1

Temat: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Nie mam na myśli restauracji, ale sklepy, które dowożą jedzenie czy tez takie sklepy internetowe. Ceny wydają się być w porządku, korzystacie z takich usług? Przyznam, że myślę o tym,bo chwilowo nie mam samochodu i trudno zrobić mi duże zakupy.

2

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Słyszałam że tesco ma taką ofertę w niektórych miastach, ale sama nie korzystam

3

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

[quote=Gabika]Słyszałam że tesco ma taką ofertę w niektórych miastach, ale sama nie korzystam[/quote]


Korzystał ktoś z frisco? Za pierwszym razem nie zapłacę za dowóz, bo zamawiam trochę powyżej 100 zł. Jeszcze myślałam nad tesco i almą, ale to chyba droższe sklepy??

4

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Tesco na pewno ma takie dojazdy w Gdańsku. Ja niestety nie jestem przekonana do takiego zamawiania. Jak jesteś w markecie to wybierzesz sobie pomidora takiego jak będziesz chciała, a nie jak Ci pan wybierze. Ogólnie przez internet to zamawiamy tlyko pizzę lub burgery. Korzystamy z portalu  , macie tam tylko lokale, które dowiozą jedzenie pod Wasz adres. Korzystając z opinii klientów możecie zamówić najlepsze jedzenie smile

5

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

[quote=Dorota1402][quote=Gabika]Słyszałam że tesco ma taką ofertę w niektórych miastach, ale sama nie korzystam[/quote]


Korzystał ktoś z frisco? Za pierwszym razem nie zapłacę za dowóz, bo zamawiam trochę powyżej 100 zł. Jeszcze myślałam nad tesco i almą, ale to chyba droższe sklepy??[/quote]

Tesco w większych miastach ma symboliczne opłaty za dowóz, a płacisz i tak mniej niż w osiedlowym sklepiku pod blokiem:)

6

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Jeszcze nie zamawiałam i nie wiem czy będę zamawiała bo wolę takie normalne sposoby zamawiania pizzy w stylu, że przez telefon od tele pizzy smile Chociaż chciałbym się dowiedzieć czy tylko Tesco przywozi do domu jakąś żywność czy są też jeszcze inne firmy, które tak robią?

7

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ja nie zamawiam jedzenia. Lubię gotować, to dla mnie przyjemność.

8

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Zamawiam jedzenie przez internet bardzo często. Choć nie wszystko... tylko to co jest ciężkie i co ciężko będzie mi wnieść do domu. Tak więc zamawiam zwykle produkty suche jak cukier, olej, mleko, wodę itp. To na prawdę świetna sprawa, mieszkam na trzecim piętrze w starej kamienicy i ciężko byłoby mi wnieść wszystko, a tak miły Pan podrzuca mi pod same drzwi wszystkie ciężary, a ja kupuję tylko świeże rzeczy na bazarku pod domem.

9

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ja jednak rzadko zamawiam jedzenie przez internet. Wolę iść zjeść coś do lokalu - od razu fajniejszy klimat. Tutaj np. można zjeść bardzo smaczną pizzę i nie tylko. Wybór jest spory więc każdy z pewnością znajdzie coś, co wpasuje się w jego gusta. To fajne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi czy na romantyczną kolację we dwoje.:)

10

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Jeszcze nie przekonalam się do tej formy robienia zakupów, jakieś weganskie cuda, superfoods itp. to jasne, zamawiam przez internet od dawna, ale kupowanie chleba w e-piotrze i pawle jeszcze mnie nie przekonuje ;D

Co innego zamawianie jedzonka, to już bardzo chętnie bo szczerze mowiąc nie znosze dzwonić i wole załatwić wszystko włącznie z płatnością przez internet. Ostatnio szaleje za wloską pizzą ] wiec co tydzien robimy sobie z tż pizza friday big_smile

11

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Jeśli o mnie chodzi to ja jedzenie zamawiam owoce i warzywa we Frisco .


