1

Temat: Depilacja brwi?

Czy depilujecie brwi? Znacie może taki zestaw do depilacji Epilclear? Jak go używacie i czy przynosi efekty?

2

Odp: Depilacja brwi?

Mam od lat tę samą pęsetę, ona najlepiej mi reguluje brwi:)

3

Odp: Depilacja brwi?

Epilclear jest super. Stosowałaś kiedyś metodę Epilfree? Więc to właściwie jest to samo, tylko do stosowania w domu (no i tylko na twarz, czyli brwi, wąsik, meszek itp.). W zestawie masz pęsetę ze światełkiem i 2 preparaty do stosowania po depilacji. Zestaw troche kosztuje, ale wystarcza na aż 80 aplikacji.

Ostatnio edytowany przez kaweczka (2015-10-30 12:34:36)

4

Odp: Depilacja brwi?

Żadnej z metod nie stosowałam sad Ale bardziej interesuje mnie ta metoda do zastosowania w domu, tylko właśnie nie wiem jak tego użyć? A ile kosztuje tak z ciekawości?

5

Odp: Depilacja brwi?

Ja się zbieram na odwagę, żeby pójść do kosmetyczki na nitkowanie (tak to się nazywa?) wink ale póki co pęseta i dobre oświetlenie smile

6

Odp: Depilacja brwi?

Raz w miesiącu chodzę do kosmetyczki na depilację brwi ,bo sama bez okularów nie widzę

7

Odp: Depilacja brwi?

Pomaga mi w tym moja pęseta nie rozstaję się z nią .

8

Odp: Depilacja brwi?

A co ile robicie brwi? Jak czytam, że ktoś raz w miesiącu chodzi to zazdroszczę, ja muszę co tydzień wyrywać nowe włoski ;/

9

Odp: Depilacja brwi?

Raz na dwa tyg ,mi wystarcza ,ale nie wyobrażam sobie raz w miesiącu zarosłabym jak "stryjów pies " smile

10

Odp: Depilacja brwi?

Ja po prostu jak widzę że mi rośnie jakiś nieproszony włos to wyrywam po prostu...
Wiec w sumie kontroluję codziennie przy makijażu

11

Odp: Depilacja brwi?

To ja Wam powiem, że wymieniłam przy okazji eksperymentów karnawałowych moją poczciwą pęsetę na Veet plastry z woskiem do skóry normalnej smile Mniej czasu poświęcam na moje brwi i wyrywam je hurtowo, a nie po jednej. W dodatku nie mam już mikro siniaczków po przypadkowym "szczypnięciu się" pęsetą smile A czas mi się ostatnio przydaje... Zakładam firmę i widzę, że bez rozciągnięcia doby do 48h się nie obejdzie. Ktoś ma jeszcze pomysł jak sobie zaoszczędzić choć kilkanaście minut dziennie? tongue Z makijażu już zrezygnowałam...

Ostatnio edytowany przez Gosia1986 (2016-02-09 15:18:15)

12

Odp: Depilacja brwi?

nie wyobrażam sobie nie depilować w ogóle brwi, chyba, że ktoś ma szczęście i ma bardzo jasne włoski, że nie widać ich kształtu bez przyjrzenia się dokładniej.
niestety u mnie jest taki problem, że chociaż widzę, że odrastają, muszę odczekać aż będą nieco dłuższe, żeby je w ogóle złapać pęsetą, bo są bardzo śliskie. robię to raz na 2 tygodnie.
kiedyś próbowałam sama zrobić ten super sposób nitkowania, ale to chyba nie na moje śliskie włoski sad
ale nie wiem, czy bym się zdecydowała na laser czy inny trwalszy sposób, może to i wygodniejsze, ale obawiam się, że zmieniłby się ich kształt, a wolę ten, który jest obecnie.

13

Odp: Depilacja brwi?

moje brwi mają ładny kształt, więc depiluję tylko te włoski u nasady nosa, raz dwa plastrem z veet do depilacji twarzy i po kłopocie smile

14

Odp: Depilacja brwi?

A dobrze Ci łapią takie włoski? Których dokładnie używasz?

15

Odp: Depilacja brwi?

jak sobie pomyślę, że miałabym używać plastrów do woskowania na twarzy...
umarłabym, gdybym stosowała na nogach albo pod pachami, ale na twarzy to już w ogóle chyba trzeba być masochistką, żeby robić to swojej skórze.
a ja jeszcze mam delikatną, bardzo wrażliwą skórę na wszelkie zabiegi i u mnie zwyczajne wyrywanie włosków pęsetą powoduje koszmarny ból.
na szczęście nie muszę robić tego bardzo często, bo nie są aż tak wyraziste, żeby ktoś zauważył jakiś odrośnięty włosek nie w tym miejscu, co trzeba wink

16

Odp: Depilacja brwi?

