1

Temat: Podkład - matujący czy kryjący?

Który z nich lepiej się u Was sprawdza? U mnie kryjący, bo często mi wyskakują na cerze różne niespodzianki...

2

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja wolę matujący, chociaż powiem szczerze, że moja buzia lubi "niespodzianki". Chciałabym bardziej ujednolicić jej kolor, ale walka z błyszczeniem jest priorytetem, bo moja twarz zmatowiona wygląda estetyczniej i naturalnie, nawet z wadami.

3

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Kryjący jest lepszy na przebarwienia i wypryski które mi się zdarzają...

4

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

matujący a na niespodzianki stosuje kamuflaż

5

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

U mnie ostatnio sprawdza się biedronkowy krem matujący DD z Ladycode. Stosuję jednak wymieszany z kremem nawilżającym, bo lubi dość mocno zastygać na twarzy Na niespodzianki stosuję korektor.

6

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

matujący, kryjące są dla mnie za ciemne..a że mam skore skłonna do przetłuszczania to matujący najbardziej sie sprawdza...to musisz dobrac do skóry


============
Tylko u nas [url=http://www.systemtourguide.pl/systemy-tourguide/mguide-ej-7]systemy do tłumaczeń[/url]

7

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Teraz robią już tyle podkładów, że możemy w jednym kosmetyku uzyskać oba efekty. Swojego czasu podkład z Revelon świetnie nawilżał moją cerę, ale nie błyszczała się co jest moim częstym problemem. Do tego w miarę skutecznie ukrywał nieproszonych gości.
Teraz postawiłam na podkład od Catrice. Co prawda trzeba uważać na błyszczenia, no ale uwielbiam jego krycie smile

8

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Uważam, że matujący to jest dla dziewczyn, którym tłusta cera bardzo się świeci a kryjący raczej dla tych, które maja jakieś przebarwienia, naczynka... Z tego co wiem, to podkłady matujące tez kryją. Mnie się skóra nie świeci a mam przebarwienie i piegi, więc jak używam podkładu kryjącego długotrwałego, żeby trzymał się cały dzień. Mam sprawdzony Infallible Loreala.

9

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Najlepiej mieć 2w1. Ja mam właśnie taki podkład kryjąco-matujący.

10

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja mam matujący. Jak nałożę więcej, to jest i kryjący.

11

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja na ogół stosuję matujący podkład [url]http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/twarz/foundation.aspx[/url] . Nie mam najgorszej cery, także ukrywać się nie muszę pod kosmetykami, ale mam problem ze świeceniem

12

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

A dla mnie najlepszy jest podkład rozświetlający. Matujące się kompletnie nie sprawdzają u mnie, duże krycie też nie jest mi potrzebne.

13

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja mam podkład, którego stopień krycia zależy od ilości nakładanej na twarz. To się świetnie sprawdza.

14

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Przyznam szczerze, że lubię podkłady, które zapewniają fajne krycie np. rimmel match perfection foundation.

15

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja w ogóle nie lubię produktów rimmel, podrażniają mi cerę. Teraz mam boujrois healthy mix i jestem zadowolona z tego podkładu.

16

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

kryjący , nie matujący

17

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

W moim przypadku najlepiej jedno z drugim. Potrzebuję zmatowienia cery, a przy tym mocnego krycia

18

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ponieważ nie mam problematycznej cery zawsze stawiam na lekki mat. Co kto lubi tak na prawdę smile

19

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja używam podkładu matującego, ale on też dość dobrze kryje. Dodatkowo nakładam puder matujący Rimmel i jestem zadowolona z efektu.

20

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Jak będzie w Rossmannie -49% na podkłady, to mam zamiar sobie zrobić zapas fluidu dr Ireny Eris. On jest dla mnie najlepszy.

21

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja mam cerę mieszaną, a latem to już nawet bardzo tłustą. Więc nie wyobrażam sobie życia bez fluidu i pudru matującego. Kryjący by się u mnie nie sprawdził.

22

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Nie uzywam podkladu, a kremu BB i to on w wiekszosci zakrywa to co mam do zakrycia. Glownie nierówny koloryt skory:) potem tylko troche przejade pudrem w kamieniu skórę, zeby zmatowic delikatnie smile

23

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Matujący to ja wybieram tylko krem, o taki [url]http://www.globewings.net/pl/m%C3%B3j-lifestyle/krem-matuj%C4%85cy-na-dzie%C5%84-poznaj-jego-zalety-i-spos%C3%B3b-aplikacji.html[/url] A podkład tylko kryjący. Niestety, mam co ukrywać.

24

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Ja tylko i wyłącznie matujący bo moja cery należy do mieszanych i szczególnie latem mocno się świeci.

25

Odp: Podkład - matujący czy kryjący?

Latem muszę  mieć podkład matujący, inaczej w upały  zaraz się świecę