Ceny są ok, biorąc pod uwagę że przywożą to do domu i nie trzeba biegać po sklepach. Bardzo dużym plusem frisco jest to, że mają dużo produktów bio

12

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Jeśli chodzi o produkty zamknięte takie jak ;puszki napoje ,makaron to owszem jestem za taką formą ,ale świeża żywność jak pieczywo,owoce,czy mięso to wolę osobiście wybierać .

13

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Nie zamawiałam jeszcze jedzenia w sieci, choć dostawałam je za pośrednictwem poczty czy kuriera. Raz się tylko zdarzyło, że czekoladki wypłynęły z papierków big_smile Wszystko było umorusane brązową mazią. Otwieram pudełko pralinek Lindtt, a tam same papierki w środku, haha big_smile

14

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Wiem ,że nie masz teraz możliwości zrobienia samej zakupy,ale wolałabym naocznie robić zakupy .Wybieram wtedy co ja chcę , a nie co ktoś mi da .

15

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

[quote=niechcemisie]Nie zamawiałam jeszcze jedzenia w sieci, choć dostawałam je za pośrednictwem poczty czy kuriera. Raz się tylko zdarzyło, że czekoladki wypłynęły z papierków big_smile Wszystko było umorusane brązową mazią. Otwieram pudełko pralinek Lindtt, a tam same papierki w środku, haha big_smile[/quote]

Tylko, że jak zamawiasz ze sklepu internetowego to oni to bardziej profesjonalnie pakują. I wtedy nie ma takich wpadek.

16

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

My tylko zamawiamy przez internet kebaby lub pizze. Nigdy nie robiłam zakupów w internetowych sklepach dużych, stacjonarnych marketów. Za to zdarzyło mi się odebrać przesyłki z różnymi artykułami spożywczymi. Dochodziły do mnie w całości, ale były dostarczane przez kuriera, a oni jednak dbają o przesyłki. Jako że jestem wielbicielką miodu i w swej diecie zamieniłam cukier na miód, przymierzam się do zrobienia trochę większych zapasów. Bardzo wiele rodzai miodów znalazłam na  i tak się zastanawiam w jakim stanie dotrą do mnie te cudne słoiczki z miodem.

17

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Mnie odstraszają te plastikowe pojemniki, w które pakują dania z "diety pudełkowej"... Czarny czy brązowy plastik kojarzą mi się z produktami toksycznymi i typowo przemysłowymi, więc jak ludzie się nie boją, że po paru godzinach do jedzenia nie przedostaną się jakieś substancje szkodliwe dla zdrowia...?

18

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

U nas jest kilka pizzeri i nie raz zamawiałam w nich pizze. Powiem szczerze że tylko jedna ma naprawdę smaczną pizzę. W najbliższym czasie chciałabym spróbować pizzy z Menu jest bardzo kuszące, ceny też są ok. Lubię kuchnię włoską i bardzo chętnie próbuję nowych smaków.

19

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Jedzenie zamawiane przez telefon to dobry pomysł o ile jest zdrowe i zgodne z naszą dietą. Polecam ten catering dietetyczny z dowozem na terenie całego miasta Krakowa-

20

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Mam w okolicy bar, gdzie świetne dania gotują i też można zadzwonić, przywiozą w ciągu pół godziny

21

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ostatnio skusiłam się na takie zamówienie, pizza była pyszna smile

22

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ostatnio robię zakupy w sklepie frisco.pl, dzięki temu nie tracę czasu na dojazd i spacery po sklepach

23

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Słyszeliście już ? Właśnie u nich można zamówić jedzenie telefonicznie i przez Internet. Super sprawa, bo można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu. Mają tam naprawdę smaczną i jednocześnie tanią pizzę.

24

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

O tej akurat nie słyszałam. A podobno jest aplikacja na telefon przez którą można zamawiać pizzę.

25

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Zamawiam pizzę z przez internet i nigdy nie spotkało mnie nic złego. Sami wybieramy składniki i tworzymy własną kompozycję. Pizza jest smaczna i zawsze dojeżdża do nas ciepła.