26

Odp: Krosty, bóle przed okresem

a nam będzie ślubu udzielał ksiądz, który jest rozwodnikiem, 15 lat żył w małżeństwie ... ciekawe co robi teraz jego była żona...

27

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Hmmm... czyli uzyskał rozwód kościelny czyli unieważnienie sakramentu małżeństwa??? Znasz jakieś szczegóły jego historii?

28

Odp: Krosty, bóle przed okresem

nie znam... sama się zastanawiałam w jaki sposób załatwili rozwód... może przy nadarzającej się okazji podpytam

29

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Może jak poczuł powołanie to sąd kościelny nie robił problemów? Wiadomo przecież, że coraz mniej jest powołań wśród kawalerów, chyba po tych orgiach, co to w seminariach się odbywają... nie każdy gustuje w chłopcach smile

30

Odp: Krosty, bóle przed okresem

[quote=justyna]nie znam... sama się zastanawiałam w jaki sposób załatwili rozwód... może przy nadarzającej się okazji podpytam[/quote]
Musiał mieć odpowiedni powód, powołanie nim nie jest... ukrywana przed ślubem choroba psychiczna, niechęć do posiadania dzieci, albo zawarcie ślubu w złej wierze (podstęp, szantaż itp.) to są powody do otrzymania tzw. rozwodu kościelnego

31

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Ja tam myślę, że sądy kościelne są najbardziej stronnicze i przekupne - jak chciał zostać księdzem to mu maksymalnie ułatwili odzyskanie wolności... Teraz wśród celebrytów panuje moda na unieważnianie ślubu kościelnego - Pazura już po raz drugi będzie się ubiegał, Zbigniew Urbański, ten od Skrzyneckiej...

32

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Kiedyś to do pomyślenia nie było....

33

Odp: Krosty, bóle przed okresem

No tak, zdarzało się rzadko, np. jak ślub był pod przymusem albo facet wolał chłopców. A teraz 'gwiazdy" chcą się lansować, a najlepiej przecież przez ślub w białej sukni, nie?
A że mają kasę to zasilają kościelny budżet, bo jak się okazało, powoli wymiera pokolenie które chętnie dawało na tacę smile

34

Odp: Krosty, bóle przed okresem

straszne - moda wśród celebrytów na rozwody kościelne .................. niech biorą cywilny - też można odstawić się i ubrać w białą suknię
ślub kościelny to sakrament, a to zobowiązuje do czegoś więcej

35

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Hmmm, pod warunkiem że udzielający go ksiądz też szanuje sakramenty... A takich coraz mniej. Dla nich najbardziej liczy sie to, ile dostaną za danie ślubu, stawki są przerażające (nawet do 2 tys.). To skutecznie odstrasza chętnych

36

Odp: Krosty, bóle przed okresem

nie spotkałam się z takim ździerstwem, ja daję "co łaska" gdy spytałam o minimum, dostałam odpowiedź: na ile Was stać, co łaska jest bez minimum
moja koleżanka w zeszłym roku płaciła 500zł
za zapowiedzi w parafii narzeczonego zapłaciłam 20zł - też co łaska

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-09-13 10:08:25)

37

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Zaraz, zaraz, to za zapowiedzi u narzeczonego płaci narzeczona? Myślałam, że to do narzeczonego należy... Ale może mam złe informacje?

38

Odp: Krosty, bóle przed okresem

płaci ten kto odbiera, a że narzeczony nie mógł odebrać to ja zapłaciłam... to chyba akurat dla księdza żadna różnica, byle się kasa zgadzała wink

39

Odp: Krosty, bóle przed okresem

witam, dajcie mi rade co mam zrobic jak przedc okresem wyskakuja mi krosty sad i to jest co miesiac. nie biore zadnych anty ani nic i nie wiem jak mam z tym sobie poradzi

40

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Niestety mnóstwo kobiet ma z tym problem, bo to normalne. Czasem można usłyszeć takie plotki, żeby nie jeść wtedy czekolady, ketchupu i całej masy innych produktów, ale nie ma w nich prawdy.

41

Odp: Krosty, bóle przed okresem

są to zmiany hormonalne, także...  jedyne co możesz zrobić to albo przeczekać albo iść do endokrynologa po jakieś hormony ....

42

Odp: Krosty, bóle przed okresem

ja krótko przed okresem nie mogę zjeść smażonej ryby.może to wydaje się śmieszne ale już zdarzyło mi się tak pochorować.Jeżeli wiem,że np.za dwa dni mam okres to nie jem rybki.

43

Odp: Krosty, bóle przed okresem

heh mi przed okresem robią się takie małe ropniaki zazwyczaj...tak dwa dni przed i zraz znikają, oprócz tego mnie bolą strasznie piersi, ale u mnie każda kobieta tak ma;) w sumie lepsze to niż niespodzianka podczas zajęć wink

44

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Będziecie starsze, to już ani pryszcze Wam wtedy nie będą wyskakiwały, ani nic bolało-brzuchy, piersi.

45

Odp: Krosty, bóle przed okresem

eee nie ma co się przejmować to tylko hormony...Zły nastrój i pogorszenie stanu cery to norma:)
Najlepiej działa świeży sok z marchwi :)poprawia wygląd skóry,dostarcza niezbędnych witamin w tym trudnym okresie

46

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Spróbuj na iqface, w zasadzie to na tym przywróciłam sobie normalność. Moja skóra wyglądała fatalnie, ogromne krosty, które pozostawały. Powiedzmy, że po tych kilku tygodniach problem przestał wracać. Wygląda na jakieś braki w organizmie - teraz jest lepiej i liczę, że problemy już więcej nie powrócą.

47

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Witam to naturalne, ja mam tak w okolicach ust to aż mnie dobija, zaczęły się te krosty twarde robić to już poszłam do lekarza dał maść z antybiotykiem ale biorę tylko jak mi wyskoczą.

48

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Ja bym poszła na twoim miejscu do dermatologa ,żeby badania hormonów  zlecił w czasie okresu i po ,od czego to jest uzależnione .

49

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Na mój gust to też coś z hormonami, bo od nich zależy stan skóry, ale lepiej poradzić się najpierw ginekologa

50

Odp: Krosty, bóle przed okresem

To może być też objaw nagromadzenia toksyn, zrób sobie kilkudniową dietę sokową albo warzywno-owocową i powinno się poprawić. Lekarz zaraz przepisze Ci coś mocnego, a może wcale niepotrzebnie.