26

Odp: Praca

Dziewczyny tylko pamiętajcie, że opieka nad starszymi osobami to naprawdę bardzo ciężka praca i duża odpowiedzialność. Jeśli nie macie wykształcenia medycznego i dużej siły fizycznej może być wam ciężko, dodatkowo przydałaby się jeszcze wiedza psychologiczna wink A może lepiej wybrać zawód masażysty?

27

Odp: Praca

Zawód masażysty też jest niezwykle wymagający.

28

Odp: Praca

A nie lepiej znaleźć pracę, która po prostu jest stabilna? W Polsce. Przecież u nas też jest gdzie pracować. Ja chcę aktualne pracować w bankowości - złożyłam cv do kilku banków. Zobaczymy jak będzie, ale bez przesady. Wcale nie trzeba wyjeżdżać od razu za granicę!

29

Odp: Praca

Dobra oferta pracy w zawodzie, który do niedawna uprawiali nieliczni to stylizowanie. Można to traktować jako dodatkowe zajęcie lub też stałe źródło dochodu.

30

Odp: Praca

Ja w ciągu kilku ostatnich lat 3x zmieniałam pracę, i jak dotąd nie trafiłam na idealną. Już nie mówię o pensji bo wiadomo jakie są płace w naszym kraju, ale chodzi o atmosferę w pracy, adekwatność obowiązków do tego co w umowie itp. Ciągle jeszcze u nas jest pod tym względem słabo.

31

Odp: Praca

W zawodach, gdzie jest mało specjalistów, jak firma słabo płaci to nie ma dobrych pracowników... Tak że pewnie w końcu zmienia płace na wyższe żeby mieć lepszych ludzi w zespole...

32

Odp: Praca

Obecnie ludzie z różnych powodów zmieniają pracę, a pensja to tylko jeden z nich....