26

Odp: Co na wypadanie włosów?

Jest jeszcze taka ampułka na wypadanie włosów. Dla wielu osób okazała się zbawienna.

27

Nigdy nie byłam na zabiegach tego typu. Bardzo polecam odżywki do skóry głowy, które regularnie stosowane przynoszą dużą poprawę. Ja stosowałam:
- Novoxidyl Lotion do skóry głowy
- Kuracja Joanna Rzepa
- Jantar Farmony - wcierka
- Radical Farmony - wcierka
Do tego picie pokrzywy dwa razy dziennie przez dwa miesiące. Powinno pomóc

28

Chyba najlepiej poczytac o trychologii i swoje kroki kierowac do apteki trychologicznej wink Przynajmniej wiadomo, ze wydaje sie pieniadze na profesjonalny skuteczny produkt wink Gdy tylko wypada mi zwiekszona ilosc wlosow- robie zakupy w Hair Pharma i wszystko wraca do normalnosci smile

29

Sporo można przeczytać o takich specyfikach, które mają aminexil. Włosy rosną, ale nie tylko na głowie, więc wiadomo... dla Pań nie bardzo smile
Ja próbuję obecnie Medavita - Lotion Concentree i powiem uczciwie, że jest mega. Fajnie pachnie, trochę jak lek z apteki, ale tam...  włosy faktycznie przestają wypadać. Na początku trochę mocniej, bo to, co jest słabe, wypaść musi a potem już tylko lepiej. To produkt naturalny, bez chemii, więc dla mnie petarda.

30

Aminexil to chyba Dercos z Vichy preparat do stosowania na skórę głowy w ampułkach ale u mojej cioci nie przyniósł efektu...
Muszę wypróbować produkt o którym piszesz, lubię kosmetyczne leki. Kiedyś miałam coś takiego jak Novoxidyl tonik do skóry głowy

31

Ja bym najpierw zrobiła badania krwi. Możesz miec anemię lub problemy z tarczycą. Jeśli to tarczyca to warto zrobić też badania USG . Ceny mają bardzo przystepne. Ja mam niedoczynność tarczycy i włosy wypadają mi garściami. Nic przyjemnego. Odkąd biorę leki jest trochę lepiej.

32

Na wypadanie włosów, które nie jest powiązane z poważnymi schorzeniami polecam całym sercem wcierkę Jantar  Naprawdę pomaga na sezonowe wypadanie włosów, ze stresu itp. No i po miesiącu-dwóch na głowie pojawia się maaaaaaasa baby hair wink

33

Ja mam okropne problemy z wypadającymi włosami, czasami jak przeczeszę je palcami, to zostaje mi garść włosów w ręku hmm Teraz staram sie stosować domowe metody i mam nadzieję, że trochę pomogą

34

Może któraś z Was próbowała kosmetyków z Dermastica?

Ja zaczęłam je stosować dwa miesiące temu i jestem szczerze mówiąc bardzo zadowolona. Wcześniej włosy wypadały mi garściami, mój narzeczony to nawet mówił, że lenie się niczym nasz pies na zmianę pory roku... Jego to bawiło, mnie już troche mniej! Ale od momentu kiedy używam ich plastrów na wypadanie włosów skończyły się głupie docinki w naszym domu.

35

Ja od jakiegoś czasu "testuję" wywr z bazylii i powiem wam że spoko sprawa smile

36

Nie słyszałam o czymś takim, ale chętnie wypróbuję. Wiem, że bardzo fajne preparaty ma bioxsine.

37

Mi się sprawdzają już od kilku lat  kosmetyki z inoar smile

38

A spróbuj może zapytać w aptece o plastry dermastic. stosuje sie je na noc, tak aby substancje aktywne dotarły do cebulek włosa - zatem przyklejasz niedaleko skóry głowy. Może być na czoło albo na kark. Ja u siebie zauważyłam dużą różnicę i włosy w końcu przestały mi wypadać.

