1

Temat: Detoks ciała i umysłu

Wszyscy, którzy pragną poprawić swoje samopoczucie i oczyścić swoje ciało i umysł, zachęcam do zapoznania się z publikacją  "Detoks ciała i umysłu".  Świetna pozycja dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie.

2

Odp: Detoks ciała i umysłu

Ja czytałam książkę Medycyna ducha i ciała, tam też jest dużo o roli oczyszczania organizmu w utrzymaniu zdrowia.

3

Odp: Detoks ciała i umysłu

Detoks umysłu... och przyda mi się. Bardzo mi się przyda big_smile
Prawda jest taka, że myśli też mogą nas zatruć do tego stopnia, że fizycznie czujemy się źle.

4

Odp: Detoks ciała i umysłu

Hmm detoks umysłu ? Chyba by się przydał:P ale jakoś nie chce mi sie w to wierzyć...

5

Odp: Detoks ciała i umysłu

Pozbądź się złych myśli i masz detoks głowy smile Tych myśli, które zatruwają, zniechęcają, leżą i gniją w głowie.

6

Odp: Detoks ciała i umysłu

Tak, pozytywne myślenie działa cuda... Ale warto się wspomóc oczyszczającymi krew napojami z dodatkiem soku z owoców.

7

Odp: Detoks ciała i umysłu

Odstresowanie się ułatwia pozbycie się toksyn też z organizmu, to prawda.

8

Odp: Detoks ciała i umysłu

Warto posprzątać też przestrzeń wokół siebie, ja naprawdę czuję się wspaniale jak tylko pozbędę się tego, co niepotrzebne...

9

Odp: Detoks ciała i umysłu

Też chciałabym to poczuć. Niestety w moim rodzinnym domu króluje zbieractwo i trochę przejęłam ten styl życia, polegający na odkładaniu czegoś, bo może się przydać. Przeprowadzając się z pokoju do pokoju obiecałam sobie odgracić przestrzeń wokół siebie i to było niezwykłe doświadczenie, niestety siła nawyku i przestrzeń domowa nie pozwalają na pełny sukces.