1

Temat: Co na wypadanie włosów?

Wypadają Wam włosy? Ja mam ten problem szczególnie jesienią i zimą. Nie wiem czy to kwestia czapki, zimna czy czegoś innego, ale na szczotce zostaje dużo więcej włosów niż "normalnie". Myślałam, żeby skorzystać ze specjalnego zabiegu na wypadanie włosów.Mają laserowy zabieg kapilarny, który ma wyeliminować ten problem. Czy ktoś stosował ten zabieg? A dodatkowo jakie naturalne metody warto stosować?

2

Odp: Co na wypadanie włosów?

Mi wypadały włosy we wrześniu, ale teraz już wszystko wróciło do normy, stosowałam wzmacniającą maseczkę marki Kemon, kupioną u fryzjera i pomogła.

3

Odp: Co na wypadanie włosów?

Też swego czasu miałam problem z wypadaniem włosów. Polecam stosować maseczki z olejku rycynowego bądź wcierki z kozieradki - zapach straszny ale są efekty.

4

Odp: Co na wypadanie włosów?

Wczoraj byłam się obciąć u fryzjerki i spytałam jej co na wypadanie włosów jest dobre ,bo znam ją od paru lat .To powiedziała mi ,że u mnie jest genetyczne ,że mam tak słabe włosy .Stosowałam już różne sposoby ,gdzie jakie usłyszałam i nic nie pomogło .

5

Odp: Co na wypadanie włosów?

Hmm, czy którakolwiek z Was korzystała kiedyś z szamponów na wypadanie w których składzie znajduje się czarna rzepa?

6

Odp: Co na wypadanie włosów?

Słuchajcie! Nie ma jednego uniwersalnego środka/preparatu na wypadanie włosów. Każde włosy, każdy organizm jest inny. Inne są też przyczyny wypadania włosów. U jednych będzie to kwestia genetyki, u innych stresu i szybkiego trybu życia, u jeszcze innych kwestia diety i odżywiania. Dlatego najlepiej znaleźć przyczynę i pod tym kątem rozpocząć leczenie. Wypadanie włosów to równie dobrze może być objaw jakiejś większej choroby. Dlatego leczenie samego objawu jest bez sensu. Jeśli wypadanie włosów jest zbyt duże, to koniecznie trzeba pójść do lekarza.

7

Odp: Co na wypadanie włosów?

No to wszystko jasne. W przyszłym tygodniu mam zabieg w Marco Aldany, ten z laserem i jakimiś ampułkami właśnie. Zdam relację, bo liczę na spektakularne efekty. smile

8

Odp: Co na wypadanie włosów?

Najlepiej ustalić co powoduje wypadanie. Czasem potrzebna jest wizyta u lekarza i zrobienie odpowiednich badań
Co do samego dbania o włosy, to wcierki, ale też herbatki do picia

9

Odp: Co na wypadanie włosów?

Dziewczyny, od 2 miesięcy zauważyłam, że coraz bardziej wypadają mi włosy. Nie zmieniłam sposobu odżywiania się, kosmetyków. Dodam, że stosuje bardzo wysokiej jakości, fryzjerskie kosmetyki, które bardzo dobrze działają na moje włosy. Nigdy wcześniej  nie miałam problemu z wypadającymi włosami. Owszem włosy wypadały, ale tak jak każdemu, a teraz wychodzą mi garściami podczas ich mycia. Nie mam pojęcia co jest tego przyczyną. Robiłam juz badania krwi i wyniki mam w normie. Nie chce zostać łysa. W ofercie są dostępne herbaty na wypadanie włosów. Myślicie, że może mi to pomóc?

10

Odp: Co na wypadanie włosów?

[quote=AnitaWu]Mi wypadały włosy we wrześniu, ale teraz już wszystko wróciło do normy, stosowałam wzmacniającą maseczkę marki Kemon, kupioną u fryzjera i pomogła.[/quote]

Ja również zaobserwowałam że włosy wypadają mi w miesiącach sierpień-piaździernik. Kiedys usłyszałam od fryzjera że tak jak zwierzętą typu psy koty bardziej linieją w niektóre miesiące, tak samo ludziom na wiosnę i na jesień wypada więcej włosów,. Jest to zjawisko naturalne. I raczej nieuniknione. Natomiast ja w tym samym czasie suplementuję Revalid. I powiem że trochę poprawy zaobserwowałam smile

11

Odp: Co na wypadanie włosów?

nigdy w życiu nie wypadały mi włosy, a na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy straciłam połowę. koszmar...

12

Odp: Co na wypadanie włosów?

[quote=malineczka]nigdy w życiu nie wypadały mi włosy, a na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy straciłam połowę. koszmar...[/quote]

Może warto zrobić sobie jakieś badania ? Pewnie jakiś witamin Ci brakuje smile

13

Odp: Co na wypadanie włosów?

