26

Odp: Kremy do rąk

ja używam garniera czerwonego

27

Odp: Kremy do rąk

Ja ostatnio trafiłam na kremy do rąk Ingigo. Jak widać tutaj  hybrydowych i byłam bardzo zadowolona więc jak będzie okazja to i krem kupię. smile

28

Odp: Kremy do rąk

Z kremów do rąk dobry jest Neutrogena, on dobrze radzi sobie w zimie, na przesuszone dłonie. Oprócz tego lubię krem Eveline z aganem i wanilą, on ma ładny zapach, tylko dość intensywny

29

Odp: Kremy do rąk

Farmona ma pięknie pachnące kremy, uwielbiam!

30

Odp: Kremy do rąk

Ja też jestem zwolenniczką Indigo. Mają najlepsze kremy do rąk. Duży wybór , więc myślę, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt do pielęgnacji

31

Odp: Kremy do rąk

]Od pewnego czasu poszukuję odpowiedniego kremu do rąk. Moja skóra rąk jest sucha, zwłaszcza na kostkach widać spore wysuszenie. Miałam kilka rodzai kremów z Avon, używałam balsamy do ciała też z tej firmy. O dziwo balsamy okazały się dużo lepsze niż kremy, ale nadal nie wiem, jaki krem będzie dla mnie odpowiedni. Miałam jeszcze krem Garniera, ale też mi nie podszedł. Szukając kremów w necie trafiłam na kremy Farmona . Nigdy ich nie widziałam. Czy ktoś z Was je używał? Warto kupić?
Mogę Ci śmiało polecić kremy z serii Body:
Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę, że dobre kremy będą trochę kosztować.

Kremy z tej serii idealnie nadają się do kuracji skóry przesuszonej, popękanej i podatnej na podrażnienia. Oczywiście można ich używać do całego ciała, zresztą takie jest przeznaczenie ale dzięki wspomaganiu naturalnej produkcji kolagenu idealnie nadają się do rąk i paznokci.

32

Odp: Kremy do rąk

Farmona wanilia - super pachnie!

33

Odp: Kremy do rąk

La Luxe Paris krem do rąk - rewelacja smile podobny jest serum do rąk Eveline - oba z arganem i wanilią... oba cudownie pachną... chociaż jest to dość mocny zapach wanilii i nie wszystkim odpowiada smile

34

Odp: Kremy do rąk

Ja używam balsamu do ciała także na ręce, w końcu nie używam ich do jakiejś morderczej pracy, a zmywam i sprzątam w rękawiczkach:)

35

Odp: Kremy do rąk

ja ostatnio, spontanicznie, kupiłam rossmannowski krem do rąk wellness & beauty z ekstraktem z kwiatów wiśni i kwiatów róży...no i powiem, że jest zaskakująco dobry. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i ładnie pachnie smile

36

Odp: Kremy do rąk

Kremy do rąk Avon są ok, dla skóry która nie ma większych problemów i która nie jest podatna na uczulenia. Bioderma ma rewelacyjny krem do rąk.

37

Odp: Kremy do rąk

Ja bardzo lubię i najczęściej używam kremu do rąk Neutrogena. Mam problem z przesuszonymi dłońmi, szczególnie w zimie, ten krem pomaga mi je nawilżać

38

Odp: Kremy do rąk

Obecnie mam migdałowy krem firmy Anida, jest wydajny, dobrze też nawilża skórę.

39

Odp: Kremy do rąk

Zachwalam ten tłusty krem do rąk z Mixy Skutecznie i błyskawicznie regeneruje. Warto przy poważnych problemach ze skórą rąk.

40

Odp: Kremy do rąk

Mam ten krem, jest rewelacyjny. Teraz tylko jego stosuję, ponieważ najlepiej nawilża mi ręce.

41

Odp: Kremy do rąk

Uwielbiam czerwony Garnier i różowy Evree smile

42

Odp: Kremy do rąk

Miałam kremy z Farmony z Linii Secret Fantasty czy coś takiego. Kokosowy z migdałem i bodajże waniliowy. Są delikatne, dobrze nawilżają, nie podrażniają a zapach utrzymuje się przez długi czas. Kosztują ok 8 zł za tubkę

43

Odp: Kremy do rąk

Kupiłam sobie ostatnio krem do rąk tołpa dermo mani, pięknie pachnie i dobrze nawilża smile

44

Odp: Kremy do rąk

Krem do rąk warto kupić z Vianka bo są bardzo dobre. Nie są one jakieś bardzo drogie jednak można je kupic np tutaj o wiele taniej. Dlatego myślę, że jakbyś znalazła jakiś idealny krem to warto sobie go tam znaleźć i wydać mniej

45

Odp: Kremy do rąk

Vianek! O tak nowe ekologiczne kosmetyki polskie. Muszę wypróbować. Ostatnio kupiłam sobie krem bambino i smaruję dłonie

46

Odp: Kremy do rąk

Dostałam krem Anida z olejkiem migdałowym... cudownie pachnie, szybko się wchłania, nie jest lepki. <3

47

Odp: Kremy do rąk

Niechcemisie, kurcze nie znam kompletnie tej marki, ale szukam jakiegoś skutecznego "nawilżacza" moich spragnionych odżywienia dłoni

48

Odp: Kremy do rąk

Dobry jest ten Natura Siberica Krem Do Rąk Wzmacniający i Ujędrniający 30ml    Ogólnie kosmetyki mają bardzo dobre z naturalnymi olejkami. Ceny nie są wygórowane więc nie musisz się martwić.  Znajdziesz tu też i coś dla męża i dla dziecka.

49

Odp: Kremy do rąk

Krem do rąk LV Polska dobrze nawilża i odżywia skórę dłoni, a do tego jest hipoalergiczny.

50

Odp: Kremy do rąk

Ostatnio trafiłam na bardzo fajny krem do rąk firmy bielenda.