1

Temat: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Myślałam że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie bo mam przy sobie mężczyznę, który mnie kocha dla którego jestem najważniejsza, a tu rozczarowanie... kolejne kłamstwa i mydlenie oczu. Zaczynam wątpić. czy jeszcze na tym świecie są wartości faceci, którzy nie kłamią prosto w oczy i nie szukają ciągłych wrażeń na tzw. boku....

2

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Ooou... sad
Co się stało? sad
Wiesz, ludzie czasami nie są do końca szczerzy z różnych przyczyn. Ze strachu przed odtrąceniem, wstydu, z chęci ukrycia swoich niedoskonałości, z obawy, że kogoś zaboli prawda, bo nie chcą go urazić, zasmucić... albo z chęci ukrycia swoich paskudnych zwyczajów, z których rezygnować nie chcą.
Faceci, którzy nie kłamią prosto w oczy są, ale czy są tacy, którzy nigdy nie ulegają pokusom różnej natury? Tu bym miała wątpliwości.

3

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Męska natura jest tak zbudowana..Oni muszą mieć swoje tajemnice, kobieta, z którą spotykają się po kryjomu, ma w sobie  jej cześć... To co zakazane, kusi ich bardziej...

4

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Nie każdy, ale niestety jest ich  wielu - zbyt wielu...

5

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

My też kłamiemy, kiedy nam jest wygodnie, ale może mniej ranimy tymi kłamstwami. Facetom brakuje w tym dyplomacji...

6

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Och, ale my mamy szlachetniejsze motywacje wink

7

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Czasem kłamiemy dla czyjegoś dobra, żeby mu oszczędzić przykrości, a faceci - głównie żeby coś przed nami ukryć...

8

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Kiedyś myślałam, że kto jak kto, ale zakochany facet to nie kłamie. Okazało się jednak, inaczej, bo jest tylko człowiekiem i chce mieć swoje tajemnice...

9

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Na początku może być ideałem, ale z czasem prawdziwa natura krętacza zawsze się odzywa...

10

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

ja uważam, że nie należy generalizować bo to krzywdzące dla facetów którzy są uczciwi

11

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Ale nie masz wrażenia że jednak większość z nich nie jest godna zaufania..?

12

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

oczywiście, że mam ale dokładnie to samo można powiedzieć o kobietach. Nie można z góry zakładać że każdy facet to świnia bo na takim przekonaniu, nigdy z nikim nie zbuduje się żadnej relacji, nawet koleżeńskiej.

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2016-08-02 13:04:16)

13

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Facet to też człowiek ma swoje wady i zalety, i albo umiemy z nimi żyć, albo się rozstajemy - proste:)

14

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Najgorsze jest właśnie to rozstanie i najczęściej wcale nie jest ono proste... Trudno jest wyłączyć emocje i znieść odrzucenie...

15

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

a gdyby można było to zrobić to życie byłoby znacznie prostsze.

16

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

[quote=malinka]Najgorsze jest właśnie to rozstanie i najczęściej wcale nie jest ono proste... Trudno jest wyłączyć emocje i znieść odrzucenie...[/quote]

Czasem pomaga zrobienie bilansu zysków i strat, jeśli związek był przyczyną frustracji, kłótni, złego nastroju, to więcej zyskamy niż stracimy, uwalniając się z niego

17

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Taki bilans powinno się robić będąc też w związku, bo nie ma nic gorszego niż uwikłać się w relację, która niszczy i doprowadza do tego, ze jedna strona pasożytuje na drugiej. Znam takie pary ze swego otoczenia, ona lub on celowo nie podejmuje pracy, bo wie, że zawsze jakoś to będzie , bo drugie jest zaradne...

18

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Mój bilans jest mocno ujemny dlatego postanowiłam zakończyć swój związek, bo coraz gorzej się w nim czuję...

19

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

nie można się też do niczego zmuszać.

20

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu że nie było innego wyjścia, po prostu zamykam ten rozdział i daję szansę na nowy...

21

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

i to jest najlepsze rozwiązanie w tym przypadku smile

22

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Czasem kolejny związek jest tak beznadziejny, że tęsknimy za tym co było...

23

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

ja uważam, że nie można kierować się uprzedzeniami i nie traktować każdego faceta przez pryzmat przykrych doświadczeń.

24

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Tak, tak, każdy facet to świnia, można się rozejść.

25

Odp: Czy każdy facet to oszust i kłamca??

Myślę, że każda osoba niezależnie od płci zasługuje na nieocenianie przez jakiś filtr, pryzmat. Ja mam chłopaka, którego poznałam na imprezie i na początku myślałam, że nic z tego nie będzie, a jestem z Nim już dwa lata i czuję, że nikogo więcej nie potrzebuję. Może to właśnie dlatego, że dałam Nam szansę. Chociaż z początku wydawało mi się, że takie poznawanie na imprezie nie ma sensu, bo facetom chodzi tylko o jedno.