Mi też swego czasu całkiem sporo wypadały włosy. To było dość przerażające, ale poszłam do dermatologa, porobiłam badania i choć nic z tego nie wyszło, pani doktor zaleciła mi stosowanie specjalnego szamponu. Można go kupić w aptece, czy choćby w Rossmanie. Dermena - bo tak się nazywa, całkiem niezły, oczywiście pod warunkiem regularnego stosowania. Ważna jest także odpowiednia dieta oraz trym życia, bo stres, nerwy, brak składników odżywczych ma spory wpływ na kondycję włosów, jak i wszystkiego innego.

14

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja nie miałam nigdy jakiegoś wybitnego problemu z wypadającymi włosami. Mam natomiast kłopot z objętością. Uważam, że przede wszystkim ważna jest suplementacja od wewnątrz. Jem dużo owoców i warzyw, a dodatkowo stosuję szampon i odżywkę volume L'biotica z serii profesjonalnej.

15

Odp: Co na wypadanie włosów?

Przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja włosów ma znaczenie. Nie tylko maseczki z drogerii, ale i maski z salonów fryzjerskich. Dobrze też sprawdzają się maseczki domowej roboty z naturalnych składników jak miód, cytryna do farbowanych włosów, nafta kosmetyczna, olejek rycynowy.

16

Odp: Co na wypadanie włosów?

Myślę, że gdy włosy wypadają trzeba używać szamponu wzmacniającego . To problem nieodpowiedniego odżywienia włosa, dlatego jakiś mocny, odżywczy skład się przyda. Dużo dziewczyn też chwali sobie olejowanie, sama nie stosowałam także nie wypowiem się w tym temacie

17

Odp: Co na wypadanie włosów?

Polecam masaż skóry głowy chociaż raz w tygodniu, wzmacnia cebulki włosów

18

Odp: Co na wypadanie włosów?

Jest wiele naturalnych, skutecznych sposobów zapobiegających wypadaniu włosów. Można robić maseczki z jajek, wcierki z soku z czarnej rzepy, dobra jest też wcierka z cebuli (śmierdząca, ale dobrze działa ;P).
U mnie działa dobrze cebula, ale trzeba potem usuwać zapach z włosów

19

Odp: Co na wypadanie włosów?

Super, ze ktos decyduje sie na zabieg przy wypadaniu wlosów. Wiekszosc ludzi liczy na to, ze wypadanie wlosow ustanie wraz ze zmianą pory roku:P Z zabiegów mi pomogła mezoterapia igłowa. Zabieg trochę bolesny,ale do przezycia. Zreszta za cenę pieknych wlosow jestem w stanie zrobic wiele smile Mysle, ze trzeba tez zwrocic uwagę na klinikę, w jakiej decydujemy sie na zabieg- u mnie wybór padł na Hair Medicę. Swietna placówka- robiłam w Warszawie smile

20

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja zawsze polecam wcieranie wody brzozowej.

21

Odp: Co na wypadanie włosów?

Napar ze skrzypu polnego - pić i wcierać w skórę głowy

22

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja właśnie przymierzam się do jakiegoś zabiegu na włosy. Czytałam o trochę o tych zabiegach - [ jaki wg Was jest najlepszy, najbardziej skuteczny? Możecie mi coś doradzić?
Mam po mojej mamie liche włosy z tendencją do wypadania. Nie ukrywam, że chciałabym mieć ładniejsze włosy i móc się czuć tak bardziej kobieco... sad Używam cały czas skrzypu i wiesiołka, ale nie widzę jakiegoś spektakularnego efektu. Chociaż kto wie, może beż nich byłoby jeszcze gorzej tongue

23

Odp: Co na wypadanie włosów?

Sama jakoś nie bardzo jestem przekonana do wszelkiego typu zabiegów takich powiedźmy bardziej inwazyjnych na włosy, nie mniej jednak widzę, że moje są ostatnio w coraz gorszej kondycji. W związku z tym rozważam skorzystanie z takich kosmetyków, zawierających nanowłókna  , które wpływają na zwiększenie objętości włosów. Zetknęłyście się może kiedyś z tego typu specyfikami?

24

Odp: Co na wypadanie włosów?

Wypadanie włosów, to problem, który może mieć bardzo różne podłoże. Na ogół dość poważne. Myślę więc, że ważna jest profesjonalna diagnoza przyczyn. Aby przeprowadzić taką analizę warto sprawdzić na wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych gdzie w okolicy znaleźć specjalistę kosmetologa, dermatologa czy trychologa.

25

Odp: Co na wypadanie włosów?

Jest jeszcze taka ampułka na wypadanie włosów. Dla wielu osób okazała się zbawienna.