1

Temat: Chwila rozrywki

Jeśli masz już dość pracy, masz kilka dni wolnego i lubisz od czasu do czasu zagrać sobie w gry komputerowe, koniecznie sprawdź jak przypadnie Ci do gustu ta strzelanka [url=http://www.crack4you.net/akcja/overwatch-crack/]Overwatch Crack chomikuj[/url]  - wiele misji do przejścia - z pewnością nie będziesz się nudzić.

2

Odp: Chwila rozrywki

Ja wolę spokojniejsze gry:)

3

Odp: Chwila rozrywki

Też wolę coś takiego jak The Settlers Online. Grałam w to przez kilka lat. Teraz jakoś mnie gry przestały pociągać. Za dużo rzeczy w realu i nie ma czasu ani nawet chęci za bardzo. Polecam 2048 - taka mini gra, idealna kiedy czekamy w kolejce smile Można grać na telefonie.

4

Odp: Chwila rozrywki

Ja jak już gram to wolę kupić oryginalne gry smile

5

Odp: Chwila rozrywki

Dla mnie to ulubione scrabble:)

6

Odp: Chwila rozrywki

Jesli chodzi o strzelanki, to nie przepadam. Ale za to uwielbiam gry strategiczne.

7

Odp: Chwila rozrywki

Chyba już wyrosłam z takich gier

8

Odp: Chwila rozrywki

A ja ostatnio gram w Wiedźmina, polecam, fajnie zrobiona gra:)

9

Odp: Chwila rozrywki

Ja sobie stawiam pasjansa - wirtualnego oczywiście:)

10

Odp: Chwila rozrywki

Jakoś tak na początku pandemii zaczęłam grać w Game of the thrones - Winter is coming (GOTWIC) online. Fajnie było przez kilka miesięcy, ale teraz, jak już można wszystko wszędzie robić, jest cieplej, organizowane są znowu wydarzenia kulturalne, to nie ma czasu na siedzenie przed grą.

11

Odp: Chwila rozrywki

Racja, lepsze są rozrywki na świeżym powietrzu:)

12

Odp: Chwila rozrywki

Tak, jesteśmy trochę niedotlenieni jak tak siedzimy tylko w domu, w pracy, w szkole - pozamykani w pokojach, biurach, halach, salach.

13

Odp: Chwila rozrywki

Dlatego tak ważne jest wietrzenie pomieszczeń i dobry oczyszczacz powietrza...