1

Temat: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Jeśli ktoś nie wie, bo nie wnikał, to koncern LPP S.A. zarządza 5 markami:

RESERVED
Cropp
Mohito
Sinsay
House

W tej chwili Cropp ma całkiem fajną promocję w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych: 50% off na drugą rzecz.
Przy zakupie dwóch artykułów, na tańszy z nich naliczany jest rabat 50%.
Jeśli ktoś planuje jakieś zakupy, to mu się przyda. Ja skorzystałam kupując portfel i pasek. Obie rzeczy były na liście przedmiotów do kupienia od kilku tygodni, więc naciągnąć się nie dałam, a skorzystać - skorzystałam wink

2

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Fajnie, pora iść na większe zakupy:)

3

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Teraz Sinsay ma 50% off na drugą rzecz, widziałam wczoraj. W Croppie wyprzedaż koszulek z nadrukami.

4

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Wpadłam wczoraj do Croppa - nie dość, że wyprzedaż, to jeszcze 50% off na drugą rzecz w dalszym ciągu, wychodząc mijałam House, więc weszłam i taka sama sytuacja big_smile Wyszłam więc z galerii z czterema nowymi rzeczami i bananem na ryjku smile

5

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

W Sinsay ogłosili dziś całkowitą wyprzedaż, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online. Wszystko, oprócz biżuterii, łącznie z przecenionymi rzeczami, podlega do odwołania promocji -50% na tańszą rzecz.

6

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

W sklepach Mohito trwa promocja 50% zniżki na drugą, tańszą rzecz z wyprzedaży. Od teraz w salonach stacjonarnych rabat 50% na drugą, tańszą rzecz z wyprzedaży obowiązuje przy zakupie dowolnej rzeczy, również nowej kolekcji. W sklepie internetowym promocja obowiązuje wyłącznie na rzeczy z wyprzedaży.
Akcja rabatowa obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz online i potrwa do odwołania

7

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Uwielbiam te akcje!
Wczoraj w Sinsay koleżanka dostała rabat 20% na całość przy zakupie drugiej, przecenionej rzeczy. Przy zakupie dwóch przecenionych (razem trzy rzeczy) dostaje się rabat 30% na wszystkie trzy.

8

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

60% rabatu na wyprzedaży kolekcji damskiej w H@M
[url]http://www.promoszop.pl/kupony-rabatowe/hm#voucher-56b8b7c4be30bb83118b4d46[/url]

9

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Cropp wyprzedaje i robi miejsce na nową kolekcje. Kupiłam t-shirty przecenione z 49,99 na 14,99. Wpadły mi w oko w momencie, w którym kosztowały 40 złotych i czekałam aż obniżą cenę. No i się doczekałam wczoraj smile

W Reserved (tylko online) trwa wyprzedaż przecenionych rzeczy. Przy wpisaniu kodu umieszczonego na zdjęciu, cena obniża się o 50%. Promocyjnych przedmiotów należy szukać we wszystkich kategoriach, nie tylko w tych wyprzedażowych. Ceny już od kilku złotych!

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-02-26 20:28:52)

10

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Zaczęły się wyprzedaże! Jupii tongue Pisiont procent of big_smile

11

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Lubię kupować w Cropp, często tam są przeceny i to zwykle tego co na mnie pasuje:) Teraz są np. okulary po 9,99, fajne modele...

12

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Właściciel LPP zamknął prawie pół tysiąca sklepów w Rosji. Rosja była drugim co do wielkości rynkiem zbytu dla spółki. Odważnie smile

13

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

Pieniądze są mniej ważne niż przyzwoitość ...

14

Odp: LPP: House, Cropp, Mohito, Sinsay, Reserved

To prawda, ale w biznesie jednak najczęściej względy finansowe decydują. Gdyby to była mniejsza firma, to takie wycofanie się z jakiegoś rynku mogłoby oznaczać koniec biznesu. Mogli sobie na to pozwolić chyba tylko dlatego, że ocenili swoją pozycję na wystarczająco silną na innych rynkach.