1

Temat: Jaki odkurzacz

Witam!
Mam pytanie! jaki kupić odkurzacz jakiej firmy no co zwracać uwage przy zakupie czy wybór firmy Zelmer jest trafnym posunięciem? Czy może Hoover?

2

Odp: Jaki odkurzacz

Ja mam Zelmer i jestem zadowolona, jeśli kupowałabym  nowy to też tej firmy

3

Odp: Jaki odkurzacz

Ja mam obecnie odkurzacz Hoovera. Marka jest może trochę droższa ale to jedne z lepszych odkurzaczy na rynku ( jeśli nie są najlepsze). Sama jestem bardzo zadowolona  z wyboru bo odkurzacz jest wykonany porządnie, ma bardzo dużą moc tak wieć radzi sobie ze wszystkim na dywanie. Poza tym wybrałam model bezrowkowy tak wiec po zakupie nie musiałam już w nic dodatkowego inwestować. Kupować worków itp...

4

Odp: Jaki odkurzacz

Ja teraz mam odkurzacz z Samsunga i jestem zadowolona.

5

Odp: Jaki odkurzacz

a ja mam do was takie pytanie: czy nie lepiej zamiast tych odkurzaczy kupic myjkę parową ? przecież to ma więcej funkcji, praktycznie można nią wysprzątać wszystko

6

Odp: Jaki odkurzacz

Koleżanka ma "pogromcę sierści" z zelmera. Mam zamiar od niej zgapić i też kupić ten odkurzacz.

7

Odp: Jaki odkurzacz

myślę że zelmer jest już marką wyrobioną i można im zaufać, ja mam od nich odkurzacz, kupowałem na avans.pl mam dwa rodzaje, zwykły oraz piorący. Oba niezawodne.

8

Odp: Jaki odkurzacz

Widzę, że sporo z Was poleca tego Zelmera. Ja oglądam odkurzacze na electro.pl i raczej skłaniałam się ku electroluxowi. Namieszałyście mi w głowie tongue

9

Odp: Jaki odkurzacz

Firma firmą, grunt to wiedzieć na co patrzeć. Moja babcia tak kupowała odkurzacz, znajoma poleciła jej markę to kupiła pierwszy lepszy bo dobrej marki. A moim zdaniem u niej dużo lepiej by się sprawdził bezworkowy z innym filtrem. Nawet gorszej firmy. Polecam przejrzeć jakiś ranking odkurzaczy, poczytać na co patrzeć Odkurzacz kupuje się na lata, jest w czym wybierać, po co robić to na prędce i potem żałować.

Ostatnio edytowany przez minia77 (2016-09-22 17:46:07)

10

Odp: Jaki odkurzacz

Jaki odkurzacz będzie fajny i funkcjonalny . Widziałam fajne propozycje . Może tam znajdziesz coś fajnego dla Siebie profesjonalnego i praktycznego.

11

Odp: Jaki odkurzacz

Fajne są te okrągłe roboty sprzątające, choć tradycyjny odkurzacz też zrobi swoje...

12

Odp: Jaki odkurzacz

Ja odkurzam raz w tygodniu, nie częściej więc nie wymieniam tak często odkurzacza. Obecny służy mi już 6 lat.

13

Odp: Jaki odkurzacz

Mam odkurzacz 10-letni i jak na razie daje radę. Siostra na irobota i mnie namawia na zakup takiego samego, ale dopóki działa ten stary sprzęt to ja nie jestem chętna wydawać kasę.