51

Odp: słodycze

uwielbiam wszystkie cukierki big_smile
za michałki i krówki mogłabym dużo oddać tongue big_smile

52

Odp: słodycze

poczęstuje cię jak skończę robić krówki..:D

53

Odp: słodycze

a jak robisz ... normalnie w domu - takie cukierki ciągątki

54

Odp: słodycze

tak w domu...moga być ciągotki albo bardziej kruche...

55

Odp: słodycze

a trudno się je robi .... i dużo ich wychodzi, weź podaj przepis- teraz świeto Zmarłych wiec można byłoby coś zrobić

56

Odp: słodycze

bardzo prosto:
200 g masła
200 ml śmietanki kremówki
200 g cukru
masło do formy

masło razem z kremówką i cukrem włożyć do rondelka i podgrzewać,mieszając aż powstanie gęsta masa(jej kropla wylana na talerzyk powinna zastygać).Mase przełożyć do miski i ucierać,aż dobrze wystygnie.Przelac na wysmarowaną masłem formę.Zostawić do zastygnięcia.Kroić nożem zanurzonym w wodzie.

Żeby były bardziej ciągliwe dodaj więcej śmietany.Możesz dodać do nich migdały,sezam ,kakao...co chcesz!

57

Odp: słodycze

i po co to napisałaś ?! teraz będę siedzieć godzinami w kuchni i krówki robić tongue

mojej koleżanki tata robi alkohol z krówek tongue
normalnie roztapia je w garnuszku, dodaje ileś wódki i ma cudny trunek:P big_smile

58

Odp: słodycze

Jak dobrze, że mnie to nie pociąga, wbrew nazwie...

59

Odp: słodycze

[quote=angelcity89]i po co to napisałaś ?! teraz będę siedzieć godzinami w kuchni i krówki robić tongue

mojej koleżanki tata robi alkohol z krówek tongue
normalnie roztapia je w garnuszku, dodaje ileś wódki i ma cudny trunek:P big_smile[/quote]

Przepraszam:(
Ja lubię robić z mleka skondensowanego i z tej masy krówkowej też...pycha!

60

Odp: słodycze

krówki - pycha, smak z dzieciństwa, jak z babcią na rynek jako mała dziewczynka chodziłam to kupowałyśmy ... mniam, się rozmarzyłam

61

Odp: słodycze

a ja wczoraj dostałam torebkę krówek, od tej Pani z Milanówka

62

Odp: słodycze

Moja teściowa to nie może oprzeć się krówką...jak kupi paczkę to potrafi całą bardzo szybko zjeść...

63

Odp: słodycze

w M1 w Łodzi co 2tygodnie jest Jarmark Różności i ostatnio była pani z stoiskiem z samymi krówkami big_smile krówki z mięta, rumem, czekoladą, truskawką, itp., itd, big_smile

64

Odp: słodycze

o, widzisz, nawet nie wiedziałam, że są jakieś inne poza tradycyjnymi. Ale czy dobre?

65

Odp: słodycze

ja się zdecydowałam na mleczne smile
miętowych nigdy bym nie kupiła, bo nie lubię niczego z miętą wink czasami tylko skuszę się na TYMBARKA jabłko z miętą

66

Odp: słodycze

Oj bo ten tymbark jest naprawdę wspaniały...

67

Odp: słodycze

a ja lubię czekoladę z miętą... do krówek mi jakoś nie pasuje...
[img]//www.cukierniazbyszek.pl/img/paleta/czekolada_z_mieta.jpg[/img]

68

Odp: słodycze

mrrr znalazłam coś jeszcze kusząco miętowego...
[img]//merlin.pl/Kamasutra-Olejek-Milosci-Czekolada-Z-Mieta_Kama-Sutra,images_big,15,739122000116.jpg[/img]

69

Odp: słodycze

Oj kuszące.......bardzo  lol  I piękne opakowanie, a ja jestem strasznie łasa na ładne puzdereczka...

70

Odp: słodycze

[quote=pinkmause]Oj kuszące.......bardzo  lol  I piękne opakowanie, a ja jestem strasznie łasa na ładne puzdereczka...[/quote]
oj tak... ja też.... opakowanie to połowa prezentu smile

71

Odp: słodycze

Nawet nie wiem czy nie ta większa połowa...  smile

Hi, hi, - ale podział wbrew prawom matematyki

72

Odp: słodycze

taaak większa połowa big_smile
też tak czasem mówię...

73

Odp: słodycze

Jak większość z nas. A ja zawsze się uśmiecham, bo wiem, że to nie jest poprawne, ale też mi się wyrwie...

Ale najbardziej mnie drażni, jak ktoś mówi: w tej książce PISZE, zamiast JEST NAPISANE, wrrrrrr - znacząca pomyłka i na mnie działa jak płachta na byka...

74

Odp: słodycze

[quote=justyna]mrrr znalazłam coś jeszcze kusząco miętowego...
[img]//merlin.pl/Kamasutra-Olejek-Milosci-Czekolada-Z-Mieta_Kama-Sutra,images_big,15,739122000116.jpg[/img][/quote]
i znowu coś z miłością związane '' kamasutra'' piękne uczucie!

75

Odp: słodycze

[quote=pinkmause]Ale najbardziej mnie drażni, jak ktoś mówi: w tej książce PISZE, zamiast JEST NAPISANE, wrrrrrr - znacząca pomyłka i na mnie działa jak płachta na byka...[/quote]
oj takich pomyłek ludzie robią mnóstwo.....
też mnie to drażni ...

np. kompletnie dla mnie niezrozumiałe jest mówienie - półtorej roku ....