26

Odp: Co na wypadanie włosów?

Nigdy nie byłam na zabiegach tego typu. Bardzo polecam odżywki do skóry głowy, które regularnie stosowane przynoszą dużą poprawę. Ja stosowałam:
- Novoxidyl Lotion do skóry głowy
- Kuracja Joanna Rzepa
- Jantar Farmony - wcierka
- Radical Farmony - wcierka
Do tego picie pokrzywy dwa razy dziennie przez dwa miesiące. Powinno pomóc

27

Odp: Co na wypadanie włosów?

Chyba najlepiej poczytac o trychologii i swoje kroki kierowac do apteki trychologicznej wink Przynajmniej wiadomo, ze wydaje sie pieniadze na profesjonalny skuteczny produkt wink Gdy tylko wypada mi zwiekszona ilosc wlosow- robie zakupy w Hair Pharma i wszystko wraca do normalnosci smile

28

Odp: Co na wypadanie włosów?

Sporo można przeczytać o takich specyfikach, które mają aminexil. Włosy rosną, ale nie tylko na głowie, więc wiadomo... dla Pań nie bardzo smile
Ja próbuję obecnie Medavita - Lotion Concentree i powiem uczciwie, że jest mega. Fajnie pachnie, trochę jak lek z apteki, ale tam...  włosy faktycznie przestają wypadać. Na początku trochę mocniej, bo to, co jest słabe, wypaść musi a potem już tylko lepiej. To produkt naturalny, bez chemii, więc dla mnie petarda.

29

Odp: Co na wypadanie włosów?

Aminexil to chyba Dercos z Vichy preparat do stosowania na skórę głowy w ampułkach ale u mojej cioci nie przyniósł efektu...
Muszę wypróbować produkt o którym piszesz, lubię kosmetyczne leki. Kiedyś miałam coś takiego jak Novoxidyl tonik do skóry głowy

30

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja bym najpierw zrobiła badania krwi. Możesz miec anemię lub problemy z tarczycą. Jeśli to tarczyca to warto zrobić też badania USG . Ceny mają bardzo przystepne. Ja mam niedoczynność tarczycy i włosy wypadają mi garściami. Nic przyjemnego. Odkąd biorę leki jest trochę lepiej.

31

Odp: Co na wypadanie włosów?

Na wypadanie włosów, które nie jest powiązane z poważnymi schorzeniami polecam całym sercem wcierkę Jantar  Naprawdę pomaga na sezonowe wypadanie włosów, ze stresu itp. No i po miesiącu-dwóch na głowie pojawia się maaaaaaasa baby hair wink

32

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja mam okropne problemy z wypadającymi włosami, czasami jak przeczeszę je palcami, to zostaje mi garść włosów w ręku hmm Teraz staram sie stosować domowe metody i mam nadzieję, że trochę pomogą

33

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja od jakiegoś czasu "testuję" wywr z bazylii i powiem wam że spoko sprawa smile

34

Odp: Co na wypadanie włosów?

Nie słyszałam o czymś takim, ale chętnie wypróbuję. Wiem, że bardzo fajne preparaty ma bioxsine.

35

Odp: Co na wypadanie włosów?

Mi się sprawdzają już od kilku lat  kosmetyki z inoar smile

36

Odp: Co na wypadanie włosów?

Nie wiem czy czytałyście ale u kobiet większość przypadków to łysienie androgenowe. Tak tak ! Nie jest to powod łysienia jedynie u mężczyzn. Wprawdzie u mężczyzn jest to częstsze, jednak same przyznacie ,ze my kobiety o wiele gorzej to znosimy. Mialam okres kiedy włosy totalnie mi się sypały. I o niczym praktycznie innym nie myślałam, tylko o tym, że włosy mi wypadają. Naprawdę zatruwało mi to życie.
Wybrałam się z tym w koncu do lekarza ( po wypróbowaniu bezskutecznie miliona różnych preparatów na wypadnie włosów). Pani doktor, na którą trafiłam doradziła mi Loxon. Jest to wcierka w skórę głowy, która pobudza cebulki do wzrostu. Na działanie trzeba trochę poczekać jednak było i to bardzo dobre. Włosy zaczeły mi na szczęście odrastać !

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-28 15:19:03)

37

Odp: Co na wypadanie włosów?

Wcierka z kozieradki. Śmierdzi jak rosół, działa jak złoto smile

38

Odp: Co na wypadanie włosów?

