1

Temat: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Coraz więcej osób mówi o lakierach hybrydowych. Czym one różnią się od normalnych lakierów? Wytłumaczycie?

2

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Utwardzane są lampą UV lub LED , wytrzymują 2-3 tygodnie na paznokciach, czasami sobie robię GELeration, fajne kolory lakierów mają i są naprawdę świetnej jakości.

3

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

2-3 tygodnie? U mnie nawet 8... Wprawdzie mam wtedy spore odrosty, ale nie zmienia to faktu, że dalej paznokcie wyglądają bardzo ok - może to kwestia kosmetyków i jakości wykonawcy? ;-)

4

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Niestety nawet paznokcie hybrydowe niszczą płytkę paznokcia, chociaż faktem jest że jest to mniejsza ingerencja w paznokcie niż żele czy akryle.

5

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Tak jak moi przedmówcy mówili są to prawie podobnie lakierowana paznokcie tylko dłużej się utrzymują i utwardzane są lampami UV i LED. Zacznie lepiej wyglądają i się świeca. Sa imitacją żelowych paznokci i są od nich dużo tańsze. Można je wykonać samemu w domu.

6

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Uwielbiam je ale płytka po zdjęciu jest koszmarna

7

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja właśnie nie nakładam hybrydy, tylko same chiodo lakiery, które super się nakładają i nie niszczą tak płytki. Podaje link do tych co kupiłam

8

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Wystarczy lakier new nails  - i masz święty spokój. Nawet na kilka tygodni. na hybrydach nie ma prawa się cokolwiek złego stać - nic nie będzie odpadało. No chyba, że użyjecie bardzo słabych lakierów - wtedy ten efekt będzie daleki od oczekiwanych.

9

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Wiecie co, ogólnie dobrze przygotowana przed hybrydą płytka i dobrze nałożone wszystkie warstwy kolejno jakoś nie specjalnie niszczą mi płytkę. Chociaż nigdy nie nakładam jednego po drugim tylko robię przerwę i wtedy odzywiam paznokcie olejkiem. Może też produkty mają znaczenie. Ja używam Semilac, a wy ?

10

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Dobrze, że tu zajrzałam, bo mi ostatnio wpadł w oko. Warto kupić? Jak się trzymają? Jak kolorystyka?

11

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Odkryłam coś na co skuszę się napewno Zestaw startowy SEMILAC za 219 zł

12

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Zgadzam się z koleżanką. Lakiery hybrydowe Semilac są bardzo dobre i w dodatku nie takie drogie. Możesz je zarówno używać w domu, jak również są stosowane w salonach kosmetycznych. Nie odpyskują nawet przez 4 tygodnie.

13

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja się zawiodłam na hybrydach. Jednak wolę klasyczne.

14

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Edyta - używaj odżywki, będzie dużo lepiej.
Ninek - a na czym się konkretnie zawiodłaś? Bo średnio rozumiem?

15

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

kuszą mnie strasznie hybrydy, ale nie wiem czy wytrzymałabym 2 tygodnie w jednym kolorze big_smile

16

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

[quote=Fluxja]Odkryłam coś na co skuszę się napewno Zestaw startowy SEMILAC za 219 zł[/quote]

A co dostaję w takim zestawie startowym? Rozważam zakup, ale wolałabym wiedzieć za co płacę. smile

17

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Dziewczyny, a jakie lakiery hybrydowe polecacie? Słyszałam, że teraz jest moda na lakiery Indigo -  , reklamuje je nawet Natalia Siwiec , jest mnóstwo kolorów do wyboru, a co najważniejsze, jak piszecie jest to wyjątkowo trwała metoda. Choć też pewnie wiele zależy od umiejętności danej kosmetyczki. Tak czy siak napiszcie jakie hybrydy warto wybierać plis smile

18

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja teź korzystam z tych lakierów . Dostałam nawet na urodziny lampę, więc nie mam problemu, żeby zrobi je samodzielnie w domu. Chociaż oczywiście wymaga to nieco wprawy, ale spokojnie można próbować na własnych paznokciach. Aż tak trudne to nie jest. A Indigo faktycznie długo trzymają, jeśli prawidłowo położysz warstwy i je zabezpieczysz.

19

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

ja lubie hubrydę i potwierdzma- semilac jest swietny, ale zastanawiam sie nad szkodliwościa dla płytki... ostatnio wzięło mnie na "kolory bez koloru" czyli takie subtelne, mleczne transparentne. A dzieki hybrydzie skórki tak szybko mi  nie odrastają i nie pękają..

20

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam, największe i najlepsze odkrycie przeze mnie poprzedniego i tego sezonu smile
Teraz nie kupuję już innych, bo się szybko przekonałam.
Do mojego typu pracy i zainteresowań są idealne, nie rysują są, a trzymają z jakiś tydzień, no i szybko wysychają, w porównaniu z normalnymi lakierami.
Mogłabym polecać i polecać.

21

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Widzę, że już ktoś w tym wątku polecał lakiery hybrydowe , ja również używam tej firmy i też jestem zadowolona.

22

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Ja również polecam semilaca smile korzystam i jestem bardzo zadowolona jak i z kolorów, których jest bardzo dużo w każdej kolekcji, jak również z łatwości nakładania tych hybryd smile Naprawdę super smile

23

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Semilac i Indigo polecam!!

24

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

Hybrydy to lakiery, ktore dluzej trzymaja sie na paznokciach i ogolnie efekt jest ladniejszy niz przy zwyklym manicurze smile ja juz chyba na stałe przekonalam sie do hybryd- mega wygoda miec przez dobre 2 tygodnie spokoj, nie musiec malowac paznokci czy denerwowac sie na odpryski tongue robie EM nail'em, sa tanie, a kurcze tak dobre i trwale, jak 'wysokopółkowce' smile

25

Odp: Lakiery hybrydowe- co to jest?

W tym artykule:masz trochę bardziej rozwinięty opis manicure hybrydowego i tego czym są lakiery hybrydowe.