1

Temat: Łomianki

Czy pozwolicie ,żebym się przyłączyła do was ?
Mam 27 lat i córeczkę 4 latka, którą sama wychowuję ,chciałabym kogoś poznać ,mieć jakąś przyjaciółkę z którą mogłabym pogadać lub popisać .Wiadomo jak się samemu wychowuje dziecko to mało czasu się ma dla siebie .

2

Odp: Łomianki

Właśnie zostawił mnie facet. Wyprowadził się,  zostałam sama. Szukam nowych znajomych, takich do piwa, do herbaty, na zakupy, na spacery, rozmowy - słowem: do wszystkiego. Anyone? Mam 24 lata.

3

Odp: Łomianki

Chętnie popiszę z kimś maile bez nastawiania się na poznanie się w rzeczywistości, a więc bez żadnych zobowiązań. Piszemy co chcemy i kiedy chcemy. Wiek, płeć, miejsce zamieszkania bez znaczenia.

4

Odp: Łomianki

Mam takie spostrzeżenie- chcemy mieć db relacje z ludźmi, nie inwestując w nie czasu. Bo też nie każdy jest wart naszej uwagi. Prowadźcie selekcję, inaczej wasz czas i myśli bd zaprzątać osoby, które nie są ich warte wink Nie da się mieć grona przyjaciół, ale jak są te 2-3 wartościowe osoby to w zasadzie wystarczy.

5

Odp: Łomianki

Zapraszam do znajomości wesołe singielki 30+ smile

6

Odp: Łomianki

Ktoś jest chętny na znajomość online przez zimę ? A wiosną też jakieś spacery, wycieczki.