1

Temat: Gdzie kupić torebko-plecak?

Szukam takiego już dłuższy czas, poprzedni kupiłam we Włoszech i służył mi parę lat, ale tu nie mogę trafić na podobny..

2

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Sprawdź na laszafa.pl, widziałam tam niedawno coś takiego

3

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

jak byś jakąś fotkę dała to by wiadomo było czego szukasz

4

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Na zalando są i na torebkomania.pl, a jakiego szukasz? Skóra, materiał, coś jasnego, we wzory?

5

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Bardzo fajne produkty tego typu można kupić w sklepie internetowym . Można tam znaleźć i torebki, i plecaki i to nie jakieś tanie, chińskie podróbki, a oryginalną galanterię z Wielkiej Brytanii. Na prawdę jest w czym wybierać:)

6

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Ja ostatnio przekonałam się do plecaka. Pamiętam,że ostatni raz chodziłam z nim jak byłam w liceum ale teraz też sobie śmigam. Na zakupach jest o wiele wygodniejszy od torby bo przynajmniej nie obciąza się pleców.
Spory wybór takich plecaków jest w supersklepie:

7

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Udało Ci się to dostać? Jesli tak, to gdzie? smile

8

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Czy chodzi może o taki



Czy raczej mówa o czymś zupełnie przeciwnym, nowoczesnym? Bo wydaje mi się, że ten powyższy może pełnić właśnie taką funkcję.

9

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Oj, ten nie prezentuje się zbyt ładnie. Ja bym szukała na Zalando lub Domodi.

10

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Takie rzeczy pewnie można kupić w wielu miejscach, szczególnie, że ostatnio stają się one coraz bardziej popularne. Niedawno na Domodi widziałam taki artykuł dotyczący kwestii tego ale takie pomiędzy też są. Ja sama ostatnio często noszę plecaki zamiast torebek, bo jest to dla mnie wygodniejsze.

11

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Ja wolę torebkę. Jakoś tak z plecakiem nie lubię chodzić.

12

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Mi się podobają  , które są stylowe i zmysłowe. Każdy znajdzie coś dla siebie wyjątkowego teraz w sieci, bo mają naprawdę mnóstwo ciekawych takich dodatków.

13

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Nie mam pojęcia, czy jest coś takiego jak torebko-plecak jest do kupienia gdziekolwiek. Jednak jeśli potrzebujesz coś co jest pojemne, a zarazem nie robi Ci kręgosłupa w "iks" to polecam z czystą przyjemnością plecak z trzema komorami, usztywnieniem pleców i ramion.  Ja noszę w kolorze czarnym, ale są też w innych fajnych kolorach.

14

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Już wszędzie je można kupić, ostatnio je widziałam nawet na rynku wink

15

Odp: Gdzie kupić torebko-plecak?

Nie lubię takich plecaków