1

Temat: Jaka szczoteczka do zębów?

Używacie szczoteczki klasycznej czy szczoteczki elektrycznej?

2

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Używam klasycznej, nie mam aż takich problemów z zębami, ale gdybym  miała to pewnie bym się zdecydowała na zmianę, bo czyszczenie zębów to podstawa...

3

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Uważam tak jak @Kalinka01 ze szczoteczka klasyczna wystarcza na utrzymanie zdrowych zębów.

4

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Najważniejsze jest regularne mycie, bo jak ktoś to zaniedbuje to i elektryczna nie pomoże

5

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

To prawda. A ma któraś z Was szczoteczkę soniczną?

6

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

ja nie mam ,ale używam zwykłą średnią szczoteczkę i jestem zadowolona

7

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja używam także manualnej. Kupuję miękką, tylko teraz zastanawiam się właśnie nad soniczną.

8

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Używam szczoteczki zwykłej średniej taka jest najlepsza powiedziała mi dentystka .

9

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja klasycznej średniej

10

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja używam klasycznej szczoteczki o miękkim włosiu, przez wzgląd na swoje problemy z dziąsłami, które są bardzo wrażliwe i twardsze szczoteczki, albo te elektryczne mogłoby mi po prostu zaszkodzić.

11

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

ja mam oralB, brauna, powiem, że jest świetna, najbardziej odpowiada mi końcówka z gumką

12

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja też myślę o elektrycznej, bo jednak lepiej czyści zęby, nie osadza się tak na nich kamień, a poza tym to wygoda

13

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja testuję teraz Curaprox, naprawdę fajne szczoteczki smile

14

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja mam od roku elektryczną, polecam

15

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Obecnie używam szczoteczki Colgate max white one, dobrze wyprofilowana, spełnia moje oczekiwania. Już odeszłam od prostych szczoteczek, które nie wymiatały dobrze resztek jedzenia. Przy tej nie muszę używać nawet nici dentystycznej.

16

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

W moim przypadku od lat najlepiej spisuje się [url=http://www.colgate.pl/app/CP/PL/OC/Products/Toothbrushes.cvsp]szczoteczka do zębów[/url] Colgate. Próbowałam już różnych i te okazały się najlepsze w usuwaniu resztek jedzenia z jamy ustnej. Co najważniejsze, nie kosztują dużo.

17

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja mam bezmarkową i też myje zęby:)

18

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Poczytajcie sobie o szczoteczkach sonicznych SEYSSO wygląda zdecydowanie lepiej niż większość zwykłych elektrycznych a druga sprawa, że mają zdecydowanie bardziej rozbudowane funkcje przykładowa [url=https://szczoteczka-soniczna.pl/]szczoteczka soniczna[/url] miałem okazję sobie ją oglądać ostatnio na jednej z prezentacji i naprawdę zrobiła pozytywne wrażenie, zresztą szczoteczki soniczne są coraz bardziej popularne dzięki ich skuteczności w czyszczeniu i wybielaniu zębów.

19

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja też używam zwykłej osttanio w moje ręce wpadła szczoteczka Oral-B z włóknami wybielającymi, o średniej twardości. Używam razem z pastą wybielającą - blend-a-med - połączenie super! Dziewczyny polecam!

20

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja od 2 miesięcy mam elektryczną i już widać różnicę, zęby są gładsze i jakby nawet bielsze

21

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Ja nie przepadam za elektycznymi... A miałam kilka.

22

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Moja ulubiona pani stomatolog poleciła mi używać szczoteczkę elektryczną bo lepiej wymiata wszystkie pozostałości z zębów. Ufam jej bo odkąd chodzę do [url]http://www.vitadent.net.pl/[/url] to próchnica sie mnie nie czepia:)

23

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Dla porównania: mój mąż był wczoraj w [url]http://www.cmpdent.pl/[/url] i jego stomatolog powiedział to samo. Kazał jeszcze używać koniecznie nici tak często jak szczoteczki!

24

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

ja używam od 5 lat elektrycznej i jestem zadowolona smile

25

Odp: Jaka szczoteczka do zębów?

Używam szczoteczki elektycznej już dobrych parę lat i jestem bardzo zadowolona. Gdy wyjeżdżam na weekendy i biorę tradycyjną to czuję różnicę - elektryczna czyści lepiej.