Wydaje Ci się. To tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia i wprawy. smile Wbrew pozorom wcale jakoś specjalnie nie boli, bo to szybka sprawa, taki wosk na plasterku. Dodatkowo, jeśli masz tak wrażliwą skórę - możesz wybrać wersję dostosowaną do jej specyficznych potrzeb, dzięki czemu na pewno unikniesz podrażnień. Veet ma taką wersję plastrów i ma też właściwości pielęgnacyjne, dzięki zawartości masła shea. Depilujesz i nawilżasz zarazem. A potem... to już masz tylko spokój. Przez miesiąc jakiś. wink

Ostatnio edytowany przez a_grestowa (2016-02-22 16:40:03)

17

Odp: Depilacja brwi?

Plastry do twarzy są delikatniejsze, nie próbowałam co prawda depilacji wąsika plastrami do ciała, ale nie boli jakoś strasznie bardzo. Ja używam właśnie takich z veet z masłem shea, są małe, więc łatwo nimi depilować mniejsze partie ciała jak wąsik właśnie, bez ryzyka przypadkowego usunięcia reszty włosów wink Poza tym nie wysuszają skóry i nie podrażniają.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-7Vxc7dz_iSg/VtNYEwwSXEI/AAAAAAAANTE/-25q-NCxAFg/s800-Ic42/CAM04949.jpg[/img]

18

Odp: Depilacja brwi?

Znam z tej serii krem i byłam zadowolona. Plastry wypróbowałam z ciekawości i też przy nich zostałam. Warte zainteresowania i w dobrej cenie. smile

Ostatnio edytowany przez a_grestowa (2016-03-01 13:17:27)

19

Odp: Depilacja brwi?

sama "ogarniam" swoje brwi pęsetą smile i wciąż się zastanawiam nad tweezerman

20

Odp: Depilacja brwi?

Dubolak - a jak regulujesz brwi? smile Pęseta ma tą wadę, że brwi reguluje się długo, a i tak boli. Wg mnie boli zdecydowanie bardziej niż plastrami - bo dłużej. Poza tym plastry są wygodne, łatwe w użyciu - a pęseta mi się zawsze wyślizgiwała z palców. Ja niestety mam ciemne włoski na twarzy, więc usuwać je muszę w miarę regularnie. Dlatego właśnie używam plastrów do twarzy Veet do skóry normalnej - moim zdaniem wygrywają ze wszystkimi innymi metodami. Szczególnie z pęsetą. Laser może brzmi kusząco, ale ja bałabym się, że coś pójdzie nie tak i zostanę z brzydkim śladem na twarzy. Cała "akcja" z plastrami zajmuje mi średnio niecałe 5 minut. Co dwa tygodnie. Pęsetą zajmowało mi czasami nawet i pół godziny, bo łzawiły mi oczy z bólu i musiałam robić przerwy - i często po tygodniu już odrastały. Moim zdaniem niezła różnica na korzyść plastrów.

21

Odp: Depilacja brwi?

Dokładnie tak, ja tez nie lubiłam pęsety, trwało to wieki, no i nie lubię takiego dawkowania bólu wink Plastry dla mnie mają tą zaletę, że depiluje się nimi szybko. Cały zabieg trwa może minutę, dwie i po kłopocie na kilka tygodni.

22

Odp: Depilacja brwi?

Do depilacji zbędnych włosków między brwiami bardzo dobrze sprawdzają się plastry. Też mam te z veet tyle tylko, że do skóry normalnej też masłem shea i wyciągiem z czerwonych jagód. smile

23

Odp: Depilacja brwi?

Też aktualnie używam normalnych. Bardzo dokładnie oczyszczają skórę z włosków i co najważniejsze - szybko, na długo i praktycznie bezboleśnie.

24

Odp: Depilacja brwi?

A_grestowa - używasz też tych Veet do skóry normalnej? Czy tych z masłem Shea? smile Ja doszłam z moimi już do takiej wprawy, że wystarczają mi dwa przylejenia w tym samym miejscu i nie mam włosków smile Ale wiecie co - jak wynajdą jakieś cudo, którym będzie można tanio, bezboleśnie i raz na zawsze (bez powtarzania) usunąć włoski - to jestem pierwsza w kolejce smile

Moje pęsety znalazły swoje miejsce i użytek smile Teraz jednej używam głównie do przyklejania kępek rzęs, a drugą zwinął mi Luby i wyrywa sobie nią włosy z nosa. Dostał burę za to, bo zanim zaczął wyrywać, to miał ładne i niewystające, a teraz ma czarne, długie kłaki sad Jak żyć?

25

Odp: Depilacja brwi?

Ja od lat używam tylko pęsety i świetnie daje radę, plastry są jednak zbyt bolesne jak do stosowania na twarz...