26

Odp: Rozliczenie PITu

Pośpiechu nie ma, ale z drugiej strony po co zwlekać? Fajnie jest odhaczyć i mieć z głowy. (pisze to osoba, która często zostawia na ostatnią chwilę)

27

Odp: Rozliczenie PITu

Mi kompletnie wyleciało z głowy, że trzeba się rozliczyć. Ale jak nie zapomnę to zrobię to wieczorem ;-) jak dobrze, że są e-deklaracje ;-)

28

Odp: Rozliczenie PITu

Ja polecam smile Nie trzeba instalować na komputerze, a zakładając konto można przechowywać na nim formularze z lat ubiegłych, edytować je, pobierać, zachowywać, kasować. Oczywiście może je też wysłać.

29

Odp: Rozliczenie PITu

Ja muszę się wreszcie za to wziąć, bo ciągle odkładam ten nieprzyjemny obowiązek

30

Odp: Rozliczenie PITu

A przecież wcale tak dużo czasu nie zabiera, prawda? Lepiej wcześniej niż później, to nie będzie trzeba sobie o nim przypominać aż do następnego roku wink

31

Odp: Rozliczenie PITu

Byłam w sobotę na dniu otwartym w urzędzie i pani, która mi pomagała wysłać e-deklarację, sama się plątała, aż druga jej podpowiadała - bo akurat ona korzysta z innej strony www żeby wysłać swój Pit... To jak szary podatnik ma sobie z tym poradzić?

32

Odp: Rozliczenie PITu

Ja już się rozliczyłam i czekam na zwrot- ciekawe kiedy go dostanę, miesiąc już czekam. A jeżeli chodzi o sposób rozliczania to nie wyobrażam sobie teraz nic innego jak e-deklaracje.

33

Odp: Rozliczenie PITu

Akurat teraz rozliczenie PIT to banał, wystarczy zerknąć na to -
Programy masz darmowe, pobierasz, wklepujesz dane i w zasadzie cała reszta odbywa się całkowicie automatycznie.

34

Odp: Rozliczenie PITu

Dla mnie to nadal jest problem, strasznie się boję że popełnię błąd i będę ciągana, uznana za oszustkę itp big_smile , zawsze korzystam z czyjejś pomocy mimo że chyba wszystko wiem na temat wypełniania PITów

35

Odp: Rozliczenie PITu

Według mnie rozliczanie to nic trudnego kiedyś robiłam to tradycyjnie dziś robię to w domu na programie. Zazwyczaj szukam darmowych w sieci by nie kupować smile  Zawsze przy rozliczaniu pit pamiętam o oddaniu 1% podatku. Ty też o tym nie zapominaj.

36

Odp: Rozliczenie PITu

mnie z rozliczenia pitu wyszło, że muszę oddać do US całe 1zł tongue

37

Odp: Rozliczenie PITu

W tych tematach trzeba być na bieżąco, bo w innym przypadku będziemy często wzywani przez nasz Urząd Skarbowy. Warto już teraz poczytać trochę na temat progów podatkowych w 2017 roku. Tutaj znajduje się ciekawy wpis na ten temat:

38

Odp: Rozliczenie PITu

Ja już się rozliczyłam, zrobiłam to przez neta przez stronę pitax wiec szybciutko poszło. A 1% oddałam na schronisko dla zwierząt w mojej okolicy smile

39

Odp: Rozliczenie PITu

Moim zdaniem w tej kwestii warto też popytać znajomych smile

40

Odp: Rozliczenie PITu

a nie jest przypadkiem tak, że na stronie ministerstwa finansów jest już pit rozliczony? Wystarczy tylko pesel wpisać.

41

Odp: Rozliczenie PITu

Ja już złożyłem. Wypełniła dla mnie znajoma księgowa.

42

Odp: Rozliczenie PITu

Już rozliczyłam, w galerii handlowej była taka sobota z PITAMI:)

43

Odp: Rozliczenie PITu

Ja już też jestem po rozliczeniu prawie miesiąc. Mi pomogła ciocia, która z zawodu była kiedyś księgową i PITy były jej chlebem powszednim.

44

Odp: Rozliczenie PITu

Ja zawsze robię wszystko od razu. O rozliczeniu już dawno zapomniałam. Nie lubię czekać z takimi rzeczami do ostatniej chwili.

45

Odp: Rozliczenie PITu

a ja sie jeszcze nie rozliczyłam, planuje to zrobić w weekend, od kilku lat rozliczam sie elektronicznie :-)

46

Odp: Rozliczenie PITu

Ja też robię to elektronicznie. Za darmo mozna się rozliczyć, więc czemu nie? Ogólnie stronka jest prosta, krok po kroku wszystko się uzupełnia, a jak cos to jest czat i konsultanta mozna zapytac o co sie chce.

47

Odp: Rozliczenie PITu

ja musiałam oddać do US całe 1zł tongue Skubańce.

48

Odp: Rozliczenie PITu

Możesz się rozliczyć też sama przez specjalny program.  Taki program jest łatwy i praktyczny w rozliczeniach. Obojętnie z jakiego jesteś Miasta możesz w ten sposób się rozliczyć bezproblemowo.

49

Odp: Rozliczenie PITu

Już mi słabo że znowu trzeba będzie się rozliczać, nie cierpię tego po prostu...

50

Odp: Rozliczenie PITu

W ogóle to powinny urzędy za nas robić, a nie dość że biorą podatki to jeszcze dokładają nam obowiązków.