51

Odp: Urządzanie mieszkania

jeśli będziecie zdejmować płytki to faktycznie troszkę kurzu będzie, wynajmijcie jakąś sprawną firmę remontową, to wtedy nie będziecie mieć problemu z remontem, w kilka dni zostanie on zrobiony, posprzątacie i będziecie się cieszyć nową łazienką, jak dla mnie wszystko jest kwestią organizacji, jeśli znajdziecie jakąś dobrą firmę remontową to wystarczy się jedynie umówić na odpowiedni termin, potem znaleźć dobre materiały, tak żeby niczego nie brakło i tylko rozpoczynać remont smile organizacja to podstawa smile

52

Odp: Urządzanie mieszkania

Fajnym pomysłem są betonowe dekory w mieszkaniach, np. takie jak na vhct.pl. Ja mam taki od roku i wcale mi się nie nudzi, na dodatek robi świetne wrażenie na gościach.

53

Odp: Urządzanie mieszkania

Fajne łóżka i inne meble drewniane ma Seart, dostawa gratis:
[url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url]

54

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja remont mam już dawno za sobą. Remontowałam całe mieszkanie dwa lata temu i mam nadzieję,ze nieprędko już w przyszłości będę remontowała. Nigdy się tak nie kłóciliśmy z męzem jak właśnie podczas tego remontu.
Obecnie kupuję sobie co jakiś czas nowe dekoracje do mieszkania i jest to wystarczające. Może któraś z Was chciałaby sobie wymienić pościel w najbliższym czasie? W sklepie jest obecnie bardzo duża wyprzedaż

55

Odp: Urządzanie mieszkania

A jakie style w mieszkaniach najbardziej Wam się podobają? Klasyczne? Minimalistyczne? Podobają Wam się?

56

Odp: Urządzanie mieszkania

Lubie minimalizm, nie znoszę zagraconych pomieszczeń... Nie wiem, jak można przebywać w takich nieuporządkowanych wnętrzach, pełnych niepotrzebnych bibelotów, które tylko się kurzą...

57

Odp: Urządzanie mieszkania

Co sądzicie o stylu skandynawskim? U nas staje się coraz bardziej modny, ale czy te przestrzenie nie są zbyt sterylne?

Ostatnio edytowany przez zuanna (2015-11-24 23:52:50)

58

Odp: Urządzanie mieszkania

A co sądzicie o zleceniu aranżacji mieszkania projektantowi? Ja zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z projektantem. Od dawna marzą mi się zmiany w mieszkaniu ale jakoś tak sama nie mam odwagi się do tego zabrać. Niestety mam tendencję do mieszania stylów.

59

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja także sama urządzam bo dom ma miec mój klimat a nie obcej osoby-projektanta. W sieci teraz jest tyle opcji, gotowych propozycji, że naprawdę nie jest to już trudne-szukasz w internecie jakiegoś pomieszczenie, które Ci sie podoba  i odwzorowywujesz dokładnie jak jest na zdjęciu-nic prostszego:) A sprawa numer dwa to taki projektant do najtańszych nie należy.

Ostatnio edytowany przez wawkan (2015-12-09 09:54:59)

60

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja osobiście korzystam z takich usług. Znajoma poleciła mi bardzo dobrą firmę zajmującą się  aranżacją wnętrz Najpierw porozmawialiśmy o tym jak miałby wyglądać dom, a następnie przedstawili mi parę projektów. Jak masz wolne środki to polecam

61

Odp: Urządzanie mieszkania

Mnie się bardzo podoba dawny styl angielski, ale także francuski, czy włoski, dlatego uwielbiam zarówno meble jak i wszelkie dekoracje w tym stylu, czyli country, retro, czy vintage. Na rynku ostatnio pojawia się coraz więcej marek, które w swojej ofercie mają tego typu produkty jak Belldeco, znajdziecie u nich stylowe dywany, poduszki, stojaki, akcesoria świąteczne i biurowe. Ręcznie robione, co dodatkowo dodaje im elegancji i prestiżu smile

62

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja nie lubię takich stylów. Zdecydowanie lepszy według mnie jest bardziej minimalistyczny, np. skandynawski.

63

Odp: Urządzanie mieszkania

Styl skandynawski jest teraz modny. Chociaż zauważyłam, że w sklepach króluje prowansalski.

64

Odp: Urządzanie mieszkania

Do mnie sztukateria nie bardzo przemawia, wolę bardziej proste i nowoczesne wnętrza.  widziałam kilka aranżacji, które bardzo mi się spodobały. Kilka z pomysłów znalezionych tam zainspirowało mnie do małych zmian.

