51

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Mi mega pasują tusze z Eveline, mam różne w zależności od okazji, ale ulubiony i taki który stosuję najczęściej to Fiberlast - ślicznie wydłuża, trochę też podkręca rzęsy. W sumie nawet po kilku godzinach jest świeży, nie kruszy się, nie skleja. Jest ekstra smile a kosztuje grosze, jak to Eveline...

52

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Ja mam z oriflame i nie narzekam

[url=http://medykszkolenia.pl/]Szkolenia z pierwszej pomocy w Łodzi[/url]

Ostatnio edytowany przez Kindral30 (2016-07-02 21:36:50)

53

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Loreal Million Lashes i Butterfly Wings dla mnie są świetne.

54

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Ja sobie dzisiaj kupiłam maskarę maybeline. Nie mogę się doczekać takiego samego efektu jaki ma modelka, pięknie jej rzęsy wyglądają

55

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Ja używam z Eveline. Praktycznie każdy tusz z tej firmy mi odpowiadał. Fajnie wydłużają, pogrubiają rzęsy. I są naprawdę nie drogie. Polecam.

56

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Apropo urozmaicania, kupiłam mascarę Rimmel Extra Super Lash i jestem zadowolona. Na co dzień może być! wink

Ostatnio edytowany przez JRW (2016-04-04 12:58:55)

57

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Loreal Butterfly Effect

58

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Uzywalam max factora false lash effect, chociaz jets dosc drogi hmm teraz- nie uzywam zadnego, bo zalozylam sobie rzesy u kosmetyczki, super sprawa!

59

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

loreal w fioletowym opakowaniu, nie pamietam jak sie nazywał

60

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Na co dzień mam taki, który daje fajny efekt wydłużenia i pogrubienia i sprawnie rozdziela rzęsy. Aktualnie kupiłam i używam 3in1 mascara z My Secret. smile

61

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Ja podobnie jak @helcia1 używam tuszu z eveline. Faktycznie fajnie wydłużają i pogrubiają rzęsy.

62

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Ja jestem od lat zakochana w tuszach Loreala. Kiedyś miałam So Couture, teraz od niedawna używam False Lash Wings Sculpt. Ten tusz jest tak niesamowity! Efekt sztucznych rzęs normalnie na zawołanie wink Oczywiście kupiony w promocji, po niższej cenie.

63

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Loreal to zdecydowanie jedne z najlepszych tuszy, jakie są na rynku. smile

64

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Kilka dni temu otworzyłam Rimmel Scandal Eyes extrime i przy najbliższej okazji wymienię na inny. Jest beznadziejny. a szczoteczka w dziwnym kształcie. Próbowałam nią malować na różne sposoby i pod różnym kątem i nijak nie mogę uzyskać jakiegokolwiek zadowalającego efektu, a sam tusz chyba zleżały, bo klei rzęsy.

65

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

ja z tuszy do rzęs bardzo lubię Bourjois albo Max factor 2000 calories, one fajnie pogrubiają i nie sklejają tak rzęs

66

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

[quote=Hera]Loreal to zdecydowanie jedne z najlepszych tuszy, jakie są na rynku. smile[/quote]
Też tak uważam smile Baaardzo dobra jakość. A masz może ten, którego ja teraz używam?

67

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Ja używam Rimmella. Są niedrogie i bardzo fajne, według mnie

68

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

[quote=Hera]Loreal to zdecydowanie jedne z najlepszych tuszy, jakie są na rynku. smile[/quote]
ja je lubie ponieważ mnie nie draznią, nie uczulają,a przy soczewkach swędzenie oczu to ostatnia rzecz jak jest potrzebna ;]

69

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

[quote=miminka]
ja je lubie ponieważ mnie nie draznią, nie uczulają,a przy soczewkach swędzenie oczu to ostatnia rzecz jak jest potrzebna ;][/quote]
Kurczę, też noszę soczewki. Chyba bym padła, gdybym się jeszcze musiała z jakimś uczuleniem na tusz użerać, brr. Od Loreala nigdy nie miałam żadnych problemów z oczami, czy nosiłabym soczewki, czy nie.

70

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Jak dla mnie liderem w tuszach jest Loreal. Obecnie używam False Lash Wings Sculpt i mam wrażenie, że długo nie zamienię go na nic innego.

71

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Ja używam max factora 2000 kcal i jestem zadowolona. Kupuję go zawsze jak jest w promocji za około 20 zł.

72

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

[quote=sarunia90]Jak dla mnie liderem w tuszach jest Loreal. Obecnie używam False Lash Wings Sculpt i mam wrażenie, że długo nie zamienię go na nic innego.[/quote]
To sobie możemy podać łapki! big_smile To jest moja marka naj, zawsze jakość, a ten tusz dodatkowo jest całkiem inny niż wszystkie, których dotąd używałam. Pewnie dlatego też efekt odmienny.

73

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

Bardzo lubię Loreal. Obecnie używam Loreal miss Manga i jestem bardzo zadowolona!!

74

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

[quote=karolciaolcia][quote=miminka]
ja je lubie ponieważ mnie nie draznią, nie uczulają,a przy soczewkach swędzenie oczu to ostatnia rzecz jak jest potrzebna ;][/quote]
Kurczę, też noszę soczewki. Chyba bym padła, gdybym się jeszcze musiała z jakimś uczuleniem na tusz użerać, brr. Od Loreala nigdy nie miałam żadnych problemów z oczami, czy nosiłabym soczewki, czy nie.[/quote]
Dlatego używam tylko sprawdzonych marek. Takie produkty na pewno nie mają w sobie dziwnych substancji jak tusze po 5 zł, niewaidomego pochodzenia.
[quote=sarunia90]Jak dla mnie liderem w tuszach jest Loreal. Obecnie używam False Lash Wings Sculpt i mam wrażenie, że długo nie zamienię go na nic innego.[/quote]
Czytała o nim i oglądałam filmiki i recenzje. W drogeriiu mnie też jest . Taki śmieszny, inny tongue jakies opinie więcej o nim macie? odbija się na powiece? kruszy? bardziej Wam pogrubia, czy wydłuża?

75

Odp: jaki tusz do rzęs uzywacie

teraz akurat Lovely Pump Up Mascara, ale skończyłam właśnie świetny Maybelline Lash Sensational.