51

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja się jakoś kiepsko dzisiaj czuję ,zrobiłam sobie siemie lniane.

52

Odp: Co byś teraz wypiła?

herbatkę z cytryną i imbirem na rozgrzewkę ,bo mnie coś chyba bierze jakieś grypsko:(

53

Odp: Co byś teraz wypiła?

Kakao za mną chodzi na śniadanie muszę sobie zrobić:)

54

Odp: Co byś teraz wypiła?

Właśnie zrobiłam sobie herbatkę z Czystka:)

55

Odp: Co byś teraz wypiła?

Marzy mi lampka Martini smile

56

Odp: Co byś teraz wypiła?

Mi chodzi po głowie kawa. Siedzę w pracy i nawet nie miałam czasu żeby sobie zrobić moją ulubioną kawkę:( A w dodatku mamy nowy ekspres i nie wiem jeszcze do końca jak się go obsługuje. Takie coś to jest [url]http://www.marcocaffe.pl/?pg_symb=nivonaromatica646[/url]

57

Odp: Co byś teraz wypiła?

Zaraz zaparzę sobie pokrzywę ,mam ususzone majowe liście smile

58

Odp: Co byś teraz wypiła?

Oczywiście kawę, zwłaszcza że ponuro za oknem hmm

59

Odp: Co byś teraz wypiła?

Koktail owocowy ,tylko mi się blender popsuł:(

60

Odp: Co byś teraz wypiła?

lampkę wina smile

61

Odp: Co byś teraz wypiła?

Chętnie bym się napiła piwa na ciepło z sokiem malinowym, uwielbiam, chociaż rzadko piję sad

62

Odp: Co byś teraz wypiła?

Grzane wino z laską cynamonu,goździkami i laską waniliową ,takie podawałyśmy klientom na deserowni ,jak pracowałam.

63

Odp: Co byś teraz wypiła?

koktail -seler naciowy ,banan,pomarańcza i trochę mango ,ale mi się marzy z samego rana smile

64

Odp: Co byś teraz wypiła?

sama nie wiem jestem po kawie ,ale tak się dziwnie czuję :(może coś na wzmocnienie jakieś rozpuszczane witaminki?

65

Odp: Co byś teraz wypiła?

no to mam dylemat.

z jednej strony - koktajl z bananem, jabłkiem i borówkami.
z drugiej - puszka albo butelka mała Pepsi.

ale pewnie jak wrócę do domu to najwyżej wypiję sok pomarańczowy, bo nie będzie mi się chciało po pracy robić koktajlu ani kupować Pepsi big_smile

66

Odp: Co byś teraz wypiła?

ja chętnie bym się napiła teraz jogurt truskawkowy ,ale deszcz pada i mi się nie chce wyjść:(

67

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=Pati99]Mi chodzi po głowie kawa. Siedzę w pracy i nawet nie miałam czasu żeby sobie zrobić moją ulubioną kawkę:([/quote]
Wiesz co? To po pracy skocz sobie do Carrefoura i z półki z kawą ściągnij Coffee Rebels. Jeśli nie kojarzysz, to te kawy poznasz po wyróżniających się, kolorowych opakowaniach z twarzami kobiet i mężczyzn (np. mielona Paris Coffee jest fioletowa, z facetem z wąsem). Są mielone (w kartonowym pudełku) i rozpuszczalne (w puszkach), w rozmaitych smakach. Tak więc naprawdę można sobie poeksperymentować z kawką. Tylko z tego, co się orientuję, nie wszystkie są w każdym markecie, ale to jedyny feler, reszta jest super!

68

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ale mi dziewczyny narobiłyście smaka na kawę smile Zaraz sobie zrobię z kardamonem,cynamonem,kakao , to jest mój ulubiony zestaw .

69

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=changers]Ale mi dziewczyny narobiłyście smaka na kawę smile Zaraz sobie zrobię z kardamonem,cynamonem,kakao , to jest mój ulubiony zestaw .[/quote]
To może spróbujesz Dubai Coffee, ze wspomnianej przeze mnie w poprzednim poście linii Coffee Rebels? To arabska kawa korzenna z dodatkiem orientalnych smaków. Czyli powinna trafić w Twój gust smile Tak konkretnie wygląda opakowanie:
[img]https://static.wixstatic.com/media/fad3a9_d3aeccebfe064889ac8ce54712eab805.png/v1/fill/w_239,h_459,al_c,usm_0.66_1.00_0.01/fad3a9_d3aeccebfe064889ac8ce54712eab805.png[/img]

70

Odp: Co byś teraz wypiła?

piwo na ciepło z sokiem malinowym ,ale tylko pół szklanki jak mąż otwiera ,to wtedy ja sobie odlewam ,bo nie wypiję całego .

71

Odp: Co byś teraz wypiła?

Zbliża się czas wiosenny i tracę wtedy siły do życia .Chciałabym się teraz napić soku z brzozy ,zawsze zanim liście zaczynają się upuszcza się sok z brzozy ,działa wzmacniająco na organizm ,tylko nie jeden raz tylko ,chociaż parę dni trzeba pić .

72

Odp: Co byś teraz wypiła?

Ja natomiast ostatnio w Auchan widziałam kawę o smaku tiramisu, a konkretnie Afternoon Coffee od COFFEE REBELS. Opakowanie w tym przypadku stanowi bardzo fajna puszeczka i cena też nie jest jakaś wygórowana.
Znacie może jakieś kawy z tej serii? [url]http://www.tearebels.com/[/url] . Tej o smaku tiramisu muszę spróbować, a co więcej, nawet znalazłam sobie w sieci napis, który znajduje się na opakowaniu :"(godz. 17:04) Co w tym jest, że w każde przepiękne, słoneczne popołudnie, gdy ptaki śpiewają, a wiatr baśniowo szeleści przez liście, jedyne, na co mam ochotę, to się upić? Na szczęście zwykle się nie upijam. Wierzę przy tym głęboko, że jeśli potrafisz spędzić idealnie bezużyteczne popołudnie w idealnie bezużyteczny sposób, znaczy to, że nauczyłaś się już jak żyć.":)

Ostatnio edytowany przez Darria (2016-03-02 16:22:26)

73

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=Darria]
Znacie może jakieś kawy z tej serii?[/quote]
Ja znam serię Coffee Rebels, zresztą pisałam o niej parę postów wcześniej smile O ile kojarzę, to "Twoja" kawa jest rozpuszczalna. Z taką nie miałam przyjemności wink Smak tiramisu, powiadasz? Hmmm, będę musiała się rozejrzeć w sklepie, bo aż mi ślinka pociekła na samą myśl smile

Ostatnio edytowany przez Olusia (2016-02-29 00:17:46)

74

Odp: Co byś teraz wypiła?

ja mam chęć na kawę z ekoitalii, ale droga trochę nie mam akurat kaski

75

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=Baszka]ja mam chęć na kawę z ekoitalii, ale droga trochę nie mam akurat kaski[/quote]

Też ją znam:) Jest na tyle dobra, że warto odkładać, żeby kupić, chociaż te lepsze już moim zdaniem z kenijskich ziaren pow. 30 zł za 250 gram wcale nie są takie super drogie, jak za jakość i smak:)
Pooglądaj na [url]https://ekoitalia.pl/[/url] - jeśli kupujesz przez ich stronę, bo w sumie wybór mają taki, że zawsze coś droższego/tańszego się upatrzy.
Zależnie od posiadanej kaski jak to mówisz