Też używałam Jantaru i po jakimś czasie faktycznie zauważyłam baby hair. Problem jest taki, że chyba ta wcierka obciążała mi włosy, bo były takie przyklapnięte sad No i zaczęłam ją wcierać jak wiedziałam, że będę długo siedzieć w domu, a potem normalnie myłam włosy. Moim zdaniem na serio pomaga masaż głowy robiony w trakcie mycia. Nie od razu, ale po kilku tygodniach widać różnicę.

39

Odp: Co na wypadanie włosów?

brałam tabletki Vitapil i na włosy działały cudnie, ale potem się okazało, że wzmagają trądzik i niestety musiałam odstawić. ale dla osób które ze skórą nie mają problemów, to jak najbardziej.

40

Odp: Co na wypadanie włosów?

ja też miałam straszny problem z wypadaniem włosów,poranne czesanie to był po prostu koszmar....nie dość że mam cienkie, jasne włosy to jeszcze wypadały sad ale przeczytałam kiedyś  że dobra jest nafta kosmetyczna. działa na porost i wypadanie włosów smile ja mam taką z dodatkiem aloesu bo bardzo lubię jego zapach

41

Odp: Co na wypadanie włosów?

Zawsze najlepiej wizyta u lekarza i badania (poziom żelaza, ferrytyny czy TSH pod kątem zaburzeń tarczycy) smile Wcierka z kozieradki sprawdza się całkiem dobrze, ale warto też poznać przyczyny wypadania.

42

Odp: Co na wypadanie włosów?

Półtora miesiąca temu lekarka stwierdziła u mnie anemię i przepisała żelazo oraz kwas foliowy. Jakoś tak po 3 tygodniach zaczęły mi intensywnie wypadać włosy. Zjadłam już 60 tabletek i stosuję do włosów kosmetyki Farmony ze skrzypem, te przeciw wypadaniu włosów, tato przekarmił mnie mięsem, a włosy nie chcą przestać wypadać. Czy długo to jeszcze potrwa?

43

Odp: Co na wypadanie włosów?

Dwa miesiące? Ile takich plastrów musiałaś kupić i jak długo nosi się jeden? I czy nie odkleja się przy myciu?

44

Odp: Co na wypadanie włosów?

Może to pora podciąć końcówki?

45

Odp: Co na wypadanie włosów?

Może kosmetyki na porost włosów jak mikrowłókna do włosów czy proszki zagęszczające. Warto zainteresować się tym tematem.

46

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja myślę że najlepiej wybrać się jednak do lekarza, trycholog? ten jest od problemów z włosami? MI też włosy wypadają okresowo, zazwyczaj wiosną i na zimę. Pomagam sobie biotyną i różnymi wcierkami, które wmasowuję w skórę głowy, ale mogę wam powiedzieć z doświadczenia, że jeśli wypadają na tle nerwowym czy zdrowotnym to żadne czary mary nie pomogą. Z tego co ja próbowałam to mogę polecić do spróbowania:
- wcierkę z naparu z kozieradki
- biotebal albo inny specyfik z biotyną
- wcierka z bursztynu Farmony
- wcierkę z Joanny czarna rzepa lub wcieranie samego soku z czarnej rzepy
- podobno wcieranie soku z cebuli przynosi dobre efekty, ale sama nie próbowałam
- piję też napar z pokrzywy i skrzypu, ale o tym to chyba wszyscy wiedzą
Poza tym włosy myję od pewnego czasu łagodnymi szamponami, tylko raz na jakiś czas dobrze oczyszczam skórę głowy mocniejszym szamponem z sls
Tak czy siak, ja bym poszła do lekarza gdyby faktycznie problem był bardzo nasilony bo jednak kobiety chcą mieć piękne i gęste włosy, a jeśli to problem zdrowotny to herbatką czy szamponem nie zdziałamy zbyt wiele

47

Odp: Co na wypadanie włosów?

hej

48

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja proponuje seboradin wcierki, najlepsze z tych które wyprobowalam

49

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja również radze wybrać się do trychologa. Jak włosy bardzo wypadają to może być łysienie czy jakaś inna choroba. Ja miałam podobny problem i samemu ciężko sobie z czymś takim poradzić. Serio, profesjonalny wywiad i badanie i potem na tej podstawie leczenie na pewno pomoże.

50

Odp: Co na wypadanie włosów?

ja polecam zioła smile pokrzywa i łopian smile