy u kosmetyczki, ale w sumie nie była jakoś bardzo zadowolona.

22

Odp: Chodzicie na pedicure?

Pewnie. Już od trzech lat. Ale zanim trafiłam na swoją kosmetyczkę trafiłam na parę pseudostylistek. straciłam sporo czasu, nerwow i pieniędzy zanim znalazłam godną polecenia pedicurzystkę. teraz dojeżdza do mnie do domu i nie bierze majątku. szukając kosmetyczki opierałam sie na zdj z fb,+ ogłoszenie na olx +opinie na  + opinie koleżanek. teraz panią Mariolę polecam każdemu.

23

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja też robie sama w domu. Walcze, żeby na stopach złuszczać niepotrzebny naskórek. Jeśli o paznokcie chodzi to elektronicznym pilnikiem scholla traktuje tak samo paznokcie zarówno u rąk jak i u nóg. Koszt zwraca sie bardzo szybko. Nie lepiej robić sobie pedicure samej w domu a tak samo profesjonalnie?

24

Odp: Chodzicie na pedicure?

Teraz w Rossmannie jest taka fajna promocja z tymi pilnikami, że kupując dostajemy elegancką kosmetyczkę Batycki. Jak któraś ma pod drodze, to polecam uwadze. smile

25

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ooo super opcja. Szkoda, że już dziś nie zdążę podjechać do Rossmanna, bo ta promocja jest tylko w sklepach stacjonarnych. Kupiłabym mamie pilnik, a sobie zostawiła taką kosmetyczkę <3