76

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Tutaj masz po kolei co należy zrobić smile Tych salonów w których można kupić gadżety jest na prawdę dużo, no i za każde wydane 10 zł na taki gadżet odbierasz zdrapkę, a dalej to już kwestia szczęścia, po zarejestrowaniu zdrapki na stronie. smile

Ostatnio edytowany przez magaTA (2016-05-29 20:54:49)

77

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Właśnie widzę, że w moim Piasecznie są nawet dwa wink Fajna ta szukajka. Jutro będę na zakupach to od razu podejdę zobaczyć. Dzień dziecka coraz bliżej, a jeśli o mojego męża chodzi to przy emocjach kibicowania jest jak drugie dzieck, więc prezent tez dostanie smile Kiedy będą wyniki loterii ?

78

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Tu jeszcze trwa konkurs z kosmetykami do wlosow!!

79

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Cleopatra, już wyniki pierwszego losowania mają na stronie:
Kolejne losowania są 30 czerwca i 1 sierpnia. Ja właśnie tez czekam, bo zarejestrowałam 2 kody smile

80

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ostatnio w centrum handlowym była loteria w związku z EURO 2016  ale mój paragon nic nie wygrał....

81

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Cleopatra, już wyniki pierwszego losowania mają na stronie:
Kolejne losowania są 30 czerwca i 1 sierpnia. Ja właśnie tez czekam, bo zarejestrowałam 2 kody smile


O kurcze, moja koleżanka wygrała voucher! Ja niestety miałam mniej szczęścia, ale i tak dla mnie mnie mogłabym wygrać tablet wink Mój syn i mąż maja już swoje, a ja jeszcze nie smile Ale to trzymam kciuki, żeby 30 czerwca się udało

82

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Ja często zaglądam tutaj i biorę udział:
[url]http://urodaizdrowie.pl/category/konkursy[/url]

83

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

I jak udało się komuś w Kibicuję? Ja niestety nie miałam szczęścia, ale jest jeszcze ostatnie losowanie 1-go sierpnia. Może chociaż uda mi się uszczęśliwić mojego faceta voucherem. smile

84

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Mi sie niestety nie udało, ale tutaj macie listy laureatów:
Ale też liczę na ostatnie losowanie, obejrzeć taki mecz na żywo, to byłoby coś...

85

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Dokładnie tak samo myślę @kaweczka! Sama chętnie obejrzałabym mecz na żywo, bo to emocje przeżywane razem z innymi kibicami. Tak prawdę powiedziawszy, to ten voucher watchitlive jest upragnioną nagrodą mojego Tomka. wink W każdym razie powodzenia, jak nie ja to może forumowe koleżanki będą miały szczęście! smile

86

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Czytacie romanse...?
U nas możecie je wygrać w konkursie zorganizowanym wraz z Wydawnictwem SENSUS!

Zapraszamy do dyskusji na naszym Forum - czekają na Was aż 3 zestawy najnowszych historii miłosnych autorstwa K. Bromberg, M. Sheridan i K. N. Haner!

Szczegóły konkursu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/konkurs-na-forum-wygraj-romanse-od-wydawnictwa-sensus[/url]

87

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Super nagrody, biorę udział!

88

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajne książki do wygrania, warto się postarać big_smile

To ja polecę konkurs na stronie Do wygrania zaproszenia do kina i słodkie zestawy.

89

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Obecnie biorę udział w kilku konkursach, m.in.

90

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

A ja polecam wszystkim zapalonym obieżyswiatom konkurs Ecolines smile  do wygrania jest przejazd i pobyt w Wilnie- niezla opcja na mile zakonczenie wakacji smile

91

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Rzadko biorę udział w konkursach ale tym razem sie jednym pochwalę  wystarczy napisać opowiadanie i wysłać je do końca miesiąca do wydawnictwa, dla piszących to pikuś a warto spróbować swoich sił smile

92

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Dorzucę jeszcze jeden konkurs. Tym razem serek chavroux. Na ich profilu na facebooku pojawił się wpis konkursowy . wystarczy zrobić fajne jedzonko z serkiem Chavroux i dodać je na ich instagram z hasztagiem #KonkursChavroux oraz oznaczyć ich profil żeby mogli sprawdzić wyniki wink Mozna wygrać fajne pojemniki na pieczywo, więc czysta przyjemnośc smile

93

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Zestaw soli do kąpieli do wygrania w

94

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Tym razem wziełam udział w konkursie Cetaphil, więc tez podrzucę. Wygrywa po 5 osob w każdym tygodniu. Wystarczy kupić którys z ich produktów, zarejestrować paragon na stronie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Wygrana to zapas kosmetyków, więc stanowczo warto. Jeśli ktoś tak jak i ja używa Cetaphil to całkiem łakomy kąsek wink Więcej o konkursie można przeczytac na ich stronie

95

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Fajny ten konkurs, widziałaś w regulaminie co zawiera ten "roczny zapas kosmetyków"? Ja jestem pod ogromnym wrażeniem smile

96

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Właśnie widziałam i chętnie bym przygarnęła jeden taki zestawik

[img]//www.cetaphil.pl/konkurs/imgs/img-3.png[/img]

97

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Biore udział w konkursie, tym bardziej że używam ich produktów już od dość dłuższego czasu, jestem zadowolona, a taki zapas na pewno sie przyda. Tym bardziej że niedługo Mikołajki i przydało by się nawet na prezenty dla rodzinki:-)

98

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Może coś bardziej dla panów, chociaz niekoniecznie, ale zawsze można sie postarać o alkomat dla swojego meża, prawda? wink

99

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

hej! ja chciałam się pochwalić, że raz udało mi się wygrać w konkursie, dokładniej mówiąc . Dostałam bilety do kina big_smile

Ostatnio edytowany przez zuanna (2017-01-31 02:59:33)

100

Odp: Ciekawe konkursy internetowe

Oj, to chyba dawno było? wink Akurat biletów do kina jeszcze nigdy nie wygrałam.