1

Temat: Jaki zabieg na zmarszczki

Cześć. Czy ktos tutaj może mi polecić jakieś dobre gabinety medycyny estetycznej w Krakowie? I jakie zabiegi dają obecnie dobre efekty?

2

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Na zmarszczki na pewno dobrze działa kwas hialuronowy albo botoks

3

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

[quote=Marylka20]Cześć. Czy ktos tutaj może mi polecić jakieś dobre gabinety medycyny estetyczne? I jakie zabiegi dają obecnie dobre efekty?[/quote]

Jeśli chcesz wypełnić głębsze zmarszczki to najlepiej jest zastosować kwas hialuronowy. Szczególnie jeśli chodzi tutaj o bruzdy nosowo - wargowe. Twarz wygląda wtedy o wiele młodziej.

Bardzo fajnym zabiegiem jest równiez osocze bogatopłytkowe. W takim przypadku twarz wygląda młodzie po kilku tygodniach od zabiegu. Stymuluje on powstawanie kolagenu w skórze tak więc bardzo ją odmładza.
Warto jest wykupić sobie kilka zabiegów bo  efekt wow jest tak mniej więcej po 3. Sama chodzę na to regularnie.

4

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Najlepszy jest zabieg z kolagenem naturalnym,  do tego kwas hialuronowy, oczywiście  zabieg trzeba kilka razy powtórzyć, żeby był widoczny  efekt

Ostatnio edytowany przez Elison Smith (2015-08-27 12:02:11)

5

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Cześć Marylka, wszystko zależy od tego jak głęboko chcesz ingerować w swoją skórę,  może być lifting albo mezoterapia

6

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Poczytać możesz też o . To dobra klinika dermatologii estetycznej i mają do wyboru co najmniej kilka opcji wygładzania skóry, w tym tzw. złote nici.

7

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Stosuję mezoterapię 2x w roku smile

8

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Ja korzystałam z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, efekt był lepszy niż się spodziewałam. A dodatkowo Pani doktor poleciła mi lasery na drobne przebarwienia i naczynka. Dla mnie ogromny plus, a konsultację miałam bezpłatną.

9

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Podobno całkiem dobre efekty daje ten zabieg -lifting niciami. Moja mama ostatnio z niego korzystała i faktycznie zmarszczki się spłyciły także jest zadowolona.

10

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Rewelacyjne są zabiegi transdermalporacji Dermation, które w doskonały sposób regenerują i odmładzają nasze ciało. Już po pierwszym zabiegu efekty są widoczne gołym okiem. Sam zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla naszego zdrowia.

11

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Ktoś już wspominał o zabiegach z udziałem nici liftingujących.
Są to skuteczne zabiegi, które rewelacyjnie poprawiają wygląd, likwidując zmarszczki.
Na temat tego jak wygląda zabieg poczytacie na tej stronie:

12

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Kwas hialuronowy na zmarszczki jest najlepszy, tu jest lista z Krakowa

13

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Zabiegów jest mnóstwo,warto najpierw iść na konsultację i wybrać zaufanego lekarza, Ja miałam rewitalizacje skóry z użyciem kwasu restylane booster, który nawilżył i ujędrnił skórę. Po 2 tyg, na kolejnej wizycie  załozyła mi nici PDO. Zabieg nie jest inwazyjny, a daje dobre efekty i utrzymuje się do 2 lat. Ale w renomowanych gabientach masz duży wybór i przedział cenowy.

14

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Ja polecam te zabiegi są warte uwagi.

15

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Niestety ceny w Krakowie do najniższych nie należą, tym bardziej jeżeli dany zabieg musi być wykonywany seriami. Ja jakiś czas temu kupiłam sobie taki mini kombajn kosmetyczny Pomógł mi na problemy z trądzikiem i przebarwieniami skóry. Można nim wykonywać mezoterapię bezigłową, jonizację, światłoterapię i masaż wibracyjny. Za takie zabiegi w gabinecie z pewnością trzeba by było zapłacić znacznie więcej.

16

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

A jak już są jakieś pierwsze oznaki starzenia się skóry? Przed ślubem warto na przykład zapisywać się na taki zabieg jak lifting nici?

17

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

A jaką masz cerę? Przy dojrzałej trzeba dbać tak: Zmarszczki są irytujące, ale trzeba albo z nimi walczyć, albo je pokochać smile

18

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Ja na zmarszczki robię sobie sama w domu mezoterapię bezigłową.
Kupiłam takie urządzenie, którym można wykonywać ten zabieg. Przyznam szczerze, że podchodziłam początkowo sceptycznie, bo jednak co profesjonalny sprzęt u kosmetyczki, to profesjonalny, ale po roku stosowania na kurze łapki i zmarszczki mimiczne widocznie się zmniejszyły. Mezoterpia bardzo też pomogła mojej skórze, bo jest odmłodzona i taka pełniejsza kolorytu. Więc zamiast kolejnej wizyty u kosmetyczki polecam mieć swój sprzęcik i regularnie się odmładzać wink Na pewno od samej oszczędności człowiek będzie wyglądał na młodszego tongue

Ostatnio edytowany przez bahajaga (2016-07-18 20:07:40)

19

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

bahajaga ile kosztuje mniej więcej to urządzenie, które kupiłaś?

20

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Może zainteresuje cię frakcyjny termolifting? Wykonują go w gabinecie w Krakowie ] Słyszałam, że fajnie likwiduje zmarszczki i efekt jest od razu widoczny.

21

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Jeżeli chodzi o usuwanie zmarszczek lub interesuje Cię chirurgia plastyczna Kraków to koniecznie musisz odwiedzić ten gabinet -
Byłam 3x i jestem bardzo zadowolona. Ani zmarszczek na twarzy, ani na brzuchu... nigdzie smile

22

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Dziewczyny a jaki zabieg polecacie na fałdy nosowo wargowe -] ? Czy taka iniekcja własnego tłuszczu jest dobrym rozwiązaniem?

23

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Na zmarszczki i generalnie skórę pozbawioną jędrności pomoże zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. To jest tzw. wampirzy lifting smile Wiem, że w tym gabinecie w Krakowie można go wykonać  . Dużym plusem jest to, że wstrzykiwany materiał pochodzi z własnej krwi pacjentki, nie ma więc żadnego ryzyka uczulenia czy "odrzucenia" materiału.

24

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Jeśli chodzi o usuwanie/wypełnianie zmarszczek, jednym ze skuteczniejszych zabiegów jest użycie kwasu hialuronowego, botuliny, a także lifting twarzy nićmi,  lifting  frakcyjnym laserem co2.

25

Odp: Jaki zabieg na zmarszczki

Jeżeli chodzi o zabieg, który skutecznie redukuje zmarszczki to polecam Juvederm Ultra,  efekty są widoczne od razu, a sam zabieg jest stosunkowo krótki. Osobiście uważam, że preparaty z użyciem kwasu hialuronowego skutecznie sprawdzają się w zabiegach redukujących zmarszczki.