26

Odp: Depilacja-co najlepsze?

depilacja laserowa latem? Nie, dziękuję wink jak potem miesiąc unikać słońca? Wolę wosk i krem wink

27

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Zbliża się jesień tak więc bardzo dobry czas na depilację laserową Możesz sie naprawdę zastanowić bo efekty są moim zdaniem super. Ja miałam dość duże problemy z owłosieniem.Jestem brunetką. W zasadzie to już kilka godzin po goleniu widać było na nogach i pachach czarne kropki, które mnie denerwowały.
Dobrze jednak zastanów się nad laserem. IPL to nie laser-jest tani ale efekty praktycznie żadne.Light Sheer ponoć skuteczny. Jeszcze ostatnio do Polski wszedł nowy rodzaj lasera. Palomar Vectus.

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2015-10-13 14:15:40)

28

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Dla mnie wlasnie najlepsza jest depilacja laserowa. Niestety kosztuje sporo, wiec nie moge sobie na nia pozwolic. Przeszlam wiec na depilator, co prawda boli mnie to jak cholera, ale stosuje krem swiss medical, ktory kupuje na  i jakos daje rade smile Przynajmniej robie to raz w miesiacu a nie codziennie jak maszynka tongue

29

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Macie kogoś do szczerego polecenia z Katowic?

30

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Mogę polecić bezbolesną laserową depilację w Łodzi, to najnowszy laser Soprano Ice -  ma go w ofercie gabinet Laser Cosmetic Blue w Łodzi,  ul. Inflancka 26
tel. +48 513 039 726, +48 533 617 511

31

Odp: Depilacja-co najlepsze?

A jak mam ciemną karnacje i ciemne włosy to mogę zrobić sobie depilacje laserową?

32

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Tak, najnowszy laser Soprano jest nawet dla ciemnoskórych:)
Tylko nie możesz być świeżo opalona.

33

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja stawiam na wosk (kupowany w aplikatorach na ciepło), a czasami też depilacja pastą cukrową. Jak nie mam czasu to korzystam z najszybszej metody czyli golenia maszynką.

34

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Używam depilatora

35

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Lubię depilator chociaż boli jak diabli. Przy moim szybkim odrastaniu włosków to najlepsza metoda. Reklamują, że efekt utrzymuje się ok 4tyg. u mnie to jest generalnie tylko 2,5 ale i tak to lepsze niż codzienna maszynka brrr hmm

36

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Moim zdaniem zdecydowanie depilacja laserowa. Sprawdź, może faktycznie to będzie bardziej opłacalne. Do tego wcale nie jest bolesne...

37

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Moim zdaniem najlepszą metodą pozbycia się owłosienia jest depilacja woskiem albo depilatorem. Daje najdłuższy efekt. Należy jedynie pamiętać o peelingu skóry, co jakiś czas. Włoski po depilacji stają się słabsze i cieńsze. Trudniej jest im przebić się pod warstwą skóry. Jeśli nie będziemy robić peelingu możemy mieć problem z wracającymi włoskami, które będą tworzyły nieestetyczne krostki. Jeśli chodzi o kwestię bólu to jest do przetrwania. Na początku może być problem, ale później można się przyzwyczaić i nie zwraca się uwagi na to.

38

Odp: Depilacja-co najlepsze?

U mnie ostatnio coś depilator zawodzi ale znalazłam ciekawą metodę i się ostatnio tak nad nią zastanawiam ale to u kosmetyczki  Co o tym myślicie? Warto ja mam ciągle problemy z owłosieniem mogłabym się co tydzień depilować:( Tylko zastanawiam się ile taki jeden zabieg kosztuje? Ktoś już próbował tej metody/

39

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja chyba po porodzie kilka razy skoczę na wosk...

40

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Podoba mi się to epilfree. smile Dziewczyny przyłączę się do pytania adriany. Próbowała któraś? Warto?

41

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja próbowałam, już nawet tutaj wspominałam o zabiegach. Moim zdaniem warto, znacznie przedłuża efekt depilacji woskiem, więc po serii zabiegów wystarczy już tylko raz na jakiś czas zabieg przypominający.

42

Odp: Depilacja-co najlepsze?

[quote=PannaJagoda]Podoba mi się to epilfree. smile Dziewczyny przyłączę się do pytania adriany. Próbowała któraś? Warto?[/quote]

Ja też podobnie jak kaweczka próbowałam a może lepiej będzie jak powiem stosuję. Zaczęłam w ubiegłym roku i teraz już sobie innej depilacji nie wyobrażam. Poza tym czytałam kilka tekstów typu - a czy kolor skóry czy włosa ma znaczenie albo że latem raczej nie można - tu dziewczyny możecie nie mieć wątpliwości - to depilacja dla Was

43

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No to chyba znalazłam coś odpowiedniego dla mnie. smile  A gdzie można zrobić depilację tą metodą?

44

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Też jestem ciekawa. No i koszty. Ile taka przyjemność?

45

Odp: Depilacja-co najlepsze?

A długo taki zabieg trwa?Ile trzeba ich wykonać aby mieć perfekcyjną gładka skórę i cieszyć się nią przez dłuższy czas/

46

Odp: Depilacja-co najlepsze?

listę gabinetów macie na stronie epilfree.pl, a sam zabieg nie trwa długo, najdłużej trwa depilacja woskiem albo pastą cukrową, a po depilacji robi się epilfree, to juz kilka minut dosłownie.

47

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Można powiedzieć, że to taki przyjemny zabieg z masażem po depilacji. smile

48

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No to chyba dziewczyny mnie przekonałyście:) A jakich efektów powinnam oczekiwać po pierwszym zabiegu ? Myślałam umówić się najpierw na depilację nóg i pach:) a później kolejne partie ciała myślicie że do lata zdążę?

49

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Wiesz co, u każdej kobiety jest inaczej, każda skóra jest inna i inaczej reaguje. Po pierwszym na pewno nie poczujesz się jakoś spektakularnie, ale na pewno zauważysz, że włosków odrasta mniej i słabsze. Z każdym zabiegiem będzie to odczucie wyraźniejsze, a poza tym odrastać będą wolniej. Do lata na pewno zdążysz, bo przecież to co najmniej 4 zabiegi. smile

50

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Po pierwszym zabiegu zauważyłam, że włoski nie siedzą tak mocno, jesli wiecie co mam na myśli. Dzięki czemu kolejna depilacja woskiem bolała mniej, bo włoski łatwiej się wyrywały. Po 3 zabiegu widziałam, że włosków jest ZNACZNIE mniej.