851

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A ja dzisiaj mam totalnego lenia. Obecnie siedzę w pracy.  Mąż jest na wyjeździe oraz zostałyśmy tylko we dwie  z córką. Raczej nie będe gotowała jakiegoś dużego obiadu. Sama sobie coś zjem w stołówce pracowniczej. Córka ma w domu w szafce zupkę pomidorową ( jej ulubioną).
Jest to zupa Profi:

Zupa gotowa ale nie zawiera żadnych dodatków, glutaminianu sodu ( wczytałam sie w skład oraz jest konserwowana wysoka temperaturą). Gotowa do podgrzania tak wiec  nie wymaga dużo czasu. W smaku lepsza od zup w proszku takich jak Amino czy Knorr.

852

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj piątek ,więc obiad bez mięsa ,ale rybka będzie na obiad i do tego frytki z piekarnika i surówka z rukoli

853

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj zrobię ogórkową z krajanki Winiary w torebce, ciekawe czy będzie smakować jak taka z przecieru...

854

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja właśnie szukam jakiegoś natchnienia na obiad.. ale coś ciężko mi to wychodzi... ;/

855

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja mam dzisiaj tortillę wink. W sumie wczoraj zaplanowałam obiady na najbliższe kilka dni, więc mam to z głowy.

856

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Oj dawno nie robiłam placków ziemniaczanych ,ale nie chce mi się trzeć ,więc przez sokowirówkę zrobię i połączę wszystko.

857

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Też tak zawsze robię, nie chce mi się trzeć tych ziemniaków big_smile. A dzisiaj mam naleśniki zapiekane z kurczakiem i warzywami.

858

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Jak wrócę do domu ,to będzie zupa ogórkowa mam ochotę na coś kwaśnego:)

859

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

kocham_kato czy mogłabyś podzielić się przepisem naleśniki umiem ,ale co z resztą ?bo mi ochotę narobiłaś:)
Ja robię naleśniki ,jako krokiety, lub na słodko z dżemem,lub serkiem białym ,a czasami nutellą.

860

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

dawno nie robiłam pieczarek nadziewanych mielonym i do tego ziemniaczki z suróweczką jeszcze nie wiem jaką coś muszę wymyśleć:)

861

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja mam dziś placuszki z marchewki i ziemniaków, a do tego musztardowy vinegret. Więc będzie lekko i smacznie wink.

862

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Wczoraj już kupiłam golonkę bez kości na krupnik ,ale ja z mężem tylko jemy, a synowi co innego muszę zrobić ,bo nie lubi .

863

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Odgrzeję wczorajsze pierogi ze szpinakiem i czosnkiem, są pyszne!

864

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kapuśniak na szyi z indyka ,jest super polecam:)

865

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dzisiaj kasza gryczana i żeberka z sosem z pieczarkami ,a do tego ogórki kiszone .

866

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Wyjęłam z zamrażarki bób <3 do tego ziemniaczki z koperkiem i brukselka smile

867

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dziś zupa kalafiorowa z mrożonki z dodatkiem mięska z kurczaka z wczorajszego rosołu:)

868

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Pierogi ze szpinakiem

869

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Zupa pomidorowa z dodatkiem bazylii

870

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mam świeże filety z pstrąga, zrobię je ze szpinakiem i puree ziemniaczanym

871

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj będzie ryba gotowana na parze w warzywach, dietetycznie:)

872

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mam ochotę na risotto z warzywami...

873

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja mam dziś risotto z dynią. W zamrażarce leży jeszcze kilka paczuszek dyni, którą muszę w końcu zużyć.

874

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj zamiast obiadu będzie lekkostrawnie, tylko surówka z jabłkiem i selerem żeby trochę kalorii zrzucić po świętach...

875

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Zupa kalafiorowa z kolorowymi warzywami , kupiłam taką mieszankę 8-skladnikową, niedroga,  bo wychodzi ok. 5 zł za kg a nie trzeba już obierać tych wszystkich warzyw...