1

Temat: Kamizelki

Coraz częściej widzę na wystawach sklepowych i w telewizji kamizelki.Czyżby wróciły do łask? Co o nich myslicie? Jakie wam sie podobają:w stylu męskim,w kratę,z jedwabiu,wełny,dzianiny,plecione,długie,z futra,z jeansu?

2

Odp: Kamizelki

lubię, teraz noszę taką przez głowę, mam też po tacie taką do garnituru i ostatnio kupiłam sobie ... z futerka big_smile na dwie haftki mega ciepła smile

3

Odp: Kamizelki

Ja lubię polarowe i mam jedną czerwoną z grubym splotem sweterkową z kapturkiem.

4

Odp: Kamizelki

ja mam komplet dżinsowa kamizela i spodnie smile bardzo lubię nosić ten zestaw z golfikiem i butem na obcasie smile
bardzo podobają mi się kamizelki.

5

Odp: Kamizelki

ja też lubię takie, ale przyznam że zniechęca mnie fakt, że niemal co druga dziewczyna je nosi... jakoś nie lubię się aż tak zlewać z tłumem smile

6

Odp: Kamizelki

Ja bym chciała mieć włóczkową z jakimś deseniem np. pająkami... A może to szydełkowa???

7

Odp: Kamizelki

znajdź sobie w necie wzór i spróbuj zrobić sama smile smile smile
mnie się marzy taka zima z szydełkowaniem... ale...... jakby mnie było stać, to bym mogła sobie tak szydełkować...

8

Odp: Kamizelki

Sama? Nigdy, ja to mam problem z przyszyciem guzika, a co dopiero jakieś druciki...

9

Odp: Kamizelki

[quote=pinkmause]Sama? Nigdy, ja to mam problem z przyszyciem guzika, a co dopiero jakieś druciki...[/quote]
o, no to szkoda...
ja zazdroszczę mojej mamie... ona to ma smykałkę do szycia.... jak była w moim wieku to sobie szyła sama sukienki!! smile

10

Odp: Kamizelki

Ja jakoś nie mogę się przekonać, nie podobają mi się. Z tych tu pokazanych ewentualnie ta różowa

11

Odp: Kamizelki

mnie sie podoba ta czarna!

12

Odp: Kamizelki

[quote=justyna][quote=pinkmause]Sama? Nigdy, ja to mam problem z przyszyciem guzika, a co dopiero jakieś druciki...[/quote]
o, no to szkoda...
ja zazdroszczę mojej mamie... ona to ma smykałkę do szycia.... jak była w moim wieku to sobie szyła sama sukienki!! smile[/quote]

T tak jak ja ja teraz to przeważnie małej coś zyje...ale i robię na drutach i szydełkuje....a taką wyszydełkowaną tez bym chciała mieć..

13

Odp: Kamizelki

U mnie mąż na maszynie szyje i spodnie dla małego i dla mnie kiecki - bo mi się zachciało mieć z biało-czarnego moro.

14

Odp: Kamizelki

[quote=justyna][quote=pinkmause]Sama? Nigdy, ja to mam problem z przyszyciem guzika, a co dopiero jakieś druciki...[/quote]
o, no to szkoda...
ja zazdroszczę mojej mamie... ona to ma smykałkę do szycia.... jak była w moim wieku to sobie szyła sama sukienki!! smile[/quote]
Kiedyś był większy problem z ciuchami i kobiety były zmuszone sobie radzić.
Ja też szydełkuję i taki własnoręcznie wykonany ciuch bardzo cieszy.
No i może sobie jakąś kamizelkę zrobię. Mam kilka fajnych włóczek.

15

Odp: Kamizelki

Dla mnie sweterki takie troszkę kamizelki robi teściowa na drutach - musze przyznać, że fajnie jej to wychodzi

16

Odp: Kamizelki

przydałaby mi się taka teściowa tongue

17

Odp: Kamizelki

Albo zacznij sama dziergać. Początki może trudne, ale potem... możesz sama projektować ubrania.

18

Odp: Kamizelki

może spróbuję wink
chociaż do takich manualnych czynności mam dwie lewe ręce tongue

19

Odp: Kamizelki

A ja nie dałabym rady, mnie to tak denerwuje, takie dziubdzianie...

20

Odp: Kamizelki

a mnie to relaksuje ...

21

Odp: Kamizelki

Dla mnie to też relaks, a jak cieszy gotowe dzieło.
Ale mam wiele nie skończonych.

22

Odp: Kamizelki

Podziwiam, ja za nerwowa jestem.

23

Odp: Kamizelki

pewnie i mi koniec końców zabrakłoby cierpliwości ;0

24

Odp: Kamizelki

Kiedyś miałam taką z jeansu...

25

Odp: Kamizelki

mi sie kamizelki podobają ale .... sama nie nałoze - taki cudak ze mnie