76

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=charlotte1991]Ja bym wypiła herbatę od Tea Rebels - Revoltea malinowo brzoskwiniową smile
Można ja dostać w Auchan i będę musiała się tam wybrać na zakupy wink Za kawą nie przepadam jakoś szczególnie, piją ją tylko wtedy gdy jestem niewyspana.[/quote]
Herbata Tea Rebels jest tego samego producenta co kawa Coffee Rebels, o której było kilka postów wcześniej. W związku z tym jestem jak najbardziej na tak. Herbaty podobnie jak kawy mają super opakowania, tyle że w tym przypadku ze znanymi ludźmi i ich słynnymi wypowiedziami. Bardzo ładnie to wygląda, np. ustawić sobie w rządku na półce w kuchni smile

77

Odp: Co byś teraz wypiła?

Oj tak, milej by się pracowało gdybyśmy dostawały lampkę wina na początek dnia pracy wink
ja teraz piję zieloną herbatę z opuncją - zauważyłam że dobrze wpływa na moją cerę smile

78

Odp: Co byś teraz wypiła?

A ja świeżo wyciskany soczek. Najlepiej z pomarańczy, buraka i marchwi wink mmmm

79

Odp: Co byś teraz wypiła?

Mnie teraz marzy się herbata, którą kupuje tutaj [url]http://www.big-active.pl/herbata-czarna-earl-grey-z-platkami-rozy[/url] . Jest to przepyszna herbata earl grey z płatkami różny. Co prawda jestem teraz w pracy, ale mój szef na moją prośbę zaczął ją zamawiać, ale wczoraj się skończyła, następne zakupy firmowe będą dopiero za tydzień, a ja zapomniałam wziąć jej do pracy ze swojego domu. Polecam tą herbatę, bo jest wyjątkowa.

80

Odp: Co byś teraz wypiła?

A ja najbardziej z wszystkich napoi lubię wody mineralne. Oczywiście rano na rozbudzenie musi być mocna kawa, bo bez niej ani rusz. Po kawie szklanka wody mineralnej żeby uzupełnić niedobór magnezu wypłukany przez mocną czarną, a popołudniu zielona herbata.  W ciągu dnia jednak przeważa woda gazowana zwykle ta z górskich źródeł  [url]http://www.piwniczanka.com.pl/#produkty[/url]  Czasem doleję sobie do niej soku z malin albo z cytryny tak dla urozmaicenia smaku.  Właśnie teraz się tym delektuję.

81

Odp: Co byś teraz wypiła?

Najchętniej napiłabym się zimnego piwa. Niestety - jestem przeziębiona, więc zostanie to w strefie marzeń.

82

Odp: Co byś teraz wypiła?

Gorącą czekoladę - najlepiej karmelową:)

83

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja mam ochotę na herbatę z cytryną... Ale żeby ją sobie zrobić musiałabym wyjść na to zimno do sklepu.

84

Odp: Co byś teraz wypiła?

A ja spaliłam czajnik. Nowy śmierdzi jeszcze plastikiem. Pozostaje mi woda mineralna i sok big_smile

85

Odp: Co byś teraz wypiła?

Najlepiej zjeść porządne śniadanie, gdyż to najważniejszy posiłek dnia i napić się delikatnej kawy z pianką... o tak.... Ja zazwyczaj kupuje online - tak jest wygodnie. P kawy są świetne, zawsze są n magazynie więc... super ponieważ na prezent dać taką wyjątkową kawę, którą można zaparzyć w ekspresie i dodać jakieś fajne dodatkowe smaki jak czekolada...mmm... polecam wink

86

Odp: Co byś teraz wypiła?

Czekoladę na gorąco o smaku pomarańczowym...

87

Odp: Co byś teraz wypiła?

ja piję właśnie sok pomarańczowy:)

88

Odp: Co byś teraz wypiła?

Pyszną kawę z pianką...

89

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja przez ostatnie kilka dni na okrągło piłam mrożoną herbatę. Była idealna na te upały!

90

Odp: Co byś teraz wypiła?

Kaaaaaaaaawę, bo zasypiam xD

91

Odp: Co byś teraz wypiła?

Sok marchwiowo-jabłkowo-brzoskwiniowy:)

92

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja mam ochotę na piwo wink. Ale z tym będę musiała zaczekać do weekendu.

93

Odp: Co byś teraz wypiła?

Pinacolade!!

94

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ommm... właśnie wsunęłam lody o smaku Piña colada smile

To niezbyt zdrowe, ale zaczęłam nałogowo kupować syropy do wody. Mam ochotę na owocowe smaki, a jednocześnie muszę się nawodnić, bo jestem odwodniona. Znów odwykłam od smaku czystej wody, więc ją sobie dosmaczam syropami, głównie Herbapolu.

95

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja piję wody smakowe Żywiec:)

96

Odp: Co byś teraz wypiła?

Koktajl truskawkowo- porzeczkowy (czarna porzeczka)

97

Odp: Co byś teraz wypiła?

Zieloną herbatę z dodatkiem imbiru:)

98

Odp: Co byś teraz wypiła?

Schłodzonego shake'a czekoladowego;)

99

Odp: Co byś teraz wypiła?

Gorącą herbatę z cytryną, bo pogoda nie dopisuje...

100

Odp: Co byś teraz wypiła?

Też bym wypiła coś rozgrzewającego sad. Niby lato mamy, a jest tak zimno...