51

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Mnie przekonałyście. smile Jutro dzwonię po salonach i gabinetach i umawiam się na pierwszy zabieg metoda Epilfree. A od depilacji czego warto waszym zdaniem zacząć? Macie jakieś typy w tej materii?

52

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja depiluję się tylko depilatorem... Jest to dla mnie szybsze rozwiązanie i mogę to robić sama w domu. Po wosku zawsze zauważałam jakieś włoski które zostały pominięte...

53

Odp: Depilacja-co najlepsze?

A taki  jeden zabieg np. na nogi to długo trwa?

54

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Wg mnie naprawdę warto odłożyć grosza i skorzystać z depilacji laserowej.

55

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Dziewczyny a nie zastanawiałyście sie nad tym aby kupić sobie depilator do depilacji laserowej w domu? Jest to trochę większy koszt ale w ostatnim czasie takie sprzęty znacznie potaniały. Na przykład w rtv Euro agd taki depilator jest do kupienia w cenie niecałych 1200 zł.

Można tam poza tym wziąć go sobie na raty. Jest to zdecydowanie tańsze niż depiliacja nóg w salonie kosmetycznym, poza tym dzięki temu mamy spokój na długie miesiące.

56

Odp: Depilacja-co najlepsze?

U mnie laser odpada,  bo mam jasne włosy. Sprawdził się zabieg Epilfree (jestem po dwóch) i włosów jest naprawdę malutko, myślę, że jeszcze dwie wizyty i na wakacje będę miała spokój smile Fajna alternatywa dla lasera smile

57

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja się przeprowadziłam i muszę poszukać gabinetu w swojej okolicy, bo niestety przez pół Polski nie będę jechała... A może macie jakiś wypróbowany namiar w Krakowie i okolicach? Mówię o EpilFree...

58

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Na laser mam za delikatne włoski, a po depilatorze strasznie wrastają. Mam z tym problem dlatego umówiłam się na epilfree.

59

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja stosuję pastę cukrową, jest z tym trochę pracy ale efekt bardzo mnie zadowala.

60

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Pasta cukrowa jest ok. Ja właśnie na nią się zdecydowałam i na epillfree do niej. Skoro już poszłam do kosmetyczki, to czemu nie spróbować pozbyć się włosków skuteczniej i na dłużej. smile

61

Odp: Depilacja-co najlepsze?

[quote=adriana15]A taki  jeden zabieg np. na nogi to długo trwa?[/quote]
Pytasz o epilfree? Nie trwa długo. Depilacja może 15-20 minut u mnie, wosk na całe nogi, a samo epilfree kilka minut, z czego większość to leżenie i czekanie aż się wchłonie smile

62

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Tak, tak, zdążyłam już znaleźć. Ale dzięki! Już się nie mogę doczekać zabiegu, bo chciałabym zdążyć doprowadzić się do kultury przed urlopem. smile

63

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Plasterki i wosk idzie w ruch!!

64

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Powiem, wam, że jestem zadowolona. Za mną drugi zabieg z wykorzystaniem Epilfree i jestem zdecydowana na kolejne. smile

65

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Latem wybieram wosk, a zimą kremy do depilacji.

66

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja dosyć długo zastanawiam się nad depilację laserową. Nie wiem czy to działa naprawdę. Macie z tym jakieś doświadczenia? W chwili obecnej stosuje tylko maszynkę, ale ile można? Bardzo to męczące..

67

Odp: Depilacja-co najlepsze?

ja stosuje depilacje woskiem i starcza na 2 tygodnie

68

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja się coraz częściej zastanawiam nad depilacją laserową nóg, bo tempo, w jakim odrastają mi na nich włosy po maszynce jest porażająca, już następnego dnia mam niezłą szczecinę.
Może to by spowolniło ich wzrost i miałabym spokój na kilka tygodni.

69

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Częstem problemem po goleniu są wrastające włoski, jeśli chcecie wiedzieć jak ich uniknąć polecam artykuł  , niezależnie od rodzaju depilacji, warto używać dobrych kosmetyków i robić wszystko delikatnie oraz z wyczuciem smile

70

Odp: Depilacja-co najlepsze?

U mnie najlepiej sprawdza się wosk + plaster. Bolesne, ale na długo mam spokój z niechcianym owłosieniem.

Ostatnio edytowany przez O.Michalina (2016-10-17 14:38:03)

71

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja jestem za depilacją laserową. Wykonywałam taką w salonie ] i jestem zadowolona. Mają tam bardzo fajne ceny i miłą obsługę. Trochę się wstydziłam, bo to było bikini ale po rozmowie z Panią wstyd przeszedł. Przecież nie ja jedna poddaje się takiemu zabiegowi.

72

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja też jestem za depilacją laserową. Teraz większość zabiegów nie boli więc nie ma się co obawiać. Moja znajoma polecała gabinet kosmetyczny. Myślę, że zgłoszę się do nich, bo mam już dość depilacji co kilka tygodni.

73

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No u mnie laser też chyba odpada bo mam bardzo jasne włoski to chyba szybciej skuszę się na tą metodę epilfree, powiedzcie mi tylko dziewczyny czy taki pierwszy zabieg długo trwa?

74

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Próbowałam już różnych metod, więc mam jakieś rozeznanie w tej kwestii. Nie musicie moje drogie wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na zabiegi, skoro są takie urządzenia jak depilator ep 1030 ultra eco, które kosztują ułamek tej kwoty. Bez problemu potrafią uporać się z włosami w mgnieniu oka.

75

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Zaglądam do was i zerkam co nowego w kwestii depilacji, ale jak na razie to jednak króluje u mnie wosk + Epilfree. Jakoś te wszystkie urządzenia i lasery do mnie nie przemawiają.