1

Temat: Czyżby remont?

Witajcie!
Ostatnim czasem zauważyłam, że nasz pokój wygląda strasznie słabo odrapany poobijany jak by tajfun przeszedł mój mąż jeszcze nie wie o tym, że chce przeprowadzić remont, bo to jeszcze nic pewnego. Przeglądałam ostatnio internet grafikę i popularne wątki często się słyszy o tapetach flizelinowych nie wiem co to dokładnie jest. Wiecie coś na temat takich tapet? Wiecie może gdzie takie tapety flizelinowe kupie albo przeglądnę? Najważniejsze to wyjaśnijcie mi co to jest? Jak będę wiedziała wtedy zaatakuje mojego męża o remont!

2

Odp: Czyżby remont?

To są tapety dwuwarstwowe, spodnią warstwę stanowi flizelina, wierzchnia może być papierowa lub z tworzwa sztucznego. Wielkim plusem tych tapet jest łatwość obróbki – nie ma potrzeby klajstrowania przyciętych brytów, klejem smaruje się po prostu ścianę, a tapetę rozwija z rolki od razu na tak przygotowane podłoże. Kolejną zaletą jest też łatwość usuwania brytów ze ściany – po prostu ściąga się je ze ściany jak nalepkę. Jedynym mankamentem jest potrzeba użycia specjalnego kleju.

3

Odp: Czyżby remont?

O takich tapetach nie słyszałam.

4

Odp: Czyżby remont?

Poszperaj w różnych sklepach internetowych wygooglaj sobie. Ja mam taką w kuchni i bardzo fajnie wygląda. Teraz czekam tylko na lodówkę z electro.pl aż przyjedzie i mam koniec remontu.

5

Odp: Czyżby remont?

Skoro już Finao wytłumaczył Ci odpowiednio co to są [url=http://www.ardeko.pl/aranzacja-wnetrz/tapety-fototapety]tapety flizelinowe[/url] to nie będę zaczynać od początku. jedyne co powiem to to, że warto w taki rodzaj tapet inwestować. Są o wiele wytrzymalsze niż te tradycyjne papierowe no i co najważniejsze wyglądają dużo lepiej - zawsze możesz też je łatwo zmyć. ich montaz nie jest taki trudny - sami sobie poradzicie

Ostatnio edytowany przez frania15 (2015-07-15 14:00:43)

6

Odp: Czyżby remont?

[quote=frania15]Skoro już Finao wytłumaczył Ci odpowiednio co to są tapety flizelinowe to nie będę zaczynać od początku. jedyne co powiem to to, że warto w taki rodzaj tapet inwestować. Są o wiele wytrzymalsze niż te tradycyjne papierowe no i co najważniejsze wyglądają dużo lepiej - zawsze możesz też je łatwo zmyć. ich montaz nie jest taki trudny - sami sobie poradzicie[/quote]
To prawda, niedawno sama u siebie kładłam razem z mężem tego typu tapety i bez żadnego doświadczenia poszło nam bardzo dobrze. Łatwo się je przyklejało i fajnie się prezentują na ścianie. Już mieliśmy małą wpadkę, że córeczka zalała ją w jednym miejscu sokiem, ale od razu udało nam się to zmyć smile

Ostatnio edytowany przez Asszpa (2015-07-15 14:02:38)

7

Odp: Czyżby remont?

aha, czyli tylko wystarczy przygotować pod tą tapetę grunt, żeby to ładnie równo wyglądało trochę leju tu i tam można takie coś zakładać w sumie widzę bardzo proste rozwiązanie. No nic sporo się dowiedziała dziękuję za wyjaśnienie bardzo pomogłyście teraz muszę zacząć nudzić mojego faceta o remont trochę przygotowań i go zaskoczę pełnym materiałem. A wiecie gdzie przez neta zamówię takie tapety albo poogląda

8

Odp: Czyżby remont?

Pomyśl na początek o opróżnieniu mieszkania. Poszukaj sobie również nowych mebli, a wywóz starych mebli warszawa pozostaw firmie Pewex. Jeśli robisz już remont, niech to będzie generalny remont, a przy okazji wymieć wyposażenie na bardziej nowoczesne.

9

Odp: Czyżby remont?

Ja mam to za sobą na szczęscie smile Nie lubię remontów. teraz zostala mi wykonczeniówka- najprzyjemniejsza jak dla mnie - wybór sprzetów kuchennych. I mysle że wszystko czego potrzebuje kupie na electro.pl. jest tamduzy wybór wszsytkiego czego potzrebuje

10

Odp: Czyżby remont?

a ja uwielbiam remonty, a właściwie wykończanie wnętrz, bo to zawsze zmiany, lubię zmiany smile

11

Odp: Czyżby remont?

Ja nie lubię sprzątać po remoncie smile ale jak chce się mieć [url=http://homebook.pl/nowoczesne-wnetrza-salon]nowoczesne wnętrza[/url] w mieszkaniu to warto pocierpieć smile

12

Odp: Czyżby remont?

rok remontowałam kupione mieszkanie nigdy więcej, ale co moge polecić to avans.pl jesli się wyposaża duzo rzeczy w jednym miejscu, nie wiem co bym zrobiła gdyby nie sklepy internetowe, gdzie znaleźć czas ?