65

Odp: Urządzanie mieszkania

Mi też się nie podoba. Jednakże w bardziej klasycznych wnętrzach się sprawdzi.

66

Odp: Urządzanie mieszkania

Zacznę od tego, że moje mieszkanie jest urządzone w stylu skandynawskim. Mam w nim dużo bieli, błękitu i kremowego beżu. Jeśli chodzi o meble, to większość z nich, to meble sosnowe i niektóre z nich zostały dodatkowo wybielone. Wszystkie połogi w domu wykonane są z deski sosnowej. Bardzo chciałabym mieć cegłę w salonie. Kilka lat temu, gdy przeprowadzaliśmy remont, myślałam, że taka cegła jest bardzo droga i dlatego nawet nie zastanawiałam się nad jej położeniem. Niedawno widziałam cegłe, a w zasadzie płytki imitujące cegłę w mieszkaniu znajomych bo są w nim bardzo tanie płytki, które doskonale imitują cegłę. Zastanawiam się nad ich położeniem w salonie, ale nie wiem, którą ścianę wybrać. Jak myślicie, która będzie najodpowiedniejsza?

67

Odp: Urządzanie mieszkania

A ja wolę taki styl wiejski, swojski, cieplutki, domowy klimat smile Sercem każdego domu są stoły kuchenne, to wokół nich tętni życie domu, czy mieszkania, dlatego zwróćcie szczególną uwagę na ten element smile

Ostatnio edytowany przez DIDI8d (2016-05-09 15:01:47)

68

Odp: Urządzanie mieszkania

Ostatnio byłam u kolegi - ma mieszkanie w apartamentowcu, w jednym dużym pomieszczeniu (ok. 35 m2) jest salon i kuchnia, , a przy samym wejściu jeszcze wydzielona łazienka. Mieszka sam, więc nastawiał tam mebli, z jednej strony kuchenne, pośrodku stół z krzesłami, a za nim w stronę okna z tarasem stoi sofa, przed nią tv. Na przeciwległej do kuchennych mebli ścianie stoją meble "salonowe", jakieś po jego dziadku, dębowe, rzeźbione. Dość dziwnie to wygląda:)
Ma też sypialnię, ale tam nie byłam , więc nie wiem, co tam zaaranżował... wink

69

Odp: Urządzanie mieszkania

Witam.
Najłatwiej to będzie poradzić się architekta, oni znają trendy i ciekawe rozwiązania na upiększenie mieszkania. Ciekawe aranżacje wnętrz zgodnie z panującymi trendami mają w tym studio.Można też tutaj otrzymać pomoc architektów i grafików, którzy tworzą wyjątkowe projekty oraz współpracują z klientem. Kilkanaście propozycji możesz obejrzeć na stronie.

70

Odp: Urządzanie mieszkania

Co jaki czas robicie przemeblowanie albo jakieś odświeżenie wnętrza?

Mi wydaje się, że w swoim pokoju osiągnęłam już szczyt możliwości i jeśli miałabym coś zmienić, to musiałabym zmienić wszystko, bo z tymi meblami i środkami, w których posiadaniu jestem w tej chwili, zrobiłam wszystko najlepiej, jak mogłam. Tydzień temu przybył mi regał na książki. I to chyba na tyle zmian na najbliższe klika lat.

71

Odp: Urządzanie mieszkania

Zależy, najczęściej coś zmieniam w salonie (właściwie każdej wiosny i zimą przed świętami), generalnie co 3 lata musi być odświeżony, a najrzadziej przemeblowuję w kuchni.

72

Odp: Urządzanie mieszkania

Przeczytałam to Twoje "co 3 lata" i rozejrzałam się po ścianach. Chyba powinnam brać z Ciebie przykład.

73

Odp: Urządzanie mieszkania

Odświeżony może po prostu znaczy wyczyszczony:) smile Moje mieszkania jak kupiłam od dewelopera i wyposażyłam tak stoją. Jedynie drobne zmiany były, bo po prostu nie ma takiej potrzeby. Zrobiliśmy wszystko we współpracy z deweloperem jeszcze raz a dobrze.

74

Odp: Urządzanie mieszkania

Ale podoba mi się aranżacja ze zdjęcia! Jest przepiękna! I to łóżko z palet jest genialne.

75

Odp: Urządzanie mieszkania

My właśnie na nowo urządzamy mieszkanie. Znudził nam się dotychczasowy wystrój. Znalazłam póki co kino domowe i chyba jakieś zamówimy. Poza tym w weekend będziemy malować ściany, kłaść nowe płytki i kamień dekoracyjny na ściany.