1

Temat: Swój sprzęt

Czy opłaca się kupować? Znalazłam ciekawą stronkę , na której można kupić fajny sprzęt, ale czy jest sens? W zasadzie to myślałam coś pod bieżnię, może i rowerek?

2

Odp: Swój sprzęt

To zależy czy mieszkasz w mieszkaniu czy w domu. Do mieszkania bieżnia się nie nadaje.

3

Odp: Swój sprzęt

[quote=rizzoli33]To zależy czy mieszkasz w mieszkaniu czy w domu. Do mieszkania bieżnia się nie nadaje.[/quote]

Nie do końca się zgodzę, zależy jakie masz mieszkanie moja koleżanka ma 2 poziomowe i bez problemu jedno pomieszczenie służy a siłownie. Ogólnie sporo sprzętu można znaleźć na rynku o różnych rozmiarach więc i do mieszkania coś się znajdzie, też nie jest to jakiś wielki problem sprzętu można poszukać przez porównywarki wychodzi to sporo taniej niż w sklepie. Często z takich wynalazków korzystamy ostatnio przez inną porównywarkę zamówiliśmy odzież właśnie na rower i do biegania, naprawdę można znaleźć bardzo fajne okazje.

4

Odp: Swój sprzęt

A zdarza Wam się jeździć na rolkach?. Faktycznie  można na nich zgubić zbędne kg?

5

Odp: Swój sprzęt

Bieznia w mieszkaniu to zaden problem, zapewniam Cie. Inna sprawa, czy sprzęt w domu będzie Cię motywował do cwiczen, mi osobiscie łatwiej wycisnąć z siebie siódme poty na siłowni, gdy słyszę brzdęk sztang i widzę ciężką prace innych. Dlatego zamiast w dodatkowy sprzęt do domu, wole zainwestowac w ładne ubranka do ćwiczen, a co big_smile teraz szaleje za spodniami stelli mccartney i kolekcją adidas orginals moskwa. Myśle ze obie kolekcje z powodzeniem nadają się również do noszenia na codzień.

6

Odp: Swój sprzęt

A jaki sprzęt kupić do kite surfingu? zamawialiście coś w tym sklepie mają taki dla amatorów?

7

Odp: Swój sprzęt

Dziewczyny jak już tak na poważnie ćwiczycie w domach, to przyda wam się profesjonalna waga do dokładnego pomiaru waszych efektów np. waga medyczna łazienkowa z  , dodatkowo polecam profesjonalny sprzęt do mierzenia ciśnienia i tętna (nie smartfon wink) , dzięki temu nie tylko widać czy robicie postępy, ale także możecie monitorować wasz stan zdrowia i zareagować w razie jakiś anomali smile

8

Odp: Swój sprzęt

mam bieżnię w domu i pierwsze parę miesięcy byłam zadowolona, bo niby taka fajna. fakt, zimą można używać, jak sie nie chce isc biegac na dwór, czy siłownia nie po drodze, ale ogólnie, moja stoi od jakiegos czasu nieuzywana.  no i hałasuje to trochę. latem juz całkowicie poszła w odstawkę, praktycznie całe przejechałam na rowerze, kupiłam sobie w poprzednim sezonie rower Galaxy, bardzo fajny, duzo jeździłam, ale generalnie nie  ma z nim problemu, raz mi poszła dętka, ale to akurat drobnostka, hamulce i rpzerzutki bez zadnych uszkodzeń, jak na tyle zrobionych km to jestem pod wrażeniem

9

Odp: Swój sprzęt

To prawda co GosiaEm pisze. Czy jak kupisz ten sprzęt ,to będziesz ćwiczyć ,czy po pewnym czasie odstawisz w kąt .Biegać jak jest pogoda możesz na dworze ,a na rowerze także możesz jeździć .

10

Odp: Swój sprzęt

Ja swój sprzęt do ćwiczeń zamawiałam  w . Nie mam tego jakoś bardzo dużo, ale starcza jeśli chodzi o domowe warunki

11

Odp: Swój sprzęt

Ja sugerowałabym kupić coś używanego, na allegro są świetne oferty, kilka razy tańsze niż nowe.
Sama kupiłam bieżnię za 40% wartości, a niczym nie ustępuje nowej.

