1

Temat: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Przymierzam się do wymiany zegarka na nowy - rozważam takie marki:

Tissot
Timex
Aztorin
Adriatica
Swatch

Chciałabym wydać tak do tysiąca... Czy któraś z Was może mi polecić jakiś dobry, prosty zegarek z klasą?

2

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Na Twoim miejscu kupiłabym zegarek marki Certina. Są to bardzo dobrze wykonane zegarki szwajcarskie. Poza tym znajdziesz tańsze modele w okolicach 1000 zł.
ładny jest ten na bransolecie.

3

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Jak do tysiąca, to wbijaj tu. Ja właśnie tu kupuję zegarki, zarówno dla siebie, jak i dla męża. Super jakość i to za sporo mniej niż tysiak.

4

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Ja lubię Tissot, chociaż jest marką drogą, ale wiadomo, za nazwę się płaci. Nawet ostatnio myślałam, czy nie kupić nowego i spróbować markę Fossil.

5

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Ja mam Adriatikę - szwajcarski złoty wysadzany cyrkoniami, musze przyznać że wygląda bardzo elegancko wink

6

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

klasykiem jest david wellington - styl, prostota, do 1000 bez problemu kupisz - [url]https://urodaizdrowie.pl/watch2love-wyjatkowy-butik-internetowy[/url]

7

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Ja lubię takie z kolorowymi nadrukami na tarczy, marka jest drugorzędna.

8

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Nie noszę zegarka już od lat, ostatnio nosiłam w liceum;)

9

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Kupiłam sobie G-Shocka na wyprawę w góry i tak się do niego przyzwyczaiłam, że noszę do pracy. W dodatku wybrałam męski model, bo bardziej podobał mi się od damskich, a w necie znalazłam fotki dziewczyn, które też go kupiły. Prezentował się na damskiej ręce świetnie i nie żałuję zakupu, bo na moją też pasuje smile

10

Odp: Zegarek na rękę. Jakiej marki?

Lubię białe niewielkie zegarki