26

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Wiecie, ja się powołałam na Candeo, bo mój ojciec miał tam robiony implant i właściwie dla nas, jako pacjentów, nie jest aż tak istotny materiał, z którego jest implant, a to, by się na niego zdecydować i by zrobił go doświadczony lekarz, wtedy mamy gwarancję, że się przyjmie i że posłuży nam lata. Ojciec się sporo wahał, ale w końcu zrozumiał, że jest stosunkowo młody (50. w chwili zakładania implantu) i że do sztucznej szczęki mu jeszcze daleko i po małym resarchu wybrał sobie dobrego lekarza i implant służy mu już 3 lata.

27

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Zależy też od tego cz ktoś nie będzie np miał wypadku inie straci implantu, tego się nie przewidzi

28

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Wiesz, w wypadku to szybciej można stracić ząb - tak jak mój kolega, który przewrócił się tak niefortunnie na rowerze w zeszłe wakacje, że stracił 1 górną... hmm Ale ja mu szybko poleciłam Candeo i dało się zrobić nakładkę na reszcie jego korzenia, póki co się trzyma i nie widać, że to sztuczny ząb.

29

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Pisałaś, że ciało obce, jednak nie do końca. Nowoczesne implanty z tytanu mają pełną biozgodność. Oznacza to, że nie ma żadnego kłopotu z takim implantem, pod warunkiem, że zabieg wykonają specjaliści. Ja swoje implanty wstawiałam w bardzo dobrej klinice w Gliwicach  i nie miałam żadnych kłopotów. Uważam, że w tym wypadku wybór odpowiedniej kliniki jest bardzo istotny.

30

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Znajomemu wykonywał dentysta uczący się dopiero wszczepiania implantów i zrobił to tak dobrze ze już minęło ok. 5 lat i nic złego się nie dzieje

Ostatnio edytowany przez Kalinka01 (2013-09-20 13:37:52)

31

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

moja mama ma już 2 implanty, oczywiście jest to dośc kosztowny zabieg, ale jak już się zrobi, to raz na zawsze! Warto oczywiście zadbać przede wszystkim o najwyższą jakość tej usługi!

32

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

ja również wstawiałam implant w tej klinice, o której pisze lilianka i jestem bardzo zadowolona. Długo się wahałam ale w końcu przekonał mnie argument, że to raz na całe życie, nie żałuję! W ogóle nie widać że to implant, nie różni się niczym od pozostałych zębów, czuję się z nim bardzo swobodnie i wszystkim polecam!

33

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Też szukałam dobrej kliniki gdzie zrobią mi jeden implancik, i dużo osób poleca ,podobno nie oszczędzają na materiałach i implanty faktycznie są trwałe. Macie jakieś doświadczenia z tym miejscem?

34

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

jak dla mnie  to super sprawa, ale trzeba trafić do dobrej kliniki, która zna się na tej robocie. W innym wypadku lepiej sobie darować bo to będą pieniądze wyrzucone w błoto. I nigdy nie słyszałam o żadnym odrzuceniu implantu zęba

35

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

slyszałam, że z ajeden implant płaci się średnio 3000zł, to prawda?

36

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

moja mama płaciła 500 zł za pół szczęki

37

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

ja nie mam pojęcia z czego się robi ale fajnie że protetyka przewiduje takie rozwiązanie, które zastępuje naszego zęba

38

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Ze swojej strony mogę polecić  nowoczesne licówki porcelanowe. Bardzo dobrze się prezentują. Dodatkowo bardzo miły personel, miejsce godne polecenia. Pozdrawiam

39

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Nie do końca wiem, z czego robi się implanty, ale, musiałam założyć koronę i implant

40

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Wiem, że implanty można wprawić sobie również tutaj: jeżeli ktoś jest z Warszawy ta klinika działa na Mokotowie więc naprawdę warto się zapoznać z ich ofertą. Wiem jak to wygląda u lekarza z NFZ który najlepiej od razu proponuje protezę bo wiadomo, najłatwiej.

41

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Ja chce zwrócić uwagę wszystkim, którzy narzekają na implanty, żeby policzyli ile kosztuje proteza, którą co kilka lat trzeba zmieniać i żeby dodali do tego różnicę w komforcie jedzenia z implantami i jedzenia z protezą. Tak wytłumaczył mi to mój dentysta tez wykonujący implanty.

42

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Najlepiej dowiedzieć się u źródeł. Moja mama musi skorzystać w tym tygodniu z  w Katowicach, więc na pewno będzie dużo wiedziała o najnowszych metodach leczenia.

43

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

W Warszawie jest dużo klinik  które wykonuja implanty, ważny jest doświadczony  lekarz,  ja miałam  dwa implanty w miejscu  4 i 5 górnej lewej, byłam zaskoczona praktycznie zero bólu chociaż dostałam antybiotyk to mnie nie bolało doktor zalecił  lody żeby nie było opuchlizny ,fajny patent:)Polecam dla tych którzy nie chcą protez.

44

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

szystko szybko, sprawnie, bezboleśnie. po zabiegu zależy u kogo raz trochę bolało, a raz nie, wujek opuchł troszkę ale dr tlumaczył że to normalnę bo miał na górze kość sypaną bo mial za mało..także generalnie zadowoleni i polecają smile

45

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Ja mogę polecić . Lekarz tam przyjmujący należy do Implant Masters Poland - elitarnego zrzeszenia implantologów. Dzięki temu możecie być pewne, że traficie do wybitnego specjalisty, który wykazuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem.

46

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Namiar na dentystę w Chorzowie, gdzie te implanty powinny być wstawione na dużo lepszych warunkach -  Przede wszystkim mniejsze miasta to dużo większe możliwości i spore perspektywy. Nie ma co ukrywać, że szukając można trafić dużo lepsze oferty za mniejsze pieniądze.

47

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Bardzo fajny wątek. Szukałem długo rozwiązania moich zagwostek i w końcu pomogliście. Dziękuję serdecznie!

48

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Dzięki wielkie za podpowiedzi! Czasami człowiek siedzi i trudzi się nad rozwiązaniem problemu, a tu wystarczy załączyć komputer i tak wiele odpowiedzi w jednym.

49

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Jak najbardziej popieram pomysły przedmówców.

50

Odp: Implanty zębów - z czego się je robi?

Jak najbardziej jestem za! Popieram takie działania.