1

Temat: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

nie moge znalezc zadnej klasycznej torby w dobrej cenie. Wszędzie jakieś kosmiczne ceny ;/

2

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

A szukałaś w sieci? W wielu sklepach można zamówić sobie w internecie torebki wykonane z prawdziwej włoskiej skóry. Sama również nie kupuję w dużych centrach handlowych ale zdarza mi się  coś zamówić przez internet.

Kilka razy już na przykład kupowałam torebkę w tym sklepie:  - sa fajne modele. O wiele tańsze niż w sklepach bo porządnego shoppera dorwiesz tam już za 200 zł. Poza tym jest darmowa wysyłka. Ostatnio upolowałam taką

3

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Ta się prezentuje bardzo dobrze. A znacie torebki od Zuzi Górskiej?

4

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Ja znam. I jestem w nich zakochana. Ale póki co finanse nie pozwalają mi na ich zakup.

5

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Wiesz co,  ja  - tam jest przegląd tego co ma wiele sklepów, równiez tych z wysokiej jakości torebkami.

6

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

[img]//www.merg.pl/pol_il_MONNARI-Prostokatna-torebka-listonoszka-A5-bezowy-z-bialym-44458.jpg[/img]

To też od Merg, ale niesamowicie fajna. Co Wy na to? Tym bardziej w takiej cenie - świetna jest, ale też zależy jaki klimat i kolorystykę lubicie ;-)

7

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Świetne torby ma wittchen, raz na dwa lata sobie taką droższą kupuję;)

8

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Dobra skórzana torebka musi trochę kosztować. Ale to zakup na lata smile Sama chcę w tym roku kupić nową torebkę, już mam nawet wypatrzoną. Czekam jeszcze tylko na wypłatę wink

[url=https://www.limango-outlet.pl/torebki-damskie][img]https://limango-res.cloudinary.com/t_product-thumb-75/v1/product/4177067/1/roberta-m-torebka-w-kolorze-fango.jpg[/img][/url]

9

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

W takim razie koniecznie musisz poznać dobre sklepy, bo wówczas nie będziesz mieć więcej takich problemów, że porządna  przekroczy Twoje możliwości finansowe, ponieważ tam ceny są bardzo w porządku w stosunku do jakości.

10

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Porządną damską skórzana torebkę zamówisz u Zuzi Górskiej. Tylko to swoje kosztuje.

11

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Porządna skórzana torba zawsze sporo kosztuje. Nie liczyłabym na jakieś cuda cenowe, poniżej 200 chyba nie da się większego formatu kupić. Chyba, że lubisz grzebać w lumpeksach i umiesz rozróżniać podróbki od oryginałów

12

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

A to prawda. Poniżej tej kwoty trudno coś znaleźć. Czytałam ostatnio o tym, jak jest idealna torebka dla mamy na sprzedajemy.pl  i w zasadzie chyba taka jest mi bardziej potrzebna niż skórzana. Powinna być pakowna i wytrzymała, a zarazem lekka. Zgodzicie się ze mną?

13

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Bardzo ładne można dostać też w sklepie Heppin. Dostępnych jest tam sporo stylowych modeli w rozmaitej kolorystyce, także bez wątpienia każda z pań znajdzie coś dla siebie. Ceny nie są wygórowane, a asortyment naprawdę dobrej jakości, także warto rozejrzeć się właśnie tam za jakąś porządną torebką smile.

14

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Często korzystam ze sklepu E-baron, tam dosyć duży wybór jak damskich tak i męskich torebek. Klasyczne i eleganckie do tego z dobrej jakości skóry, z tego co pamiętam ostatnio nawet mieli promocje wink Ja ostatnio kupiłam za dosyć przyzwoitą cenę i jestem bardzo zadowolona. Może ty też wybierzesz coś dla siebie smile

15

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

A znacie torebki od Zuzi Górskiej? Moim zdaniem one są najlepsze. I faktycznie płaci się w ich przypadku za jakość.

16

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Pewnie! A Słoń Torbalski?

17

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

A, tej firmy nie znam. Ale ma ciekawą nazwę - muszę ją sprawdzić.

18

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Niestety, porządna skórzana torebka musi swoje kosztować, za to powinna służyć przez długi czas, a nie że ci się paski urwą, jak tylko coś cięższego włożysz do torby (mi notorycznie rwały się sieciówkowe torby, bo noszę ze sobą niemal wszystko). Zobacz w tej hurtowni  , mają ciekawy wybór i podobno od dobrych producentów.

19

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Jeśli jesteście w okolicach centrum Rzeszowa, to koniecznie sprawdźcie Paryżankę Widziałam na ich stronie świetne torebki w różnych stylach. Są prezentowane na zdjęciach od razu z całościowymi stylizacjami. Dla mnie to duże ułatwienie, bo od razu wiem do czego je mogę dobierać.

20

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Mi się podobają takie torby duże tzw.  Strzeże to w sklepie Brytyjka.pl mają wiele ciekawych różnych torebek, ale te są naprawdę ekstra.

21

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Ja ostatnio kupiłam czarną, porządną, a zarazem elegancką torebkę w sklepie internetowym mojezakupy.net Jest śliczna, kosztowała mnie trochę, ale jestem mega zadowolona z mojego zakupu. Jest to na pewno inwestycja na dłużej. Możecie sobie zerknąć na moja śliczną torebke -

22

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Taką porządną skórzaną torebkę, która jest modna i praktyczna kupisz w sklepie  Torebki z „Melona” charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Każdy egzemplarz wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, głównie ze skóry, który jest perfekcyjnie wykończony. Często posiadają estetyczne i efektowne ozdoby, które dodają tzw. „smaczku”. W sklepie internetowym „Melon”, dostępne są produkty, które są skrupulatnie dobierane, gdyż stanowią istotne uzupełnienie codziennych i okazjonalnych stylizacji dla każdej kobiety w każdym wieku. Wszystkie torebki i torby posiadają bogatą kolorystykę od czarnych, brązowych, beżowych, poprzez zielenie, granaty, borda i czerwienie, po odcienie jasne, pastelowe. Torebki posiadają także różnorodną fakturę i wzory, a także dostępne są w różnych rozmiarach; od tych najmniejszych kopertówek, czy listonoszek, poprzez średniej wielkości, aż po duże, do których możemy schować „wszystko”. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wyroby ze skóry. Jest ona produkcji włoskiej.

23

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

A może by tak poszukać informacji w tym temacie w Internecie? Zdaje mi się, że to może być naprawdę dość dobra opcja wink

24

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Pewnie w internecie będzie to najłatwiejsze, ale sądzę, że także wiele sklepów stacjonarnych można znaleźć i które będą miały naprawdę świetne oferty.

25

Odp: Gdzie kupić porządną skórzaną torebkę

Ja bym zamówiłam u Zuzi Górskiej. Piękne szyje te torebki.