26

Odp: sauna

Myslę że tak smile oczyści skórę i na pewno zrelaksuje

27

Odp: sauna

coś mi się ostatnio porobiło, stąd te drożdże lykam... no to może jutro sobie zafunduję taką parówkę ....
z jakimś olejkiem

28

Odp: sauna

Mam nadzieję że ci pomogą smile

29

Odp: sauna

Dziś jest tak zimno, że chętnie bym się tam dogrzała...

30

Odp: sauna

dziś jest okropnie! mówię to od rana i niestety wciąż jest to prawdą sad
mam nadzieję, że jutro choć na moment wyjdzie słońce...

31

Odp: sauna

U mnie zaczęło padać....

32

Odp: sauna

U mnie dla odmiany teraz świeci słońce, ale do południa było zachmurzenie... Szkoda że tak mało lata w te wakacje było...

33

Odp: sauna

Teraz w II zima w pełni, ciekawe kiedy odpuści ?

34

Odp: sauna

Zima odpuściłą, ale na saunę można chodzić. Ja korzystam 2-3 razy w tygodniu. Kazdy musi dostosować saunę dla siebie. Osobiście wolę fińską lub solną. Parowej nie znoszę, mimo, iż ma najniższą temperaturę, to mam wrazenie jakby była najwyższa, nie mogę oddychać.

35

Odp: sauna

ja mam dziś pogodę bajkową: słóńce i przymrozek na trawie za oknem, cudo

36

Odp: sauna

Słyszałam ,że jest wspaniała na oczyszczenie z toksyn, ale ze względu na serce nie mogę wchodzić. Mój mąż czasami, idzie jak jest zima ,bo wychodzi po niej na zewnątrz ,żeby się zahartować.

37

Odp: sauna

Wspaniale się po niej czuję ,oczyszcza mi skórę i czuję się po niej bardziej zrelaksowana:)

38

Odp: sauna

Raz poszłam z ciekawości ,ale wytrzymałam tylko 8 min ,za gorąco jak dla mnie ,wiem ,że to zdrowe .
Wolę popływać w basenie smile

39

Odp: sauna

A jaka lekka się czuję po wyjściu z sauny ,każdemu polecam smile

40

Odp: sauna

Ja byłam raz, ale za ciężko mi się oddychało więc raczej już nie pójdę do parowej  - ale może na taką na podczerwień będę mniej wrażliwa? Byłyście już?

41

Odp: sauna

Ja nie byłam, niestety ale mam zbyt wrażliwy układ oddechowy i nie wytrzymuję wysokich temperatur

42

Odp: sauna

A ja byłam w saunie i polecam, oczywiście trzeba dopasować warunki do swoich możliwości, nie każdy musi tam też siedzieć zbyt długo.

43

Odp: sauna

Sauna na podczerwień jest najbezpieczniejsza - polecam.

44

Odp: sauna

Nigdy tam nie byłam i raczej nie pójdę, wolę jednak bardziej normalne temperatury...