1

Temat: Hairpharma- kto u nich zamawial?

Zamawialiscie cos? bo mam lupiez i nie chce ladowac kasy w jakies cuda wianki z drogerii. najczesciej i tak nie przynosza efektu. a ta hairpharma to takie specjalistyczne produkty do skory glowy, wiec moze to zadziala? mam nadzieje, ze tak, bo juz nie mam sily na ten nieszczesny lupiez... to jak- pomoze mi ktos? uzywaliscie cos od nich???

2

Odp: Hairpharma- kto u nich zamawial?

Sluchaj, wydaje mi sie, ze mozesz spokojnie sie u nich zaopatrzyć. Mi np. bardzo pomogły ich wcierki na porost włosów. Zwlaszcza ze miejscami mialam lysawe miejsca. Ich produkty to jest wyższa polka- tzn. mają specjalny skład, ktory powoduje ze preparat jest skuteczny smile W razie czego zamawiać mozesz na ich stronie:  tam masz info co i jak zrobic smile a dlugo dokucza ci juz ten lupiez?

3

Odp: Hairpharma- kto u nich zamawial?

dziekuje za komentarz smile hmmm, ten lupiez to juz drugi miesiac mnie meczy sad kupowalam szampony z reklamy, ale za chiny ludowe nie moge sie go pozbyc hmm i myslalam np. o takim czyms: ... Tak, wiem, slyszalam, ze hairpharma to marka trychologiczna, wiec nie umywa sie do drogeryjnych kosmetykow tak sądze..

4

Odp: Hairpharma- kto u nich zamawial?

Ja to slyszalam ze takie trychologiczne produkty to takie specjalne bajery do wlosow i tutaj skutecznosc jest 100%. Ale nie stosowalam, bo na szczescie nie mam problemow z wlosami. Chociaz w sumie, chetnie bym je troche zagescila smile

5

Odp: Hairpharma- kto u nich zamawial?

[quote=atena70]Ja to slyszalam ze takie trychologiczne produkty to takie specjalne bajery do wlosow i tutaj skutecznosc jest 100%. Ale nie stosowalam, bo na szczescie nie mam problemow z wlosami. Chociaz w sumie, chetnie bym je troche zagescila smile[/quote]
no to mozesz sprobowac ich ampułek na porost wlosow, mi pomogly i to baardzo smile i tak, trychologiczne produkty to inna liga niz kosmetyk z drogerii smile

6

Odp: Hairpharma- kto u nich zamawial?

Wszystko zależy od typu problemu, bo jeśli wypadanie włosów jest np. na tle hormonalnym czy po operacji, to takie specyfiki nic nie pomogą.

7

Odp: Hairpharma- kto u nich zamawial?

Ja próbowałam już kilku kuracji i z marnym skutkiem ,wydałam z 1000 zł na nie...