26

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Ja również korzystam z depilacji laserowej ale napewno kiedys skorzystam takze z innych zabiegów jak to ujęłaś dobrodziejstw lasera smile chociaż powiem szczerze że ostatnio zainteresowaly mnie zabiegi falami radiowymi, jesli chodzi o samo odmladzanie to jest zabieg termolifting RF wlasnie falami radiowymi.

27

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Zamiast lasera proponuję kwas hialuronowy, ale w kosmetykach Moim zdaniem to bezpieczniejsze.

28

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

skorzystalam z laseru, kiedy chcialam pozbyc sie nieestetycznych pozostalosci w postaci blizn po tradziku. dla mnie okazal sie strzalem w dziesiatke, po kilku zabiegach skora byla jasniejsza, blizny mniej widoczne i ogolnie skora nabiera lepszego kolorytu, zdrowszego wink nie wiem z jakich okolic jestes, ale ja robilam we wrocku w Coco-time  bo cenowo wypadalo najkorzystniej. zwlaszcza przy pakiecie zabiegow wink

29

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Zabiegi fotoodmładzania metodą IPL nie są bolesne, a są bardzo skuteczne w przypadku problemów skórnych i leczenia trądziku, zresztą sporo ciekawych informacji znajdziecie na stronie gabinetu medycyny estetycznej Slimgroup (który, zresztą już polecałam smile ):

30

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Jeżeli chodzi o laserowe odmładzanie to zastanawiam się właśnie nad tym zabiegiem. Znajoma poleciła mi gabinet kosmetyczny J’ADORE INSTYTUT - w którym wykonują takie usługi. Korzystają, z jednego z najlepszych laserów laser Alma Harmony.

31

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Ja zdecydowalam sie na ten zabieg. W zasadzie serię zabiegów ponieważ jedynie jeden zabieg fotoodmladzania nie da Wam takiego efektu jakiego chcielibyście oczekiwać.

Za to seria daje naprawdę fajne efekty. Na tej stronie możecie sobie poczytać o zabiegu


Zabieg redukuje zmarszczki, zmniejsza przebarwienia oraz sprawia, że skóra wygląda na mlodszą niż jest w rzeczywistości. Jest to dobry zabieg jeśli widzicie u siebie pierwsze oznaki starzenia ( tak jak było u  mnie).

32

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Ja zdecydowałam się na resurfacing, z tego co się dowiedziałam ta metoda jest skuteczniejsza jeśli chodzi o odmłodzenie skóry. W CM Arnica wykonano mi go za pomocą lasera frakcyjnego i raz wystarczyło. Taki zabieg trwał u mnie 40minut , a ostateczny efekt był widoczny po około miesiącu.

33

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Fajna sprawa, tylko pewnie jeden zabieg nie wystarczy?

34

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Tak, to są serie powtarzane co jakiś czas dla utrzymania efektu. Ale to rzeczywiście fajnie odmładza.

35

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

A ja się boję, że skóra tak podrażniana tymi zabiegami-cud w końcu może się zbuntować i dać nam popalić w starszym wieku! Skąd wiadomo jakie będą długofalowe skutki tych zabiegów? Do tego skóra dostaje potężną dawkę chemii w profesjonalnych produktach. Ile tego wytrzyma...?

36

Odp: Fotoodmładzanie zabiegi laserem

Regenerujące kosmetyki są wtedy potrzebne