1

Temat: Child Alert

Hej wink
Słyszałyście może o Child Alert. Ja natknęłam się właśnie na artykuł który dotyczy tego systemu . Jest on uruchamiany kiedy zaginie dziecko, którego życie jest z jakiegoś powodu ( choroba, przyjmowanie leków) w dużo większym stopniu zagrożone niż innych. ( O ile można w ogóle porównywać zagrożenie przy zaginięciu). W Polsce prawie w ogóle się go nie używa. Moim zdaniem powinien być używany dużo częściej - to by zdecydowanie wpłynęło na bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci smile. Co Wy o tym myślicie?

Przepraszam, jeśli nie w tej kategorii - naprawdę nie wiedziałam gdzie umieścić wink

2

Odp: Child Alert

Jeśli ciągle ktoś by go używał, to przestałoby tak zwracać uwagę... Moim zdaniem powinno się używać go tylko w uzasadnionych sytuacjach...

3

Odp: Child Alert

Zagrożenie dziecka zawsze jest takim powodem, a moim zdaniem lepiej go używać częściej niż zbyt rzadko.

4

Odp: Child Alert

Ciekawe że jest włączany też przy porwaniach przez rodzica, któremu zabrania się kontaktu z dzieckiem, a wtedy przecież wiadomo, że dziecku nie dzieje się krzywda...

5

Odp: Child Alert

Zawsze bierze się pod uwagę dobro dziecka, a nie dorosłych skłóconych między sobą...