26

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Markową odzież na rower najlepiej kupić na wyprzedaży, co nowa odzież to nowa, nie chciałabym na rower mieć odzieży używanej przez kogoś. Dlatego szukam okazji cenowych takich jak ta na koszulki rowerowe :

27

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Faktycznie używanej też nie chciałabym mieć. To jednak chodzi o higienę. A zawsze można coś wyszukać na promocji , zwłaszcza po sezonie

28

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Jakieś wyprzedaże są rzeczywiście całkiem fajnym pomysłem. Takie ciuchy ma też czasami w swojej ofercie Biedronka albo Lidl.

29

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Zwróć też uwagę, żeby te urbania na rower miały jakieś porządne i widoczne z daleka elementy odblaskowe. Albo chociaż kupo sobie jakieś odblaski na rower, coś w tym stylu: kosztuje to pewnie kilka złotych, a naprawdę może Ci pomóc.

Ostatnio edytowany przez anneke (2015-12-31 11:45:48)

30

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

A czy szukałaś na Alegro?  ,ja osobiście wybrałabym Decathlon

31

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Adidasa też są fajne

32

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Zobacz ofertę sklepu internetowego KAJA-SPORT  tam spokojne coś znajdziesz .

33

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Proszę -
I dla facetów i dla kobiet masz odpowiednie. A prawda jest taka, że wszystko wymaga dopasowania tych rozwiązań.
Postawicie na byle co, to wyjdą z tego wyłącznie problemy.

34

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Najlepiej poszukaj w internecie, tutaj masz największy wybór. Jeśli chodzi o odzież termoaktywną i bieliznę to tutaj bez problemu coś wybierzesz  sobiście na rower polecam legginsy

35

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Polecam marki Rogelli, Brugi, Mimo, oraz producentów rowerów i sprzętu.

36

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

sama nie jeżdże, ale chyba niedługo zacznę, bo rower to ponoć bardzo dobry dla zdrowia. Natomiast jeśli chodzi o te rzeczy to w sieci nie powinno brakować odpowiedniego asortymentu

37

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Na rower mam ubrania sportowe extreme hobby, zazwyczaj zakładam  top i bluzę w razie zimna smile Modnie i wygodnie. Ich ciuchy są naprawdę super.

38

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Ja polecam do jazdy rowerem  coś z Adidasa albo 4F.
polecam stronkę
____________________________________________________________________

39

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Niektórzy próbując zaoszczędzić na ubraniach kupują tanią odzież kompletnie nie zdając sobie sprawy z tego, że przez takie zakupy płacą dużo więcej. Dzieje się tak dlatego że tanie ubrania są niższej jakości, dużo szybciej się niszczą i musimy je częściej zmieniać, a markowe ubrania możemy nosić przez lata. Ja kupuje odzież sportową tutaj  bo raz że sklep ma bardzo dużo produktów, a dwa że są one w niskich cenach i płace tylko niewiele więcej niż płaciłabym gdybym zdecydowała się na tanie ubrania.

40

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Ja termo nie używam, jeżdżę w normalnych leginsach i bluzie. Najlepiej sprawdziły mi się.

41

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

A ja  lubię nową kolekcję Mohito:) Jest dużo elegantsza niż jeansy, które są dobre dla nastolatek.

42

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Szkoda drogiej odzieży, bo często się niszczy np. na rowerze jak się wywrócimy.

43

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Ja mam z 4F, dobra jakość