1

Temat: Warszawa

Słyszeliście o ciekawej ofercie pracy w stolicy, a może poszukujecie pracownika do swojej firmy? Piszcie tutaj:) Ja znalazłam ostatnio taką  ofertę, bardzo lekkiej pracy, bo na razie nie ma śniegu:)

Zatrudnimy odpowiedzialnego, rzetelnego mężczyznę do odśnieżania wejścia do budynku a także kilku miejsc parkingowych, przy Centrum Medycznym FORUS - Międzylesie ul. Mrówcza.
15zł netto za godzinę.

2

Odp: Warszawa

Dzisiaj nawet widziałam ogłoszenie o pracy jako opiekunka dla osoby starszej, warto się rozglądać bo czasem ludzie zamieszczają takie anonse obok nas, a zawsze jakaś dodatkowa praca się przyda, po świątecznych wydatkach trzeba  poprawić budżet:)

3

Odp: Warszawa

W salonie blisko mnie, w galerii Auchan szukają manikiurzystki, może być na cały etat lub na godziny

4

Odp: Warszawa

Hochland poszukuje przedstawicieli handlowych z prawem, jazdy

5

Odp: Warszawa

Poszukujemy osób z całej Polski do współpracy polegającej na administrowaniu naszymi serwisami - https://wycenadomen.eu/nasze-strony/,
oraz do sprzedaży domen z naszego portfolio:
http://wycenadomen.eu/nasze-domeny/

Zadania: aktywne pozyskiwanie reklamodawców do wybranego serwisu, bieżące kontrolowanie treści zamieszczanych przez użytkowników, wysyłanie ofert sprzedaży naszych domen.

Oferujemy:
- wynagrodzenie prowizyjne (20% brutto od kwoty netto, którą zapłaci kupujący)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w e-marketingu oraz wiedzy na temat rynku domen.

Nie wymagamy doświadczenia.

Kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji: [email protected], 502 372 049

6

Odp: Warszawa

Wydawnictwo Zielona Sowa poszukuje grafika.

7

Odp: Warszawa

Potrzebna pomoc domowa na Żoliborzu - praca z zakwaterowaniem.

8

Odp: Warszawa

Pracownik działu internetowego w Cliff Sport, Warszawa i okolice, wymagana dyspozycyjność - więcej pod tel. 297 428 993

9

Odp: Warszawa

Nie wiem czy to was  zainteresuje ale w roznoszeniu ulotek znajdziecie pracę , wiem,że to solidna firma.

10

Odp: Warszawa

Specjalista ds marketingu, praca na Ursynowie, w firmie Elektrometal Energetyka.

11

Odp: Warszawa

Za 4 godz. dziennie sprzątania w biurowcu - płacą 1500 zł na m-c... Trochę wstyd  że takie pensje są w stolicy naszego kraju.