39

Nie wiem czy czytałyście ale u kobiet większość przypadków to łysienie androgenowe. Tak tak ! Nie jest to powod łysienia jedynie u mężczyzn. Wprawdzie u mężczyzn jest to częstsze, jednak same przyznacie ,ze my kobiety o wiele gorzej to znosimy. Mialam okres kiedy włosy totalnie mi się sypały. I o niczym praktycznie innym nie myślałam, tylko o tym, że włosy mi wypadają. Naprawdę zatruwało mi to życie.
Wybrałam się z tym w koncu do lekarza ( po wypróbowaniu bezskutecznie miliona różnych preparatów na wypadnie włosów). Pani doktor, na którą trafiłam doradziła mi Loxon. Jest to wcierka w skórę głowy, która pobudza cebulki do wzrostu. Na działanie trzeba trochę poczekać jednak było i to bardzo dobre. Włosy zaczeły mi na szczęście odrastać !

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-28 15:19:03)

40

Wcierka z kozieradki. Śmierdzi jak rosół, działa jak złoto smile

41

Też używałam Jantaru i po jakimś czasie faktycznie zauważyłam baby hair. Problem jest taki, że chyba ta wcierka obciążała mi włosy, bo były takie przyklapnięte sad No i zaczęłam ją wcierać jak wiedziałam, że będę długo siedzieć w domu, a potem normalnie myłam włosy. Moim zdaniem na serio pomaga masaż głowy robiony w trakcie mycia. Nie od razu, ale po kilku tygodniach widać różnicę.

42

Ja stosowalam już wiele metod na wzmocnienie włosow i w sumie nic nie zadzialało tak dobrze jak plastry dermastic. Przykleja się je na noc przez okres 8 tygodni. A włosy naprawdę po takiej kuracji stają sie mocniejsze i przestają wypadać.

43

brałam tabletki Vitapil i na włosy działały cudnie, ale potem się okazało, że wzmagają trądzik i niestety musiałam odstawić. ale dla osób które ze skórą nie mają problemów, to jak najbardziej.

44

ja też miałam straszny problem z wypadaniem włosów,poranne czesanie to był po prostu koszmar....nie dość że mam cienkie, jasne włosy to jeszcze wypadały sad ale przeczytałam kiedyś na adamed expert że dobra jest nafta kosmetyczna. działa na porost i wypadanie włosów smile ja mam taką z dodatkiem aloesu bo bardzo lubię jego zapach

45

Zawsze najlepiej wizyta u lekarza i badania (poziom żelaza, ferrytyny czy TSH pod kątem zaburzeń tarczycy) smile Wcierka z kozieradki sprawdza się całkiem dobrze, ale warto też poznać przyczyny wypadania.

46

Mnie bardzo fajnie wzmocniły włosy plastry dermastic. stosowałam je przez dwa miesiące i w trakcie tej kuracji zauważyłam, że wlosy przestały mi juz wypadac garściami, wzmocniły się , nabrały sprężystości. A co najwazniejsze zaczęły odrastać nowe małe włoski, a czupryna powoli się zagęszcza.

47

Półtora miesiąca temu lekarka stwierdziła u mnie anemię i przepisała żelazo oraz kwas foliowy. Jakoś tak po 3 tygodniach zaczęły mi intensywnie wypadać włosy. Zjadłam już 60 tabletek i stosuję do włosów kosmetyki Farmony ze skrzypem, te przeciw wypadaniu włosów, tato przekarmił mnie mięsem, a włosy nie chcą przestać wypadać. Czy długo to jeszcze potrwa?

48

Mnie po tabletkach niestety bolał żołądek i musialam je odstawić. Pani w aptece polecila mi fajną alternatywe jaką są plastry dermastic do przyklejania na noc. Stosowałam taka kurację przez 2 miesiące i zauwazylam wzmocnienie włosów i to, że w końcu przestały mi wypadać.

49

Dwa miesiące? Ile takich plastrów musiałaś kupić i jak długo nosi się jeden? I czy nie odkleja się przy myciu?

50

Może to pora podciąć końcówki?