12

Odp: Swój sprzęt

Ja jednak wolałabym zainwestować w nowy sprzęt taki jak chociażby bieżnia Kettler Run 1 bo jednak jakby nie patrzeć jest ona objęta gwarancją. Poza tym ten konkretny model ma mnóstwo ciekawych opcji, jak chociażby odpowiednia konstrukcja rolek, niwelująca ryzyko kontuzji. Sama mam małe problemy ze stawami, dlatego dla mnie taka opcja jest bardzo ważna, a poza tym urządzenie jest kompatybilne z systemami tabletów i telefonów komórkowych, przez co można dodatkowo zwiększyć jego możliwości o dodanie różnych programów treningowych.

13

Odp: Swój sprzęt

Taką odzież sportową w sam raz do ćwiczeń podobno można znaleźć tutaj - . Chociaż mnie bardziej interesuje sprzęt jak ten do kitesurfingu:)

14

Odp: Swój sprzęt

Bieżni do biegania nigdy bym sobie nie kupiła, szkoda mi kasy wolę te pieniadze przeznaczyc na buty do biegania i biegac na swiezym powietrzu. Niedawno kupowałam buty z New Balance model WZANTRS2 zdjecie ponizej, amortyzacja Fresh Foam Zante v2

[img]//nbsklep.pl/product_picture/fit_in_170x170/8d4f58d02dba57f7f033be7adca50492.png[/img]

15

Odp: Swój sprzęt

Ostatnio szukałam sprzętu i butów w góry, zaciekawiła mnie oferta na czy macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Jak u nich jest z jakością tych rzeczy? Zastanawiam się czy postawić na sklep stacjonarny, czy lepiej kupić coś przez internet. Nie mam zbyt wiele czasu, bo wyjazd już za tydzień hmm

Ostatnio edytowany przez cappuccina (2016-03-18 20:43:59)

16

Odp: Swój sprzęt

Czy ktoś z was próbował ćwiczyć koordynacje ruchową? Jak wygląda trening? Myślałam o takich tyczkach slalomowych ]. Co myślicie? Opłaca się?

17

Odp: Swój sprzęt

ja uważam że sens jest, ja gdy byłem na etapie pulchnego dzieciaka na studiach, bałem się iść na uniwersytecką siłownie i kupiłem sobie orbiterek na avans.pl jak nabrałem trochę mięśnia i zrzuciłem kg, to wtedy dopiero poszedłem, od czegoś trzeba zacząć jak to mówią smile

18

Odp: Swój sprzęt

Mam swój sprzęt do gry w badmingtona, tylko brak kogoś, z kim mogłabym grać regularnie...

19

Odp: Swój sprzęt

temat bardzo rozległy bo piszecie tu o własnym sprzęcie do ćwiczeń siłowych aż po buty do biegania. A nikt nie pisze tu o  które rejestrują każdy nasz wyczyn sportowy czy też każdy nasz piękny upadek. A potem chwalić sie przepięknymi zdjęciami przyrody która zwiedzamy.

20

Odp: Swój sprzęt

Moim zdaniem się nie opłaca.. Lepiej wykupić sobie karnet na siłownię i tam jest szeroki wybór sprzętu.

21

Odp: Swój sprzęt

Mając rowery wartoo też zadbać o odpowiednie ich przechowywanie. Najlepiej przechowywać je w domu na narzędzia czy też garażu. By nie zajmowąły miejsca warto zainwestować w stojaki na rowery bo jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Duży wybór różnych stojaków na rowery znajdziesz u nich  w bardzo dobrych cenach. Myślę, że warto sobie zajrzeć i poszukać czegoś dla siebie smile

22

Odp: Swój sprzęt

a co powiecie na taki sklep ? stojaki są fajne, ale jak ma się więcej rowerów myślę - ja swój w garażu trzymam i nie mam problemu. wolę tą kase wydać na fajną odzież na rower smile

23

Odp: Swój sprzęt

Też przygotowuję się do jazdy rowerem. Czekam aż zrobi się trochę cieplej i zamierzam jeżdzić trzy razy w tygodniu. Rower już mam upatrzony:  . Rozglądam się jeszcze za jakąś ciekawą trasą w okolicy.

24

Odp: Swój sprzęt

Ja myślę o zamówieniu sprzętu z  Mają spory wybór i bardzo konkurencyjne ceny bo sprzęt jest używany ale po regeneracji. Myślałam o stworzeniu własnej siłowni na poddaszu. Mam sporo miejsca i chcę je jakoś zagospodarować.

25

Odp: Swój sprzęt

[quote=Gretaa]A zdarza Wam się jeździć na rolkach?. Faktycznie  można na nich zgubić zbędne kg?[/quote]


Jasne że tak!
Oczywiście o ile będziesz jeździć wystarczająco intensywnie podnosząc tętno.
Niestety jeżdżąc jak emerytka nic nie zrzucisz ;P