13

Odp: Czyżby remont?

[quote=Malinkowa]Witajcie!
Ostatnim czasem zauważyłam, że nasz pokój wygląda strasznie słabo odrapany poobijany jak by tajfun przeszedł mój mąż jeszcze nie wie o tym, że chce przeprowadzić remont, bo to jeszcze nic pewnego. Przeglądałam ostatnio internet grafikę i popularne wątki często się słyszy o tapetach flizelinowych nie wiem co to dokładnie jest. Wiecie coś na temat takich tapet? Wiecie może gdzie takie tapety flizelinowe kupie albo przeglądnę? Najważniejsze to wyjaśnijcie mi co to jest? Jak będę wiedziała wtedy zaatakuje mojego męża o remont![/quote]
Tapety na fizelinie to inaczej tapety na osnowie nietkanej. Są to tapety o podwyższonej jakości. Na powierzchni tego typu tapet jest przeważnie winyl, w bogatszych wersjach może być to bardzo elegancki akryl. Tego typu tapety bardzo łatwo kladzie się na ścianach. W pokoju naszego syna kładliśmy taką: [url]http://krainabarw.com/product-pol-56275-Tapeta-Esprit-Kids-94123-3.html[/url]

14

Odp: Czyżby remont?

Osobiście nie jestem fankom tapet, natomiast bardzo podobają mi się wykończenia ścian imitujące np. starą cegłę. Tak właśnie wygląda moja kuchnia po ostatnim remoncie. Udało mi się też znaleźć bardzo fajne [url=http://wojtmar.net/]meble kuchenne Gdańsk[/url] , robione oczywiście na wymiar. Tak oto moja kuchnia ma obecnie zupełnie nowe oblicze, a ja świetnie się w niej czuję.

15

Odp: Czyżby remont?

Chciałabym połączyć kuchnie z jadalnią i salonem, żeby uzyskać przestronniejsze pomieszczenie, bo te pomieszczenia nie są zbyt duże i przez to czasem czuje się przytłoczona. Chciałabym mieć w domu bardzo duży i wygodny stół, przy którym mogłoby usiąść kilkanaście osób, bo teraz mam tylko taki dla maksymalnie 4 osób, ale przy trzech zaczyna brakować miejsca. Zastanawiam się nad jednym z tych [url]http://florimeble.pl/50-stoly-do-jadalni[/url] . Który możecie mi polecić? Jaki najbardziej Wam się podoba?

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-04-07 10:13:58)

16

Odp: Czyżby remont?

Nie mam pojęcia co to te tapety, natomiast ktoś tu pisze o połączeniu kuchni z salonem, hm... to uważam, że nie jest najlepszy pomysł, u mnie było coś takiego, zawsze musiał być porządek w kuchni i salonie bo jak nie to wszystko było na wierzchu, zapachy się strasznie przenoszą, np smażysz cebulę, a potem kołdra i wszystko przesiąka, no cóż ma to wiele minusów.
U mnie za to remont łazienki i nie wiem na jakie kafelki się zdecydować, co sądzicie o tych: [url]http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/refin/[/url]

17

Odp: Czyżby remont?

Muszę wymienić wykładzinę w kuchni przed wakacjami, oglądałam już w sklepach i najciekawsze są w castoramie

18

Odp: Czyżby remont?

U mnie przydałoby się malowanie, czas odświeżyć ściany...

19

Odp: Czyżby remont?

U mnie tak samo. Zwłaszcza sufity się proszą o mycie.

20

Odp: Czyżby remont?

Po ostatniej imprezie u znajomych mój małżonek stwierdził, że nie będziemy gorsi i wymyślił sobie [url=http://machaczka.pl/baseny-ciepla/]budowę tego typu basenu ogrodowego[/url]. Muszę przyznać, że przeraża mnie wizja rozkopanego ogrodu w najbliższym czasie, ale czego się nie robi dla ukochanego smile

21

Odp: Czyżby remont?

Jeśli planujecie remont łazienki to mogę polecić [url=http://wyposazenielazienek.pl/projekty/remonty]tą firmę[/url]. W kwestii remontu łazienki sama korzystałam już z ich usług i wyszło naprawdę znakomicie.

22

Odp: Czyżby remont?

Ja remont uwielbiam, właśnie za 2-3 tygodnie planujemy remont pokoju córki. Już doczekać się nie mogę.

23

Odp: Czyżby remont?

Dzięki za wszystkie porady smile Na pewno mi się to przyda smile

24

Odp: Czyżby remont?

Właśnie mam remont balkonu, malowanie, płytki, czyszczenie balustrady z rdzy... Sporo bałaganu z tym jest, ale na szczęście brat mi pomaga, tak że ja robię tylko lżejszą część pracy...

25

Odp: Czyżby remont?

A co w przypadku jak sprzęt wypożyczony się popsuje?