1

Temat: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Który preferujecie? Ja - zdecydowanie dwuczęściowy:)

2

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Ja mam tylko dwuczęściowe, jednoczęściowy kojarzy mi się z basenem:)

3

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Ja stawiam na dwuczęściowy ale teraz i jednoczęściowe są mega sexy big_smile

4

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Jedno:)

5

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

[quote=Edyta_23]Ja stawiam na dwuczęściowy ale teraz i jednoczęściowe są mega sexy big_smile[/quote]

Ja mimo wszystko wolę dwuczęściowe kostiumy. Mogę się wtedy opalić tak jak lubię.

6

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

[quote=Edyta_23]Ja stawiam na dwuczęściowy ale teraz i jednoczęściowe są mega sexy big_smile[/quote]
Dokładnie. Kiedyś jednoczęściowe miały takie bardziej sportowe kroje i rzeczywiście nadawały się na basen, ale teraz są modele, które zasłaniają niemal tyle samo co bikini. Odpowiednie wcięcia, marszczenia, paseczki i jednoczęściówka może być naprawdę sexy.

7

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Ja wolę dwuczęściowy strój. Bardzo mi się podobają stroje w stylu retro, są mega. Jak na razie to jestem na etapie poszukiwań, mam nadzieję, ze uda mi się znaleźć do wakacji taki strój.

8

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Tylko jednoczęściowy, bo ukrywa brzuszek!

9

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Jeśli chodzi o  na nadchodzący sezon, to będą królować wszelkiego rodzaju nadruki i wzorki, bez względu na to, czy jest to strój jednoczęściowy czy dwuczęściowy kostium kąpielowy. W zeszłych sezonach dominowały chyba raczej, z tego co pamiętam, soczyste barwy i jednolite fasony. Teraz to się troszkę pozmieniało. Ja akurat chętnie wybrałabym się na plażę w stroju dwuczęściowym, moja figura mi jednak na to nie pozwala tongue.

10

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Ja wybieram jednoczęściowy - jakoś pewniej się w nim czuje. W dwuczęściowym czuje się jak w samej bieliźnie, a to raczej mało komfortowe na basenie albo na plaży .

11

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

To zależy gdzie będę stroju używać jeśli na basenie to zdecydowanie jednoczęściowy. Natomiast na plaże koniecznie dwuczęściowy. W swojej szafie mam zawsze i taki i taki. Ostatnio troszkę "wyrosłam" rozmiarówka się mi zwiększyła, dlatego potrzebuje nowego stroju kąpielowego. Jeśli chodzi o plaże to myślę o takim
Jak uważacie czy marszczenia będą formą małego kamuflażu, żeby ukryć niedoskonałości?

12

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Jak na plażę, to tylko dwuczęściowy. Chcę opalać brzuszek.

13

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Dziewczyny biorę pod uwagę kupno nowego stroju kąpielowego w tym roku. Mam ochote na coś jednoczęśćiowego ( do tej pory nosiłam dwuczęściowe) ale teraz chciałabym sobie sprawić coś w czym będzie mi wygodnie na basenie miejskim ale w czym również będę wyglądała atrakcyjnie na plaży smile

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-26 13:13:25)

14

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Jedno i dwuczęściowe kostiumy mogą być naprawdę ładne, te wyżej bardzo mi się podobają.

15

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Chyba oba, zależy od tego na co mam ochotę i co będę robić. Jeśli chcę się opalić, to tylko dwuczęściowy, znowu pływa mi się lepiej w jednoczęściowym.

16

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

bardzo mi sie podoba bielizna z bardotti

Ostatnio edytowany przez maskotka (2018-02-07 13:14:54)

17

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Teraz są takie ładne jednoczęsciowe, sexy kostiumy z wycięciami, że w sumie jednoczęściowy też bym ubrała wink

18

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Jednak wybrałabym strój dwuczęściowy. Chociaż niektóre jednoczęściowe są tak ładne i podkreślają pięknie sylwetkę. Najlepiej jest mieć jedno i drugie!:)

19

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Zależy w jakim się lepiej czujesz. Dla mnie dużo wygodniejszy jest kostium dwuczęściowy

20

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Ja noszę już tylko jednoczęściowe...

21

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Zależy... na ten moment mam do zrzucenia parę kg więc strój dwuczęściowy odpada.

22

Odp: Kostium na plażę - jedno- czy dwuczęściowy?

Ja zawsze wybieram jednoczęściowy.