1

Temat: Podróż poslubna

A może tak wyjazd nad morze???
Polecam  noclegi nad morzem: wygodne pokoje, nowoczesne apartamenty, znakomite restauracje serwujące dania z ryb.

2

Odp: Podróż poslubna

Hmmm, wesele z rybnym menu...? Smażalnia jako catering? smile

3

Odp: Podróż poslubna

ja byłam na Malediwach . polecam kazdemu !! bajka

4

Odp: Podróż poslubna

A ja byłam na Kanarach!!! big_smile Pięknie tam jest i myślę, że kiedyś pojadę sobie smile A ja w sumie mam inne pytanie do Was, czy wy korzystacie z ubezpieczeń turystycznych? Właśnie przeglądam różnego rodzaju oferty. Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja, ponieważ niestety czasami zdarzają się przykre niespodzianki, takie jak np zagubiony bagaż, więc lepiej mieć takie ubezpieczenie. Słyszałam, że dużo ludzi korzysta z tych ubezpieczeń. A wy korzystacie? Jaka jest Wasza opinia na temat takich ubezpieczeń?

5

Odp: Podróż poslubna

Moim marzeniem jest polecieć na Kanary. Opcja spędzenia tam podróży poślubnej bardzo kusząca i wielce romantyczna.
Co do ubezpieczenia to wart ponieważ nigdy nie wiadomo jaki los napisało nam życie, a tak przezorny zawsze....

6

Odp: Podróż poslubna

Podróż poślubna dobrze jak przebiega w miłej atmosferze i nie trzeba się martwić psującym się autem albo jego brakiem. Zawsze można samochód na dalszą podróż wypożyczyć  i wtedy jesteśmy pewni, że samochód jest sprawny i nas nie zawiedzie:)

7

Odp: Podróż poslubna

Madera - chętnie bym tam pojechała jeszcze raz smile

8

Odp: Podróż poslubna

Mnie też się marzą takie dalekie podróże, chociaż przyznam że tak na kilka dni to chyba wolałabym pojechać w polskie góry. może w Kościelisku też można sobie zorganizować miło czas.

9

Odp: Podróż poslubna

A może wizyta w Krakowie? Można wynająć jakieś ładny apartament i spędzić tam romantyczne noce . W dzień można pozwiedzać Rynek Krakowski, Zamek Królewski na Wawelu. Dobrym pomysłem byłoby też zwiedzenie paru miast. Najpierw Kraków, potem może jakieś miasteczko w górach itd. smile

10

Odp: Podróż poslubna

My z mężem się dogadaliśmy i postawiliśmy na nasze polskie morze, bo do tej pory każde z nas było tam bardzo mało razy, a widziałam, że w miejscowościach nadmorskich też nie brakuje atrakcji i nie trzeba leżeć plackiem całych dni na plaży (nie to, żebym mogła się opalać).
A moim zdaniem naszemu morzu niczego nie brakuje, jest tam tyle samo pięknych widoków, fajnych miejsc i luksusowych ośrodków wypoczynkowych co za granicą, a co ważniejsze, jest się daleko od codziennego otoczenia, żeby móc spokojnie wypocząć.
My się zdecydowaliśmy na zakwaterowanie w hotelu z basenem nad morzem - przekonało mnie to, że na miejscu można też robić zabiegi spa i strefa sportowa, na której mi bardzo zależało.
Podróż była wyśmienita, bawiliśmy się świetnie i miło spędziliśmy tam czas.
Jestem pewna, że w ramach urlopu jeszcze kiedyś tam pojedziemy smile

11

Odp: Podróż poslubna

Hmm, a ja się zastanawiam co my z moim ukochanym zrobimy jak już przyjdzie czas podróży poślubnej... Problem jest taki że nie przepadam za podróżami a moja druga połówka tym bardziej ^^

12

Odp: Podróż poslubna

Moim zdaniem każda podróż poślubna jest godna uwagi, jak tylko jedziemy z ukochaną osobą. Przydadzą się w taką podróż na pewno torby - mogą być w różnych odcieniach, fasonach, wielkościach itd.

13

Odp: Podróż poslubna

Ja jednak wolę egzotyczne wakacje smile Ze swojej głuchej wsi mamy wbrew pozorom szybki dojazd prosto do Modlina a stamtąd to już można wybierać w kierunkach swych niezapomnianych wakacji;)

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2017-04-28 14:30:37)

14

Odp: Podróż poslubna

Romantyczne miejsca są najlepsze na taką podróż, Grecja, Włochy, Francja... Osobiście wybrałabym południe Włoch.

15

Odp: Podróż poslubna

A ja bym chętnie pojechała do Australii.

16

Odp: Podróż poslubna

Ja wybieram Meksyk albo Peru